Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Laba visoms. Man tai labai padeda kai turiu konkrecia data iki kurios turiu pasiekti tiksla... Kovo men bus balius tai va reik pasigrazinti.. ir laiko pakankamai..
As tai mazinu porcijas.. valgau daugiau darzoviu.. patiko mintis kad vienam kasniui mesos penki kasniai darzoviu. Ai dar stengiuosi daugiau gerti, nes su vandeniu pas mane problemos, buna dienu kai per visa diena tik puodelis kavos ir daugiau jokiu skysciu. Tai laikau mineralini ant stalo.. visi ateja taip nusziuri turbut galvoja kad pagirios doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 29, 07:44)
Laba visoms. Man tai labai padeda kai turiu konkrecia data iki kurios turiu pasiekti tiksla... Kovo men bus balius tai va reik pasigrazinti.. ir laiko pakankamai..
As tai mazinu porcijas.. valgau daugiau darzoviu.. patiko mintis kad vienam kasniui mesos penki kasniai darzoviu. Ai dar stengiuosi daugiau gerti, nes su vandeniu pas mane problemos, buna dienu kai per visa diena tik puodelis kavos ir daugiau jokiu skysciu. Tai laikau mineralini ant stalo.. visi ateja taip nusziuri turbut galvoja kad pagirios doh.gif  lotuliukas.gif


na va saunuole 4u.gif svarbu pradeti o tada jau pagauna azartas ir buna daug lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 29, 08:21)
Na jei tikrai nori numesti svorio tai susiimk 4u.gif  pati zinau kad tai nelengva nes sveriau 103, bet dabar taip gera kai svarstykles rodo daug mazesnius skaiciukus, ir iki pradinio tikslo beliko pora kilogramu smile.gif  patarciau viska daryti su malonumu ir tada tikrai daug lengviau 4u.gif

o tamstele tikrai labai geras pavyzdis kai prie didelio noro viskas imanoma va dabars edžiu valgyt žiauriai noriu tai malonumo mesti svori jokio ner o valgiau paskutini kart prieš 19val žinojau akd evlai miegoti eisiu... o dabar gyvenu labai dideliam strese tai per ta stresa malonumo jokio nei valgant nei nevalgant o tik apetitas padidejes... mano maniu nuo balandžio galo jau pusryčiams koše pietums daržoves su mesyte/žuvyte o vakarienei ir varške ir jogurtai ir salotos bet va vistiek porcijas žiureti reikia kitaip svorio ir priaugti galima doh.gif ir priaugau beveik 4kg doh.gif viskas vel sumažinau žiuresiu kaip bus toliau susimti tikrai reikia ir noriu bet kaip bus toliau tik laikas parodys
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ar dar yra lieknejanciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 07 10, 19:38)
Sveikos merginos 4u.gif  ar dar yra lieknejanciu?  g.gif

sedžiu dantis ant sienos pakabinus noriu valgyti kaip neaišku kas bet laikausi iki kol vel nuslysiu i šona o tada vel sunkiai susimti... žodžiu žaidžiu jo-jo doh.gif todel saves lieknejančia pavadinti negaliu... o kaip tamstai sekasi?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 07 10, 21:37)
sedžiu dantis ant sienos pakabinus noriu valgyti kaip neaišku kas bet laikausi iki kol vel nuslysiu i šona o tada vel sunkiai susimti... žodžiu žaidžiu jo-jo  doh.gif  todel saves lieknejančia pavadinti negaliu... o kaip tamstai sekasi?


Pirmaji savo tiksla jau pasiekiau thumbup.gif taciau dar toliau metu svoriuka, issikeliau dar viena tiksla ir kai jau ji pasieksiu bus labai labai gerai bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 07 11, 08:04)
Pirmaji savo tiksla jau pasiekiau thumbup.gif  taciau dar toliau metu svoriuka, issikeliau dar viena tiksla ir kai jau ji pasieksiu bus labai labai gerai bigsmile.gif

user posted image



Sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif O man nekas g.gif Kol kas ant 0... bet ima pyktis nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda30 @ 2012 07 11, 07:47)
Sveikinimai dideliausi 4u.gif  4u.gif  4u.gif  O man nekas g.gif  Kol kas ant 0... bet ima pyktis nerealiai doh.gif


dekui labai 4u.gif na bet tai ka pasiekiau tai ne vienos dienos darbas, uz keliu dienu bus puse metu kai pradejau visa sita lieknejimo procesa ir dabar galiu pasakyt kad pasikeite ir poziuris i maista, atsirado nauji maitinimosi iprociai smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na vasara matau visos poilsiauja ir svoriuko nebemeta g.gif
Atsakyti
Arba kaip grįš pasirodyt po vasaros visos manekenės (išskyrus mane, žinoma) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 07 25, 08:22)
Arba kaip grįš pasirodyt po vasaros visos manekenės (išskyrus mane, žinoma) lotuliukas.gif


Na kad vasara pati ant saves zinau kad daug visokiausiu pagundu bigsmile.gif nors man tai svoriukas vis dar krenta, siryt svarstykles nudziugino 71kg berodydamos rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va, taip ir sakau, kad manekenem patapsit per vasara mirksiukas.gif . Aš tai visai nieko nebežiūriu, bet bent jau nebestorėju. Svarstyklės sulūžo, tai net neįsivaizduoju kiek db sveriu, bet ko gero kaip visada, apie 105 blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti