Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 19, 10:26)
O as visai netycia buvau motyvuota doh.gif  viena pazistama sutikau.. o jinai numetus 10 kg, ir kaip tik pilvukas sumazejas kas ir mano didele beda. Aisku as is kart ka darei? Tai sako vakare nebevalgau po 5.. Pasnekejom ir uzmirsau.. vakare bandele bekisat i burna kaip su plaktuku kas butu stukteleja...  doh.gif  ir pasirodo visai as ir be tos bandeles isgyvenau iki ryto.. ir ryte nenorejau.. biggrin.gif  Matyt pasamone suveike.. snd labai savim patenkinta smile.gif


saunuole kad sugebejai susiimti 4u.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif

noriu pamėginti ir aš prie jūsų prisijungti 4u.gif

100 kg netraukiu jau, nors maximalus svoris yra buvęs 102,6, šįryt buvo 98,3 kg verysad.gif prieš gerč savaitę buvo 96 kg, bet pasileidau doh.gif

nežinau, ką dar pasakot, o gal čia ir nereikia prisistatymo biggrin.gif

ingridele, pavydėtini rezultatai bigsmile.gif kaip atsikratei šito viso "gėrio" ?
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 19, 18:49)
sveikos, merginos  4u.gif

noriu pamėginti ir aš prie jūsų prisijungti  4u.gif

100 kg netraukiu jau, nors maximalus svoris yra buvęs 102,6, šįryt buvo 98,3 kg  verysad.gif  prieš gerč savaitę buvo 96 kg, bet pasileidau  doh.gif

nežinau, ką dar pasakot, o gal čia ir nereikia prisistatymo biggrin.gif

ingridele, pavydėtini rezultatai  bigsmile.gif  kaip atsikratei šito viso "gėrio" ?


Sveikute, drasiai junkis prie musu, kartu lengviau 4u.gif
as sumazinau maisto porcijas, atsisakiau nesveiko maisto, kuriuo tik retkarciais pasimegauju, saldumynu, ir pradejau po truputi sportuoti smile.gif savo rezultatus tai ka turiu dabar pasiekiau per 5 men, bet svoris vis dar po truputi krenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 19, 18:49)
sveikos, merginos  4u.gif

noriu pamėginti ir aš prie jūsų prisijungti  4u.gif

100 kg netraukiu jau, nors maximalus svoris yra buvęs 102,6, šįryt buvo 98,3 kg  verysad.gif  prieš gerč savaitę buvo 96 kg, bet pasileidau  doh.gif

nežinau, ką dar pasakot, o gal čia ir nereikia prisistatymo biggrin.gif

ingridele, pavydėtini rezultatai  bigsmile.gif  kaip atsikratei šito viso "gėrio" ?

Sveika prisijungus prie musu burio... drinks_cheers.gif niu ka jei atejai cia teks grieztai susimti.mano svoris geguzes 2 buvo 101,500 siandien jau 84.atsisakiau kavis,saldumynu,bulviu,duonos,visokiu padazu ir majonezu na ir aisku sportuoju.tai va sia dienai tokie rezultatai yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 20, 05:58)
as sumazinau maisto porcijas, atsisakiau nesveiko maisto, kuriuo tik retkarciais pasimegauju, saldumynu, ir pradejau po truputi sportuoti smile.gif  savo rezultatus tai ka turiu dabar pasiekiau per 5 men, bet svoris vis dar po truputi krenta smile.gif

elementaru, ale kaip sunku doh.gif

QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 20, 14:25)
Sveika prisijungus prie musu burio... drinks_cheers.gif niu ka jei atejai cia teks grieztai susimti.mano svoris geguzes 2 buvo 101,500 siandien jau 84.atsisakiau kavis,saldumynu,bulviu,duonos,visokiu padazu ir majonezu na ir aisku sportuoju.tai va sia dienai tokie rezultatai yra ax.gif

eina sau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif aš kai susiimu, tai man po puskilį kasdien nukrenta. Ale greit atleidžiu vadeles ir grįšta viskas doh.gif žiauriai neturiu valios verysad.gif o dėl storumo ir su MB santykiai suprastėjo sad.gif

pasidalinkit, ką šiandien suvalgėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 20, 17:13)
elementaru, ale kaip sunku  doh.gif
eina sau  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif aš kai susiimu, tai man po puskilį kasdien nukrenta. Ale greit atleidžiu vadeles ir grįšta viskas  doh.gif  žiauriai neturiu valios verysad.gif  o dėl storumo ir su MB santykiai suprastėjo sad.gif

pasidalinkit, ką šiandien suvalgėt  4u.gif


as patarciau ne kad greiciau bet sveikiau mest svori kad liktu kuo mazesne tikimybe kad jis sugrys 4u.gif ir pirmiausia turi su savim susitarti kad tikrai to nori ir tada viskas einasi lengvai smile.gif

pusryciai - du sumustinukai (su duoniukais bei tepama varske) ir zalia arbata be cukraus
po to kadangi buvau isvaziavus is namu tai normaliu pietu kaip ir neturejau tai suvalgiau baranka po kiek laiko obuoli
pavakariai - kelios braske
vakariene - pora samtuku pomidorines sriubos
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 20, 17:13)
elementaru, ale kaip sunku  doh.gif
eina sau  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif aš kai susiimu, tai man po puskilį kasdien nukrenta. Ale greit atleidžiu vadeles ir grįšta viskas  doh.gif  žiauriai neturiu valios verysad.gif  o dėl storumo ir su MB santykiai suprastėjo sad.gif

pasidalinkit, ką šiandien suvalgėt  4u.gif

Va tau ir stimulas gelbet seima....reikia labai didelio noro kaip ingridele sake tada biskas bus labai paprasta ir aisku...as nesakau man pirma savaite buvo ziauriai sunki galvojau isprotesiu...bet atsilaikiau ir kai po savaites pasisveriau ir matau kad kg tirpsta tada azartas pakyla ir tada tik pirmyn ir pirmyn ir nieko kito i burna jau nebenori det.dabar jau po biskradedu vlgyt viska na ir aisku visad stebiu kaip reaguoja organizmas. unsure.gif o pusryciams valgiau apelsina,pietums jogurto mes kazkaip daugiau nieko ir nenorejau o vakarienei puse vistienos blynelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 20 birželio 2012 - 18:38
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 20, 16:24)
pusryciai - du sumustinukai (su duoniukais bei tepama varske) ir zalia arbata be cukraus
po to kadangi buvau isvaziavus is namu tai normaliu pietu kaip ir neturejau tai suvalgiau baranka po kiek laiko obuoli
pavakariai - kelios braske
vakariene - pora samtuku pomidorines sriubos



QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 20, 17:36)
o pusryciams valgiau apelsina,pietums jogurto mes kazkaip daugiau nieko ir nenorejau o vakarienei puse vistienos blynelio.

čia jūs kasdien taip???
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 20, 22:06)
čia jūs kasdien taip???

na pas mane pietus normalesni buna bet vakar sakau kadangi turejau kelione tai taip gavosi, o pusryciai ir vakariene tai panasus buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 20, 22:06)
čia jūs kasdien taip???

oi tikrai ne kasdien cia vakar taip man nieko nesinorejo valgyt.o siaip tai pietus buna normalus ir salotos su vistiena arba zuvim arba kalakutiena arba jautiena.arba sriubos.pusryciai ir vakariene pas mane visad buna tokie lengvi vaisius, jogurtas, varske...nes po sociu pietu ir vakarienei nesinori kazko sunkaus valgyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2012 06 20, 17:13)
elementaru, ale kaip sunku  doh.gif
eina sau  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif aš kai susiimu, tai man po puskilį kasdien nukrenta. Ale greit atleidžiu vadeles ir grįšta viskas  doh.gif  žiauriai neturiu valios verysad.gif  o dėl storumo ir su MB santykiai suprastėjo sad.gif

pasidalinkit, ką šiandien suvalgėt  4u.gif


O gal ir pati parasysi savo dienos meniu? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos , ar priimsit? 4u.gif
As cia busiu jauciu pati didziausia blush2.gif
Atsakyti