Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 18:19)
gal tu nebesilaikyk tu dietu o geriau pasiderink maistuka ir skaniau ir lengviau bus ir kg kris.va kaip as darau...tik kankinies ir tiek.arba ingridele ji po biski valgo viska ir kg jei vistiek krenta.blamba as bijau kad tu su viso dietom suvarysi organizma...nu as be jokiu dietu per menesi numeciau 12kg nes susiderinau maistuka...beje siandien jau -14 siandien sverimosi man diena buvo. drinks_cheers.gif geriau valgyk daug lastelienos, darzoviu, vaisiu,zuvies, vistienos jautienos.nauda tikrai bus didesne...na ir aisku sportas.



Vau kaip fainai...man su maisto derinimu kazkaip nesigauna.. vis ka nors prigribauju doh.gif vakar iskrovos diena neplanuota gavosi: buvo auditas.. tai visa diena tik vanduo ir braskes..
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 23:30)
Niu pabandyk...blogiausiu atveju pasilaikysim isvalymo dietos drinks_cheers.gif pamatysi ir tau paciai bus lengviau...arba galim tiesiog skaiciuot kalorijas...o gal mergaites fb buriuojames bus smagiau bendraut mirksiukas.gif niu siandiem pasidariau kuskuso,o skanumas neispasakytas...mmmmm...


Na bus matyti, šiandien reikia 500 gr. liesos mėsos suvalgyti, bet nusipirkau 300 gr, ketvirtadalį suvalgiau, man sočiai pusryčiams smile.gif šiandien būsiu soti smile.gif

O dėl FB, tai galim smile.gif

Ir beje, kaip čia minėjo rozalinda30, aš taip pat nemoku derinti to maisto doh.gif blush2.gif gal dėl to man priimtinesnis dietų kelias smile.gif nors žinau visus pagrindus, bet kada reikia gaminti kažką, tada nežinau kas čia būtų sočiau, skaniau ir vėl valgau pagal senus įpročius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 14, 10:01)
Na bus matyti, šiandien reikia 500 gr. liesos mėsos suvalgyti, bet nusipirkau 300 gr,  ketvirtadalį suvalgiau, man sočiai pusryčiams smile.gif šiandien būsiu soti smile.gif

O dėl FB, tai galim smile.gif

Ir beje, kaip čia minėjo rozalinda30, aš taip pat nemoku derinti to maisto  doh.gif  blush2.gif gal dėl to man priimtinesnis dietų kelias smile.gif nors žinau visus pagrindus, bet kada reikia gaminti kažką, tada nežinau kas čia būtų sočiau, skaniau ir vėl valgau pagal senus įpročius  blush2.gif

niu ziurekit kaip jums geriau mergaites.... mirksiukas.gif kiekviena zinom save ir ko mums reikia...bet tos dietos nelabai tikrai nelabai geras dalykas...na o kai pasieksi savo tiksla kas tada?valgysi kaip ir anksciau valgius nes busi isbadejus ir pasiilgus visko....ir vel tie kg po biskutuka gris...bet kaip sakau cia kiekvieno reikalas yra...as pavyzdziui 1dieni isiviriu sriubytes ir skanu ir sotu ir valgyk ja kiek nori...uzteko iki vakar.vakar pasigaminau kuskuso su darzovem prieskoniukais irgi ir skanu ir sveika ir valgysiu kol nusibos, nes dabar tai ziauriai man skanu ens seniai valgiau...si savaitgali i kaire neisiu tai sugalvosiu vel kazka skanaus suvalgyt pvz.kazka kepta ant griliaus...ir nesikankinu ir kg krenta thumbup.gif
Atsakyti
O del to facebuko tai gal kuri galit sukurti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 14, 11:33)
niu ziurekit kaip jums geriau mergaites.... mirksiukas.gif kiekviena zinom save ir ko mums reikia...bet tos dietos nelabai tikrai nelabai geras dalykas...na o kai pasieksi savo tiksla kas tada?valgysi kaip ir anksciau valgius nes busi isbadejus ir pasiilgus visko....ir vel tie kg po biskutuka gris...bet kaip sakau cia kiekvieno reikalas yra...as pavyzdziui 1dieni isiviriu sriubytes ir skanu ir sotu ir valgyk ja kiek nori...uzteko iki vakar.vakar pasigaminau kuskuso su darzovem prieskoniukais irgi ir skanu ir sveika ir valgysiu kol nusibos, nes dabar tai ziauriai man skanu ens seniai valgiau...si savaitgali i kaire neisiu tai sugalvosiu vel kazka skanaus suvalgyt pvz.kazka kepta ant griliaus...ir nesikankinu ir kg krenta thumbup.gif


Oj nea, tikrai negrįšiu prie senų įpročių. Aš gi čia mėnesį nesilaikiau dietų jokių, tai maitinausi sveikiau, mažesniais kiekiais, tai svoris vietoje stovėjo. Taip bandysiu ir numetus svorį laikytis. Gal dar kol numesiu svorį, susiformuos kitokie mitybos įpročiai smile.gif bet kad nevalgysiu visko iš eilės ir belekokiais kiekiais, tai tikrai...
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 14, 11:29)
Oj nea, tikrai negrįšiu prie senų įpročių. Aš gi čia mėnesį nesilaikiau dietų jokių, tai maitinausi sveikiau, mažesniais kiekiais, tai svoris vietoje stovėjo. Taip bandysiu ir numetus svorį laikytis. Gal dar kol numesiu svorį, susiformuos kitokie mitybos įpročiai smile.gif bet kad nevalgysiu visko iš eilės ir belekokiais kiekiais, tai tikrai...

Svarbiausia negrizt prie senu iprociu ir tada bus liux...aisku galima retkarciais nusklysti nes kitaip nukvakt zmogus gali mirksiukas.gif pas mane kiekvirna diena budavo saldumynai,as be ju gyvent negaledavau.....o dabar buve nebuve ju visiskai nenoriu...savaitgali torciuko gabaliuka suvalgiau ir man pilnai pakako ax.gif kavos tai isvis pusantro menesio negeriu ir kazkaip faina kaf jos nebegeriu litrais:-)
Atsakyti
ateinu prisiduoti ir aš kiek besveriu nežinau svarstykles sugedo o nauju nerandu normaliu už padoria kaina nusipirkti o per daug labai ir neskubu nes pradejau labai tinti užsirašiau pas gydytoja ligu ieškoti o tuo tarpu nepiknaudžiauju maistu valgauprotinga maista protingais kiekiais ir naiviai tikiu kad tinimas tuoj praeis o praejes ir svorio nusineš... bet ir toliau protingai valgau alkoholio išgeriau prisipažinsiu nedaug su degtuku dežutes dydžio pyragaičiu ir gana ta proga kad išlaikiau vairavimo egzamina ir gavau vairuotojo pažymejima... o toliau sau jokiu nuolaidu jokiu kaprizu tenkinimo...
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 06 17, 00:33)

Oho, sveikinimai dideliausi, sunkokai, kiek paskutiniu metu girdejau, ta pazymejima gaut 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As vis dar nauju svarstykliu neturiu, tai pagal nuotaika sprendziu ar priaugau, ar numeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 06 17, 09:39)
Oho, sveikinimai dideliausi, sunkokai, kiek paskutiniu metu girdejau, ta pazymejima gaut 4u.gif  4u.gif  4u.gif
As vis dar nauju svarstykliu neturiu, tai pagal nuotaika sprendziu ar priaugau, ar numeciau biggrin.gif

aš iš savo aplinkiniu rato sprendžiu kad normaliai gavau nei sunkiai nei lengvai nes turiu tokiu draugiu kurios iš pirmo karto išlaike ir tokiu kurioms ir ketvirtas ne pabaiga ax.gif tai man manau pasiseke kad praleido blush2.gif nes ar teises gauti ar ne gauti sprendžia egzaminuotojas ar nori ar ne nori, nes realiai visi išmoksta vairuoti tik po intensyvaus vairavimo kokio gero pusmečio o ne po penkiolikos (mano atveju po 18) pamoku.

o svoris jei nuo nuotaikos tai aš jau kuda turiu buti. va ka tik gryžom aplaiste mano teises tai kokteliu su sultim tiek kad i vonia supylus per kraštus išsilietu lotuliukas.gif o aš tikiuosi kad ryte galvos neskaudes lotuliukas.gif

labanakt
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 06 16, 23:33)
ateinu prisiduoti ir aš kiek besveriu nežinau svarstykles sugedo o nauju nerandu normaliu už padoria kaina nusipirkti o per daug labai ir neskubu nes pradejau labai tinti užsirašiau pas gydytoja ligu ieškoti o tuo tarpu nepiknaudžiauju maistu valgauprotinga maista protingais kiekiais ir naiviai tikiu kad tinimas tuoj praeis o praejes ir svorio nusineš... bet ir toliau protingai valgau alkoholio išgeriau prisipažinsiu nedaug su degtuku dežutes dydžio pyragaičiu ir gana ta proga kad išlaikiau vairavimo egzamina ir gavau vairuotojo pažymejima... o toliau sau jokiu nuolaidu jokiu kaprizu tenkinimo...



Sveikinus istojus i vairuotoju gretas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 06 16, 23:33)
ateinu prisiduoti ir aš kiek besveriu nežinau svarstykles sugedo o nauju nerandu normaliu už padoria kaina nusipirkti o per daug labai ir neskubu nes pradejau labai tinti užsirašiau pas gydytoja ligu ieškoti o tuo tarpu nepiknaudžiauju maistu valgauprotinga maista protingais kiekiais ir naiviai tikiu kad tinimas tuoj praeis o praejes ir svorio nusineš... bet ir toliau protingai valgau alkoholio išgeriau prisipažinsiu nedaug su degtuku dežutes dydžio pyragaičiu ir gana ta proga kad išlaikiau vairavimo egzamina ir gavau vairuotojo pažymejima... o toliau sau jokiu nuolaidu jokiu kaprizu tenkinimo...

oho va cia tai delis pasiekimas... drinks_cheers.gif sveikinu 4u.gif pirkites svarstykles ir ziurekit kad sitam reikale butu taip geri rezultatai ax.gif
Atsakyti
O as visai netycia buvau motyvuota doh.gif viena pazistama sutikau.. o jinai numetus 10 kg, ir kaip tik pilvukas sumazejas kas ir mano didele beda. Aisku as is kart ka darei? Tai sako vakare nebevalgau po 5.. Pasnekejom ir uzmirsau.. vakare bandele bekisat i burna kaip su plaktuku kas butu stukteleja... doh.gif ir pasirodo visai as ir be tos bandeles isgyvenau iki ryto.. ir ryte nenorejau.. biggrin.gif Matyt pasamone suveike.. snd labai savim patenkinta smile.gif
Atsakyti