Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 12, 20:30)
Na aš kai turiu elipsinį treniruoklį, tai dabar sakau nors po 10 min. pasportuosiu, kitą savaitę po 15 ir taip po truputį didinsiu kruvį.

Nes pradžioj svorio metimo, tai kelių sąnarius pradėjo skaudėti, tai mečiau kuriam laikui. Nenorėjau sau pakenkti.

Reiks dar ir man atsilenkimu padaryti, nes nusipirkau lanką atsilenkimams daryti ir nenaudoju, kai nebesportuoju su elipsiniu  blush2.gif

Ooo....sportas jega as kiekviena diena sportuoju su cross trainer po 25min.saziningai su slidem atsportuoju thumbup.gif labai gerai kad nusprendei prisiminti si drauga...ale klausykit mergaites mes tik trys cia aktyvios padruskes,o kur kitos prapuole?dar turiu klausimuka o metant svori galima valgyt kuskuso kruopas su darzovem?ar geriau ju vengti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 12, 22:10)
Ooo....sportas jega as kiekviena diena sportuoju su cross trainer po 25min.saziningai su slidem atsportuoju thumbup.gif labai gerai kad nusprendei prisiminti si drauga...ale klausykit mergaites mes tik trys cia aktyvios padruskes,o kur kitos prapuole?dar turiu klausimuka o metant svori galima valgyt kuskuso kruopas su darzovem?ar geriau ju vengti? g.gif

Tai, kad jau maniškis zyzia, kad liko rūbų pakaba, ne treniruoklis lotuliukas.gif
Bet dabar pradėsiu naudoti irgi sąžiningai, po truputį, po truputį smile.gif

Tikrai, kad mūsų apmažėjo, gal kitos vasaros metu mažiau būna prie pc g.gif

O dėl kuskuso, nieko nežinau, neteko su juo susidurti smile.gif
Atsakyti
na kur merginos dingusios, nejaugi vel saldytuvus siaubiate? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 13, 14:33)
na kur merginos dingusios, nejaugi vel saldytuvus siaubiate? doh.gif

oi ne as tai tikrai jo nesiaubiu schmoll.gif tiesiog siandien uzimta man diena buvo tai neprisedau prie kompo...o siaip pas mane viskas ciki piki jokiu nuklydimu i kaire kazkaip ir nesinori labai jau klyst i gilias pievas...nusipirkau kuskuso labai noriu jo su darzovem pakepintom...sriuba siandien uzbaigiau tai kuskuso jauciu vel uzteks keliom dienoms lotuliukas.gif kalabanga sportavai?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 14:41)
oi ne as tai tikrai jo nesiaubiu schmoll.gif tiesiog siandien uzimta man diena buvo tai neprisedau prie kompo...o siaip pas mane viskas ciki piki jokiu nuklydimu i kaire kazkaip ir nesinori labai jau klyst i gilias pievas...nusipirkau kuskuso labai noriu jo su darzovem pakepintom...sriuba siandien uzbaigiau tai kuskuso jauciu vel uzteks keliom dienoms lotuliukas.gif kalabanga sportavai?


man kazkaip ir sekasi neblogai atsilaikyti, net pati savim didziuojuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 13, 15:33)
na kur merginos dingusios, nejaugi vel saldytuvus siaubiate? doh.gif



QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 15:41)
kalabanga sportavai?


Oj aš irgi visko pagal planą laikausi, kad ir kaip norėčiau kažko kitko užvalgyt, ne vien dietos ingridientų schmoll.gif

Aha, sportavau ir šiandien sportuosiu smile.gif jau vakar truputį skaudėjo vieną kelią, bet manau gal po truputį sporto nepakenks smile.gif

Tik bėdelė, kad aš valgau žymiai mažiau, nei nurodyta dietoje...
Vakar reikėjo 3 pak. ryžių, tai vieną tesuvalgiau, šiandien 500 gr liesos varškės, tai nusipirkauu 250 gr. varškės ir 120 gr. pasukų varškės, susimaišiau viską, tai manau per dieną pusė geriausiu atveju įveiksiu g.gif

Kad karšta, nėra to noro valgyti daug, skysčių daugiau pageriu ir tiek smile.gif

Aj šiandien truputį nuklydau į šalį, išgeriau puse stiklinės šampano smile.gif bet bendradarbės sidabrinės vestuvės buvo, nebuvo kaip nepasveikina ir neatšvenčia kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 13, 16:50)
Oj aš irgi visko pagal planą laikausi, kad ir kaip norėčiau kažko kitko užvalgyt, ne vien dietos ingridientų  schmoll.gif

Aha, sportavau ir šiandien sportuosiu smile.gif jau vakar truputį skaudėjo vieną kelią, bet manau gal po truputį sporto nepakenks smile.gif

Tik bėdelė, kad aš valgau žymiai mažiau, nei nurodyta dietoje...
Vakar reikėjo 3 pak. ryžių, tai vieną tesuvalgiau, šiandien 500 gr liesos varškės, tai nusipirkauu 250 gr. varškės ir 120 gr. pasukų varškės, susimaišiau viską, tai manau per dieną pusė  geriausiu atveju įveiksiu  g.gif

Kad karšta, nėra to noro valgyti daug, skysčių daugiau pageriu ir tiek smile.gif

Aj šiandien truputį nuklydau į šalį, išgeriau puse stiklinės šampano smile.gif bet bendradarbės sidabrinės vestuvės buvo, nebuvo kaip nepasveikina ir neatšvenčia kartu smile.gif

gal tu nebesilaikyk tu dietu o geriau pasiderink maistuka ir skaniau ir lengviau bus ir kg kris.va kaip as darau...tik kankinies ir tiek.arba ingridele ji po biski valgo viska ir kg jei vistiek krenta.blamba as bijau kad tu su viso dietom suvarysi organizma...nu as be jokiu dietu per menesi numeciau 12kg nes susiderinau maistuka...beje siandien jau -14 siandien sverimosi man diena buvo. drinks_cheers.gif geriau valgyk daug lastelienos, darzoviu, vaisiu,zuvies, vistienos jautienos.nauda tikrai bus didesne...na ir aisku sportas.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 17:19)
gal tu nebesilaikyk tu dietu o geriau pasiderink maistuka ir skaniau ir lengviau bus ir kg kris.va kaip as darau...tik kankinies ir tiek.arba ingridele ji po biski valgo viska ir kg jei vistiek krenta.blamba as bijau kad tu su viso dietom suvarysi organizma...nu as be jokiu dietu per menesi numeciau 12kg nes susiderinau maistuka...beje siandien jau -14 siandien sverimosi man diena buvo. drinks_cheers.gif geriau valgyk daug lastelienos, darzoviu, vaisiu,zuvies, vistienos jautienos.nauda tikrai bus didesne...na ir aisku sportas.


as ir sutinku su Doviliukep, kad verciau valgyti viska bet po truputi ir dar siek tiek pajudeti, ir rezultatai tikrai geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 13, 19:25)
as ir sutinku su Doviliukep, kad verciau valgyti viska bet po truputi ir dar siek tiek pajudeti, ir rezultatai tikrai geri 4u.gif

Va kalabanga musu palaiminima turi ir mesk tas kvailas dietas...
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 18:19)
gal tu nebesilaikyk tu dietu o geriau pasiderink maistuka ir skaniau ir lengviau bus ir kg kris.va kaip as darau...tik kankinies ir tiek.arba ingridele ji po biski valgo viska ir kg jei vistiek krenta.blamba as bijau kad tu su viso dietom suvarysi organizma...nu as be jokiu dietu per menesi numeciau 12kg nes susiderinau maistuka...beje siandien jau -14 siandien sverimosi man diena buvo. drinks_cheers.gif geriau valgyk daug lastelienos, darzoviu, vaisiu,zuvies, vistienos jautienos.nauda tikrai bus didesne...na ir aisku sportas.



QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 13, 20:25)
as ir sutinku su Doviliukep, kad verciau valgyti viska bet po truputi ir dar siek tiek pajudeti, ir rezultatai tikrai geri 4u.gif


Ačiū ačiū už patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet aš žinau save, jei galėsiu viską valgyti, taip ir darysiu... nebus taip, kad mažiau valgyčiau smile.gif

Na dar šitos dietos pasilaikau iki šeštadienio, tada sekmadienį laukia būvimas svečiuose, tai žiūrėsiu kaip pasiseks man su maistu save kontroliuoti, tada nuspręsiu ar dietos laikytis ar galiu sau leisti valgyti viską po truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 13, 20:49)
Ačiū ačiū už patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  bet aš žinau save, jei galėsiu viską valgyti, taip ir darysiu... nebus taip, kad mažiau valgyčiau smile.gif

Na dar šitos dietos pasilaikau iki šeštadienio, tada sekmadienį laukia būvimas svečiuose, tai žiūrėsiu kaip pasiseks man su maistu save kontroliuoti, tada nuspręsiu ar dietos laikytis ar galiu sau leisti valgyti viską po truputį smile.gif

Niu pabandyk...blogiausiu atveju pasilaikysim isvalymo dietos drinks_cheers.gif pamatysi ir tau paciai bus lengviau...arba galim tiesiog skaiciuot kalorijas...o gal mergaites fb buriuojames bus smagiau bendraut mirksiukas.gif niu siandiem pasidariau kuskuso,o skanumas neispasakytas...mmmmm...
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 13, 22:30)
Niu pabandyk...blogiausiu atveju pasilaikysim isvalymo dietos drinks_cheers.gif pamatysi ir tau paciai bus lengviau...arba galim tiesiog skaiciuot kalorijas...o gal mergaites fb buriuojames bus smagiau bendraut mirksiukas.gif niu siandiem pasidariau kuskuso,o skanumas neispasakytas...mmmmm...


Galim susikurti tikrai facebuke tai ir pamatytume vienos kitas smile.gif
Atsakyti