Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 28, 11:30)
aciu 118kg su trupuciu tikiuos dar kris nes daug reik numest


o per kiek laiko dabar tuos 9kg numetei? jei ir toliau bus noras manau tikrai numesi smile.gif
Atsakyti
Sveikos ,registruojuos ir as prie naujų namučių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rino30 @ 2012 04 28, 12:56)
Sveikos ,registruojuos ir as prie naujų namučių ax.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 28, 12:46)
o per kiek laiko dabar tuos 9kg numetei? jei ir toliau bus noras manau tikrai numesi smile.gif

menuo laiko kazkur
Atsakyti
Mergaitės norių jūsų paklausti kaip jūs kovojate su tinimais. Ar jūs per karsčius netynstat? Aš kol neturėjau tokio viršsvorio -netinau ,o dabar tik daugiau vandens ar kokių skysčių išgeriu ir išsipučiu kaip balionas,su inkstais pas name viskas tvarkoj,sūriai praktiškai nevalgau,jau baigiu nuo druskos atprasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 28, 13:06)
menuo laiko kazkur


tai tikrai labai geri rezultatai per menesi laiko, saunuole thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rino30 @ 2012 04 28, 13:12)
Mergaitės norių jūsų paklausti kaip jūs kovojate su tinimais. Ar jūs per karsčius netynstat? Aš kol neturėjau tokio viršsvorio -netinau ,o dabar tik daugiau vandens ar kokių skysčių išgeriu ir išsipučiu kaip balionas,su inkstais pas name viskas tvarkoj,sūriai praktiškai nevalgau,jau baigiu nuo druskos atprasti  verysad.gif


Na as asmeniskai su tokiom bedom nesusiduriau nors atrodo tas virsvoris nemazas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rino30 @ 2012 04 28, 13:12)
Mergaitės norių jūsų paklausti kaip jūs kovojate su tinimais. Ar jūs per karsčius netynstat? Aš kol neturėjau tokio viršsvorio -netinau ,o dabar tik daugiau vandens ar kokių skysčių išgeriu ir išsipučiu kaip balionas,su inkstais pas name viskas tvarkoj,sūriai praktiškai nevalgau,jau baigiu nuo druskos atprasti  verysad.gif

aciu tai maziu gerikite skysciu o koks svoris yra jusu
Atsakyti
Buvo 110,dabar 102,tai kad tu skysčių suvartoju ne per daugiausiai. verysad.gif tame ir bėda, jai jų gerčiau bele kiek tada tai sutinku,o dabar pora puodelių žalios arbatos ir apie 1,5 litro vandens,kavos išvis nevartoju. Kad ir ką valgyčiau vistiek tinstu verysad.gif bet būtent tik per karsčius(?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rino30: 28 balandžio 2012 - 13:31
QUOTE(Rino30 @ 2012 04 28, 13:29)
Buvo 110,dabar 102,tai kad tu skysčių suvartoju ne per daugiausiai. verysad.gif  tame ir bėda, jai jų gerčiau bele kiek tada tai sutinku,o dabar pora puodelių žalios arbatos ir apie 1,5 litro vandens,kavos išvis nevartoju. Kad ir ką valgyčiau vistiek tinstu verysad.gif bet būtent tik per karsčius(?)

bandykite 1litra tegerti
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 28, 14:49)
bandykite 1litra tegerti


smile.gif Reiks pabandyti
Atsakyti
QUOTE(Rino30 @ 2012 04 28, 14:12)
Mergaitės norių jūsų paklausti kaip jūs kovojate su tinimais. Ar jūs per karsčius netynstat? Aš kol neturėjau tokio viršsvorio -netinau ,o dabar tik daugiau vandens ar kokių skysčių išgeriu ir išsipučiu kaip balionas,su inkstais pas name viskas tvarkoj,sūriai praktiškai nevalgau,jau baigiu nuo druskos atprasti  verysad.gif

aš turiu tokia problema ir pastebejau kad jei kasdien išgeriu vienodai vandens tai netinstu o jei viena diena išgeriu kaip visada o kita labai mažai tai paskui sutinstu matyt organizmas bijo pajusti trukuma vandens ir pradeda ji kaupti. mano dienos norma vandeniui yra 3,5-4litrai vandens plius puodelis kavos ir tada jaučiuosi puikiai nesutinus ir t.t. bet jei tik neišgeriu savo normos tinimai prasideda vel... svarbiausia rasti savo organizmui geriausiai tinkama kieki skysčiu ir viskas bus tvarkoj, jei gersit per mažai sutriks drusku pusiausvyra organizme ir to pasekmes gali buti žiaurios pvz kylantis acetonai ir t.t. aš vartoju druska saikingai.
man su inkstais irgi viskas tvarkoje tyrimai geri.
Atsakyti
Sveikutės, ir aš jau čia 4u.gif
Atsakyti