Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 11, 13:18)
labuka.as tai maitinuos kaip ir iki issivalymo dietos, lasteliena, baltymine mesa, vaisiai...dabar dar verduos kopustu sriubos...taip uzsimaniau bet mano vyras jos nemegsta tai man sriubos kelioms dienoms uzteks lotuliukas.gif nes pas mus lyja salta tai noris tokio silto skystimelio.Drauge juokias is manes sako cia tau gausis kupustu sriubos dieta... lotuliukas.gif


Na gal ir neblogai biggrin.gif
Aš padelčiausiu dabar savaitelę smile.gif

Verkiant reikia svorio numesti, nes pasimatavau suknelę, tai reikia pasitempti, kad gražiai atrodytų liepos menesį biggrin.gif

Taigi mano tikslas bent jau priartėti prie šimto per gerą menesį t.y. numesti apie 10 kg. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 11, 21:11)
Na gal ir neblogai biggrin.gif
Aš padelčiausiu dabar savaitelę smile.gif

Verkiant reikia svorio numesti, nes pasimatavau suknelę, tai reikia pasitempti, kad gražiai atrodytų liepos menesį biggrin.gif

Taigi mano tikslas bent jau priartėti prie šimto per gerą menesį t.y. numesti apie 10 kg.  g.gif

Manau tau pavyks...nes pas tave svoris krenta nerealiai...as per menesi be jokiu dietu numeciau 12kg i tu kai laikais visokiu dietu manau tu drasiai istirpdysi...nu o as pavalgius skanios stiubytes menebenorejau daugiau nieko valgyt,nors buvau ant griliaus issikepus upetakio...niu nieko ryt gal jau noresiu...tikiuos cia man tikrai nesigaus kopustu dieta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 11, 22:56)
Manau tau pavyks...nes pas tave svoris krenta nerealiai...as per menesi be jokiu dietu numeciau 12kg i tu kai laikais visokiu dietu manau tu drasiai istirpdysi...nu o as pavalgius skanios stiubytes menebenorejau daugiau nieko valgyt,nors buvau ant griliaus issikepus upetakio...niu nieko ryt gal jau noresiu...tikiuos cia man tikrai nesigaus kopustu dieta lotuliukas.gif


Jo krenta greitai, bet per savaitgalį taip pat sėkmingai greitai ir atauga blush2.gif
Na bet reiks susiimti ir savaitgaliais, nebeatleisti vadžių schmoll.gif

Tik tiek, kad skysčių daug privartoju, pirmadienį atrodo pliusas, bet per pora dienų vėl būna penktadienio svoris thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif man dabar jau leciau krinta bet vistiek krinta jau sveriu 78kg rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 12, 10:22)
Sveikos merginos 4u.gif  man dabar jau leciau krinta bet vistiek krinta jau sveriu 78kg rolleyes.gif

ohoooo...tu esi musu pati didziausia saunuole thumbup.gif niu as bandau vytis tave nors dar esu uz devyniu juru mariu nuo taves lotuliukas.gif bet vistiek labai stengiuos.kalabanga kaip tau sekas delciaut?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 12, 10:57)
ohoooo...tu esi musu pati didziausia saunuole thumbup.gif niu as bandau vytis tave nors dar esu uz devyniu juru mariu nuo taves lotuliukas.gif bet vistiek labai stengiuos.kalabanga kaip tau sekas delciaut?


dekui 4u.gif is pradziu labai save kontroliavau ir prisiziurejau o dabar tiesiog tai tapo maitinimosi iprociais ir jau net per daug galvos nesuku smile.gif o svoriukas vis dar po truputi krenta, liepos pradzioj tikiuosi busiu pasiekus savo pirmini tiksla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 12, 11:22)
Sveikos merginos 4u.gif  man dabar jau leciau krinta bet vistiek krinta jau sveriu 78kg rolleyes.gif


Na va, tikrai šaunuolė, sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 12, 11:57)
ohoooo...tu esi musu pati didziausia saunuole thumbup.gif niu as bandau vytis tave nors dar esu uz devyniu juru mariu nuo taves lotuliukas.gif bet vistiek labai stengiuos.kalabanga kaip tau sekas delciaut?


Puikiai smile.gif be jokių nuklydimų, nors tik antra diena dar smile.gif
Bet vakar turėjau ir susitikimą picerijoje ir lankiausi svečiuose, bet apsiribojau arbata drinks_cheers.gif nors buvo minčių užsisakyti kažko valgyt ir delčiauti nuo sekančios dienos, bet atsispyriau pagundai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 12, 11:01)
dekui 4u.gif  is pradziu labai save kontroliavau ir prisiziurejau o dabar tiesiog tai tapo maitinimosi iprociais ir jau net per daug galvos nesuku smile.gif  o svoriukas vis dar po truputi krenta, liepos pradzioj tikiuosi busiu pasiekus savo pirmini tiksla ax.gif

pasieksi tikrai...as tikiu tavim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 12, 12:38)
Na va, tikrai šaunuolė, sveikinimai  4u.gif
Puikiai smile.gif be jokių nuklydimų, nors tik antra diena dar smile.gif
Bet vakar turėjau ir susitikimą picerijoje ir lankiausi svečiuose, bet apsiribojau arbata  drinks_cheers.gif nors buvo minčių užsisakyti kažko valgyt ir delčiauti nuo sekančios dienos, bet atsispyriau pagundai  rolleyes.gif

zaviuosi tavim....saunuole kad atsispyrei pagundai thumbup.gif taip ir toliau.o as ziuresiu ka rodys mano svarstykles 5dieni.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 12, 13:10)
pasieksi tikrai...as tikiu tavim smile.gif



as ir tikiuosi kad pasiseks pasiekti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 12, 14:10)

zaviuosi tavim....saunuole kad atsispyrei pagundai thumbup.gif taip ir toliau.o as ziuresiu ka rodys mano svarstykles 5dieni.... ax.gif


Dėkui, stengiuosi iš paskutiniųjų ax.gif

Vaikštau po namus, kvepia kepsniais jie, taaaaaaaip norėčiau atrodo, bet atsilaikau biggrin.gif

Ejnu prisiminti sportą, po netrumpos pertraukos, žiūrėsim kaip seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 12, 17:53)

Ejnu prisiminti sportą, po netrumpos pertraukos, žiūrėsim kaip seksis  g.gif


o man su sportu kazkaip visai neblogai einu vis pasivaikscioti arba dviratuka paminu, atsilenkimu padarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 12, 21:22)
o man su sportu kazkaip visai neblogai einu vis pasivaikscioti arba dviratuka paminu, atsilenkimu padarau ax.gif


Na aš kai turiu elipsinį treniruoklį, tai dabar sakau nors po 10 min. pasportuosiu, kitą savaitę po 15 ir taip po truputį didinsiu kruvį.

Nes pradžioj svorio metimo, tai kelių sąnarius pradėjo skaudėti, tai mečiau kuriam laikui. Nenorėjau sau pakenkti.

Reiks dar ir man atsilenkimu padaryti, nes nusipirkau lanką atsilenkimams daryti ir nenaudoju, kai nebesportuoju su elipsiniu blush2.gif
Atsakyti