Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(magiliene @ 2012 06 09, 10:05)
laba ryta...jungiuosi nukabinus nosi...+400gr privalgiau vakar slyvu ant nakties  nes jau 5dienos tulike nebuvau ir sunkiai jauciuosi...

kalabanga saunuole  4u.gif

rytoj skrendu i lt tai siandien tikiuosi neprisiryti....ir grizus i lt nepaleisti vadeliu


Man tokiu atveju labiausiai padeda senos lapų arbata smile.gif tik tiek, kad nereikia ja piknaudžiauti ir pripratinti organizmo, nes skaičiau, kad ilgainiui geriant laisvinamąją arbatą pripranta organizmas, "aptingsta" ir net paralyžuojas smile.gif kiek tame tiesos, nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 09, 10:05)
jau 5dienos tulike nebuvau ir sunkiai jauciuosi...




5? blink.gif vajei ... Slyvu sulciu prisigerk.


As truputi atsipalaidavusi, net nezinau kodel...nera pliuso bet ir nekrito niekas. Bandysiu susiimt...


O ka su avizu kose? dieta kazkokia ar seip cia iskrovos..? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 09 birželio 2012 - 10:13
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 09, 10:43)
Man tokiu atveju labiausiai padeda senos lapų arbata smile.gif tik tiek, kad nereikia ja piknaudžiauti ir pripratinti organizmo, nes skaičiau, kad ilgainiui geriant laisvinamąją arbatą pripranta organizmas, "aptingsta" ir net paralyžuojas smile.gif kiek tame tiesos, nežinau smile.gif


tai va turejau bet cia NO nezinau kur nusipirkti...grizus i lt reikes prisipirkti

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 09, 11:11)
5?  blink.gif  vajei ... Slyvu sulciu prisigerk.


vakar suvalgiau koki 100gr slyvu tai kakiek padejo,siandien isgeriau uzplikitu slyvu skyscio ir tas slyvas suvalgiau, kolkas nieko g.gif bet jau siek tiek sviesiau akyse ax.gif

bliamba pats baisiausias dalykas kai pradedi mest svori maziau valgyt ir nebeinu visai i toleta kaupiasi viskas zarnyne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 09, 11:11)

O ka su avizu kose? dieta kazkokia ar seip cia iskrovos..?  blush2.gif


Na mes su Doviliukep laikomės kažkokios 4 dienų dietos smile.gif
1 diena vien obuoliai (iki 1,5 kg)
2 diena tik vanduo ir arbata
3-4 dienos avižų košė smile.gif

Man po 3 dienų -3,2 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 09, 12:19)


Man po 3 dienų -3,2 kg  thumbup.gif



tai ne, kai badaujate lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 09, 12:23)
tai ne, kai badaujate  lotuliukas.gif


Kad alkana nesijaučiu, ryte visai valgyt nenorėjau, tik tiek, kad vaistus reikėjo gerti ir valgyt teko biggrin.gif
Atsakyti
as pacioj pradzioj kai sumazinau maisto kieki irgi buvo viduriai uzkieteje, tai bent jau dabar man padeda ant tuscio skrandzio stikline vandens ir kiviai smile.gif
Atsakyti
Niu ka mergytes vakar turejau baliuka nemenka...valgiau viska ir steikus ir misraines ir saldumynus ir torta ir aisku be alkocholio neapseita...ir kas jus manot siandien ryte pasisveriau nei vieno gramo nepriaugau tiek pat sveriu kiek ir vakar ryte sveriau....negaliu atsidziaugt del to.dar karteli isitikinau kad mano numesti krenta negriztamai. thumbup.gif beje kalabanga po iskrovos dienu man 2,300kg istirpo.o del viduriu uzkietejimo man irgi yra si bedele bet tik atsikelus ryte iskart vandens atsigeriu ir tada viskas gerai buna rolleyes.gif
Atsakyti
Moteros bet as cia kartais uzejusi smagiai pasijuokiu, jus ne skaiciukus stebekite, 500g i viena gala kilas i kita.... Tai kas , kad per 3 dienas nukrenta 3kg? negi manote riebalu ? smile.gif elementariai skysciu neteko organizmas. Pabadauji ir nukrenta, pavalgai vel gryzta. O kad po baliuko kita ryta puse kilo esi sunkesnis tai nereiskia, kad priaugai ta puse kilo.... Kazoks vaikiskas poziuris biggrin.gif juk netgi KMI yra dalykas salyginis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 10 birželio 2012 - 14:12
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 10, 14:10)
Moteros bet as cia kartais uzejusi smagiai pasijuokiu, jus ne skaiciukus stebekite, 500g i viena gala kilas i kita.... Tai kas , kad per 3 dienas nukrenta 3kg? negi manote riebalu ?  smile.gif elementariai skysciu neteko organizmas. Pabadauji ir nukrenta, pavalgai vel gryzta. O kad po baliuko kita ryta puse kilo esi sunkesnis tai nereiskia, kad priaugai ta puse kilo....  Kazoks vaikiskas poziuris  biggrin.gif juk netgi KMI yra dalykas salyginis.

Kiekvienam savo...dauguma is cia esanciu mergaiciu dziaugias del kiekvieno numesto gramo ir niekas nesigilina i gilesnius vandenys...juokis kiek nori...svarbu kad kitoms yra gerai..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na ar kas startavo šiandien su delčios dieta be manęs? g.gif

O dėl tų skysčių netekimo ir kaupimosi, manau kiekviena tą suprantą, nes juk netekus kad ir 3 kg. per 3 dienas nematyti pastebimų pokyčių kūne, vadinasi prasivalo organizmas, ne riebaliukai smile.gif
Bet svarbu kažkam linksma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 11, 11:10)
Sveikos  4u.gif

Na ar kas startavo šiandien su delčios dieta be manęs?  g.gif

O dėl tų skysčių netekimo ir kaupimosi, manau kiekviena tą suprantą, nes juk netekus kad ir 3 kg. per 3 dienas nematyti pastebimų pokyčių kūne, vadinasi prasivalo organizmas, ne riebaliukai smile.gif
Bet svarbu kažkam linksma biggrin.gif

labuka.as tai maitinuos kaip ir iki issivalymo dietos, lasteliena, baltymine mesa, vaisiai...dabar dar verduos kopustu sriubos...taip uzsimaniau bet mano vyras jos nemegsta tai man sriubos kelioms dienoms uzteks lotuliukas.gif nes pas mus lyja salta tai noris tokio silto skystimelio.Drauge juokias is manes sako cia tau gausis kupustu sriubos dieta... lotuliukas.gif
Atsakyti