Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 12:54)
O aš iš ryto užvalgiau košės ir psio biggrin.gif laukiu darbo pabaigos, darbo daug, tai laikas greitai eina biggrin.gif

Tik man ta avižų košė daug skanesnė būtų su uogiene nei su druska  hihihi.gif

o as dar nieko nevalgiau...nes visiskai nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 08, 14:18)
o as dar nieko nevalgiau...nes visiskai nenoriu doh.gif


Čia dabar, nuo ko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 13:21)
Čia dabar, nuo  ko?  ax.gif

neisiaizduoju va dabar geriu arbata o valgyt toliau nenoriu...nors koses issiviriau bet sakau nenoriu valgyt tai ir nevalgau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 08, 14:47)
neisiaizduoju va dabar geriu arbata o valgyt toliau nenoriu...nors koses issiviriau bet sakau nenoriu valgyt tai ir nevalgau... smile.gif

O aš va jau antrą porciją košės šiandien kertu biggrin.gif Padauginau prisidaryt, tai reiks pusė išmesti arba vakarienei pasilikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 14:33)
O aš va jau antrą porciją košės šiandien kertu  biggrin.gif Padauginau prisidaryt, tai reiks pusė išmesti arba vakarienei pasilikti  biggrin.gif

Na it as siek tiek pavalg g.gif iau pora saukstu...bet labai nenorom.gal prisiuosciau kvapu.nes ruosiuos rytojaus baliukui kepu torta,uzkandziai,misraines...tai gal nuo tu kvapu soti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 08, 16:31)
Na it as siek tiek pavalg g.gif iau pora saukstu...bet labai nenorom.gal prisiuosciau kvapu.nes ruosiuos rytojaus baliukui kepu torta,uzkandziai,misraines...tai gal nuo tu kvapu soti g.gif

]
Gal ir taip, svarbiausia, kad nekilo pagunda užvalgyt šiaip visų gaminamų patiekalų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 15:45)
]
Gal ir taip, svarbiausia, kad nekilo pagunda užvalgyt šiaip visų gaminamų patiekalų smile.gif

nea nekilo, nes zinau kad ryt sau leisiu biski pasilepint blush2.gif kartais reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
as kazkaip siandien irgi apetito neturiu, pusryciam buvo 2 sumustinukai su duonoukais ir tepama varske, o pietum 5 gabaliukai silkes su duonos riekute, o vakarienei tik arbatele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 08, 19:48)
as kazkaip siandien irgi apetito neturiu, pusryciam buvo 2 sumustinukai su duonoukais ir tepama varske, o pietum 5 gabaliukai silkes su duonos riekute, o vakarienei tik arbatele ax.gif

Jetau va silkutes su cibuliukais tai noriu...mmmm....
Atsakyti
kaip laikotes? 4u.gif

labas naujokems 4u.gif


cia kazkuri sake, kad jaute kaip lasiniai aplink kakla smaugia, o man kai atsigulu i lova vakare, jei ant sono, tai jauciu kaip kvepuoti sunku darosi doh.gif doh.gif doh.gif kol ant nugaros tai ok yra.... doh.gif matyt nestuke.gif didziulis jau, spaudzia tracheja kartu su papais ...jezus, dasigyvenau !!! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 08 birželio 2012 - 23:53
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 09, 00:49)
kaip laikotes?  4u.gif

labas naujokems  4u.gif
cia kazkuri sake, kad jaute kaip lasiniai aplink kakla smaugia, o man kai atsigulu i lova vakare, jei ant sono, tai jauciu kaip kvepuoti sunku darosi  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kol ant nugaros tai ok yra....  doh.gif  matyt  nestuke.gif didziulis jau, spaudzia tracheja kartu su papais ...jezus, dasigyvenau !!!  blink.gif


Neblogai, laikomės gi, ir tu laikykis 4u.gif

O vis dar kūdiniesi? ax.gif

Beje, man po vakarykštės avižų košės dienos -0,5 kg. thumbup.gif
Dabar kaip tik pusryčiauju, tik nežinau, kaip čia seksis visą dieną avižiaut, nes visgi savaitgalis, nusimato iškyla, paskui gal pasisėdėjimas pas draugus rolleyes.gif
Atsakyti
laba ryta...jungiuosi nukabinus nosi...+400gr privalgiau vakar slyvu ant nakties nes jau 5dienos tulike nebuvau ir sunkiai jauciuosi...

kalabanga saunuole 4u.gif

rytoj skrendu i lt tai siandien tikiuosi neprisiryti....ir grizus i lt nepaleisti vadeliu
Atsakyti