Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

ogo kalabanga daug nukrito kodel man tiek nenukrito ?!!!?
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 08, 09:50)
ogo kalabanga daug nukrito kodel man tiek nenukrito ?!!!?


Na mes su Doviliukep laikomės 4 dienų iškrovos dietos smile.gif

Po pirmos dienos (valgėm iki 1,5 kg. obuolių) nukrito 1,4 kg.
Po antros dienos (tik arbata ir vanduo) taip pat nukrito 1,4 kg.
Dabar dvi dienas avižų košę valgysim smile.gif žiūrėsim kokie bus rezultatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 10:36)
Na mes su Doviliukep laikomės 4 dienų iškrovos dietos smile.gif

Po pirmos dienos (valgėm iki 1,5 kg. obuolių) nukrito 1,4 kg.
Po antros dienos (tik arbata ir vanduo) taip pat nukrito 1,4 kg.
Dabar dvi dienas avižų košę valgysim smile.gif žiūrėsim kokie bus rezultatai smile.gif



o as tai geriu kefyra jau siandien 4 diena, vakar dar dziueseliu pora suvalgiau g.gif man 2.5kg per 3 dienas nukrito cool.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 08, 10:41)
o as tai geriu  kefyra jau siandien 4 diena, vakar dar dziueseliu pora suvalgiau  g.gif  man 2.5kg per 3 dienas nukrito  cool.gif


Na gera pradžia, pusė darbo kaip sakoma wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 08, 08:18)
Na eisiu bandyti gamintis  ax.gif
Beje, pažiūrėjau ant pakelio parašyta, kad avižų dribsniai ir avižų sėlėnos, tai gal gi nieko tokio?
beje, po vakar vėl -1,4 kg., o kokie rezultatai tavo fronte?  smile.gif
Nieko nieko dėl nicko  mirksiukas.gif
Aš asmeniškai laikausi šio varianto:
1diena -5-6 virti kiaušiniai
2diena-3 pokeliai virtų ryžių
3diena -500g liesos varškės
4diena -500g virtos liesos mėsos
5diena -virtos daržovės iki 500g
6diena - 5-6did. obuoliai
7diena - mineralinis vanduo

Bet ten yra 3 variantai, tai kam koks priimtinesnis, tokį ir renkasi smile.gif
http://www.supermama...howtopic=843422

ooo...visai neblogi rezultatai thumbup.gif bet blamba tau biski perdaug krenta...tau nekeista?o gal delto kad dideli virsvori turi? na bet vistiek labai dziugu.o man siandien 0,400 lotuliukas.gif bet vistiek labai dziaugiuos, matyt jau baigia issivalyt organizmas nebera kur labai krist lotuliukas.gif niu ka siandien kosiaujam...mmmm...niam niam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinu merginos su puikiais rezultatais 4u.gif mano kazkaip paskutiniai sunkiau krenta nors ir nevalgau daug, ir judu visa diena, bet matomai taip turi buti, tegul uzsitvirtina tas nukrites svoriukas ax.gif kazkaip nelabai pergyvenu tegul krenta leciau bet uztikrintai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 08, 08:50)
ogo kalabanga daug nukrito kodel man tiek nenukrito ?!!!?

brangioji kiekvieno organizmas yra skirtingas ir jis skirtingai reaguoja i viska.matai mes su kalabanga kartu laikomes o rezultatai visiskai skirias.po 1dienios man 0,800 po antros 0,400. bet as visiskai neliudziu svarbus kad jie tirpsta.ir kiekvienas istirpdytas gramas yra labai svarbus.tad nenukabink nosies ir darbuojames toliau....ryt man nusimato baliukas.tai manau delciausiu as su jumis kartu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 08, 10:55)
Sveikinu merginos su puikiais rezultatais 4u.gif mano kazkaip paskutiniai sunkiau krenta nors ir  nevalgau daug, ir judu visa diena, bet matomai taip turi buti, tegul uzsitvirtina tas nukrites svoriukas ax.gif  kazkaip nelabai pergyvenu tegul krenta leciau bet uztikrintai smile.gif

viskas labai gerai manau pas tave vyksta, jis juk ir turi kazkiek laiko apstoti krist...o paskui vel tirps pamatysi.nes pas mane panasiai viskas vyksta krenta po mazai ar as valgyciau normaliai ar laikyciaus iskrovos dienu bet jis krenta vienodai... bigsmile.gif Niu ka einu torciuko kepti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 08, 11:00)

viskas labai gerai manau pas tave vyksta, jis juk ir turi kazkiek laiko apstoti krist...o paskui vel tirps pamatysi.nes pas mane panasiai viskas vyksta krenta po mazai ar as valgyciau normaliai ar laikyciaus iskrovos dienu bet jis krenta vienodai... bigsmile.gif Niu ka einu torciuko kepti doh.gif


jo svarbiausia nenuleist ranku ir nepaleist vadeliu rolleyes.gif as jau dziaugiuosi ir taip savo pasiekimais ir dabar daug mazesniu kiekiu galiu pasisotinti nei anksciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 08, 11:07)
jo svarbiausia nenuleist ranku ir nepaleist vadeliu  rolleyes.gif  as jau dziaugiuosi ir taip savo pasiekimais ir dabar daug mazesniu kiekiu galiu pasisotinti nei anksciau thumbup.gif

teisingai svarbiausia tos vadeles kad neistruktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 08, 11:52)
ooo...visai neblogi rezultatai  thumbup.gif bet blamba tau biski perdaug krenta...tau nekeista?o gal delto kad dideli virsvori turi? na bet vistiek labai dziugu.o man siandien 0,400 lotuliukas.gif bet vistiek labai dziaugiuos, matyt jau baigia issivalyt organizmas nebera kur labai krist  lotuliukas.gif  niu ka siandien kosiaujam...mmmm...niam niam drinks_cheers.gif


Jo daugokai, bet tikriausiai, kad didelis tas viršsvoris ir daugiau judu nei įprasta smile.gif
Vakar visur pėstute ėjau, tai šiandien jaučiu, kad turiu kojų raumenis lotuliukas.gif

Iš šiaip gi rašyta buvo, kad per 4 dienas apie 5 kg turi nukristi, tai ir gaunasi kad per dieną virš kilogramo g.gif

Bandysiu atsilaikyti visas 4 dienas, žiūrėsim rezultatų smile.gif
Atsakyti
sindi man tokia sunki diena...kaip norisi valgyti...bet kenciu , per kancias i zvaigzdes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 08, 13:35)
sindi man tokia sunki diena...kaip norisi valgyti...bet kenciu , per kancias i zvaigzdes biggrin.gif


O aš iš ryto užvalgiau košės ir psio biggrin.gif laukiu darbo pabaigos, darbo daug, tai laikas greitai eina biggrin.gif

Tik man ta avižų košė daug skanesnė būtų su uogiene nei su druska hihihi.gif
Atsakyti