Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

na matau musu gretos pasipilde tai labai smagu 4u.gif drauge lieknet linksmiau vienos kitas palaikom ir paguodziam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 14:50)
O aš kątik iš daktarės. Vienu žodžiu, nieko gero...

Tyrimai TTH blogi, susidarę daug naujų striumos mazgelių, vaistus nuo rytojaus gert pradedu, tyrimų dar visokių reiks darytis, vėl kaklą badys, ims mėginius iš mazgelių, žiūrės ar nepiltybiniai...  doh.gif

Atrodo augo svoris, viskas buvo gerai, niekas nekito, o dabar pradėjau mesti svorį ir še tau viskas į blogąją pusę... Džiaugiuosi tik, kad kol kas savijauta neprastėja  unsure.gif



4u.gif zinok taip buna kai pradedi mesti svori islenda visos ligos,silpnosios vietos
man pvz dazniausiai prasideda puliuojanti angina g.gif


Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 14:28)
pabandyk bent savaite ir pamatysi pagaus azartas ir nieko kito i burna nenoresi imti, tiksliau noresi bet bijosi biggrin.gif



bandziau ir ne karta istverdavau koki 1-2men paskui viskas atsirysdavo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 14:27)
4u.gif  zinok taip buna kai pradedi mesti svori islenda visos ligos,silpnosios vietos
man pvz dazniausiai prasideda puliuojanti angina g.gif
Papildyta:
bandziau ir ne karta istverdavau koki 1-2men paskui viskas atsirysdavo... doh.gif

jooo....o man viduriu uzkietejimas biggrin.gif smagiau matyt ir nebegali but lotuliukas.gif zinot kai nueinant pas gydytojus nieko neigirsti kaip tik ta zodi tau jau vsio kapiecka....as kai pastojau su antru, man gydytoja pasake darykis valyma tu neisnesiosi tau bus persileidimas, pas tave tyrimai labai blogi ir t.t...bet neklausiau as jos sekmingai 9menesiukus isnesiojau, gime labai greitai grazus protingas ir judrus berniukas...net nupurto dabar kai prisimenu jos zodziu darykis valyma...fui verysad.gif tad nenusimink ir viskas bus gerai....pamatysi.ir nesumastyk mest svorio nes jis yra didziausias sveikatos priesas nuo jo ir prasideda visokios ligos...mes tave palaikom brangioji... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 17:05)
jooo....o man viduriu uzkietejimas biggrin.gif smagiau matyt ir nebegali but lotuliukas.gif zinot kai nueinant pas gydytojus nieko neigirsti kaip tik ta zodi tau jau vsio kapiecka....as kai pastojau su antru, man gydytoja pasake darykis valyma tu neisnesiosi tau bus persileidimas, pas tave tyrimai labai blogi ir t.t...bet neklausiau as jos sekmingai 9menesiukus isnesiojau, gime labai greitai grazus protingas ir judrus berniukas...net nupurto dabar kai prisimenu jos zodziu darykis valyma...fui  verysad.gif tad nenusimink ir viskas bus gerai....pamatysi.ir nesumastyk mest svorio nes jis yra didziausias sveikatos priesas nuo jo ir prasideda visokios ligos...mes tave palaikom brangioji... 4u.gif


Jo, su viduriais aš irgi kariauju doh.gif ir lepicol5+ geriau ir šiaip ko tik neprisigalvojau, bet lyg ir atradau, kad man ridikeliai labai palengvina kovą g.gif

O dėl svorio metimo, tai nesiruošiu šio reikalo mesti, nes žinau, kad turint viršsvorį didėja rizika kitų ligų prisigaudyti schmoll.gif

Ir ačiū už palaikymą 4u.gif jis tikrai praverčia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz draugiska priemima. 4u.gif
Mano istorija paprasta... niekada nebuvau plona. Pirmas gimdymas pridejo kg, antras dar daugiau... nu aisku mano mazyliai jau paaugliai .. biggrin.gif dietu niekada nesilaikiau, pradejau tik praitais metais.. pagal Mirimanovos dieta numeciau iki 96. Bet nustojau laikytis ir per metus susigrazinau svori. Daba zadu mazinti porcijas ir po biski sportuot... Nes bent jau man tai kai tik kazko negalima tai mirtinai noris g.gif tai nusprendziau kad geriau maziau bet visko ...
Atsakyti
QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 07, 20:15)
Aciu uz draugiska priemima. 4u.gif
Mano istorija paprasta... niekada nebuvau plona. Pirmas gimdymas pridejo kg, antras dar daugiau...  nu aisku mano mazyliai jau paaugliai .. biggrin.gif  dietu niekada nesilaikiau, pradejau tik praitais metais.. pagal Mirimanovos  dieta numeciau iki 96. Bet nustojau laikytis ir per metus susigrazinau svori. Daba zadu mazinti porcijas ir po biski sportuot... Nes bent jau man tai kai tik kazko negalima tai mirtinai noris g.gif  tai nusprendziau kad geriau maziau bet visko ...


Visos visada čia laukiamos 4u.gif

Na man taip būna dietos laikotarpiu, kad atrodo va kaip norėčiau to ar ano, nes žinau, kad negalima, bet susilaikau. Va šiandien visą dieną vien vanduo ir arbata, nors tieeeeeeeeeeek buvo minčių, aj čia truputį, aj nedaug, bet susilaikiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 19:30)
Visos visada čia laukiamos  4u.gif

Na man taip būna dietos laikotarpiu, kad atrodo va kaip norėčiau to ar ano, nes žinau, kad negalima, bet susilaikau. Va šiandien visą dieną vien vanduo ir arbata, nors tieeeeeeeeeeek buvo minčių, aj čia truputį, aj nedaug, bet susilaikiau  drinks_cheers.gif

Vat kad tu susilaikei tai saunuole thumbup.gif ryt jau bus skani diena drinks_cheers.gif rozalinda.pradek nuo mitybos permainu kad tu mazinsi porcija bet valgysi riebiai tai tikrai nepades.pirma padaryk 4dienu iskrova,kaip mes dabar darom su kalabanka.o tada valgyk baltymini maista,daug lastelienos,darzoviu,vaisiu....nebijok ir prieskoniu jie tikrai nekenkia.beje kalabanka gal ryt kosyte biski pasidruskuojam nemanau kad nukentes musu pastangos.po sios dietos mastau apie cili sriuba...manau neblogai ir skanu ir riebalu nera...mmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 20:55)
Vat kad tu susilaikei tai saunuole thumbup.gif ryt jau bus skani diena drinks_cheers.gif rozalinda.pradek nuo mitybos permainu kad tu mazinsi porcija bet valgysi riebiai tai tikrai nepades.pirma padaryk 4dienu iskrova,kaip mes dabar darom su kalabanka.o tada valgyk baltymini maista,daug lastelienos,darzoviu,vaisiu....nebijok ir prieskoniu jie tikrai nekenkia.beje kalabanka gal ryt kosyte biski pasidruskuojam nemanau kad nukentes musu pastangos.po sios dietos mastau apie cili sriuba...manau neblogai ir skanu ir riebalu nera...mmm g.gif


Jo ir aš džiaugiuosi, kad susilaikiau, bet dar čia plius stresas numušė man alkį ax.gif

Tai juk parašyta kad su trupučiu druskos galima, tai manau nepakenks wink.gif tik vat bėdelė, aš jų niekada nevalgius, nežinau ar man bent jau bus skanu blush2.gif

Beje, o kokį kiekį jų virtis reikia kartui? g.gif

O po šios dietos, aš pereisiu prie delčios dietos, nes kaip tik pirmadienį prasideda, tai sekmadienį vaisių kokių užkrimsiu, salotų, o jau pirmadienį delčiausiu smile.gif

ir beje, mano nickas kalabanga wink.gif bet nieko, pripratus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 20:13)
Jo ir aš džiaugiuosi, kad susilaikiau, bet dar čia plius stresas numušė man alkį  ax.gif

Tai juk parašyta kad su trupučiu druskos galima, tai manau nepakenks wink.gif tik vat bėdelė, aš jų niekada nevalgius, nežinau ar man bent jau bus skanu  blush2.gif

Beje, o kokį kiekį jų virtis reikia kartui?  g.gif

O po šios dietos, aš pereisiu prie delčios dietos, nes kaip tik pirmadienį prasideda, tai sekmadienį vaisių kokių užkrimsiu, salotų, o jau pirmadienį delčiausiu smile.gif

ir beje, mano nickas kalabanga wink.gif bet nieko, pripratus  hihihi.gif

Jei kartui tai puse stiklines...o jlsi kose tikrai labai skani...niam niam. atsiprasau kad netaip nicka uzrasiau.sorry rolleyes.gif
Atsakyti
As rytais visada valgau avizine kose... su sauksteliu aliejaus ir 1 gab sokolado.. man tai nerealu... as ir pradejau galvot apie delcios dieta.. nes kiek snekejau su merginom tai labai gerai krenta kg... tik reik atkasti pacia dieta.. atsimenu kad ryte kiausiniai. o kaip jus delciavojat?
Atsakyti
laba ryta jungiuosi su kavyte ir -0.500gr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 23:53)
Jei kartui tai puse stiklines...o jlsi kose tikrai labai skani...niam niam.  atsiprasau kad netaip nicka uzrasiau.sorry rolleyes.gif


Na eisiu bandyti gamintis ax.gif
Beje, pažiūrėjau ant pakelio parašyta, kad avižų dribsniai ir avižų sėlėnos, tai gal gi nieko tokio?
beje, po vakar vėl -1,4 kg., o kokie rezultatai tavo fronte? smile.gif
Nieko nieko dėl nicko mirksiukas.gif

QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 08, 08:47)
As rytais visada valgau avizine kose... su sauksteliu aliejaus ir 1 gab sokolado.. man tai nerealu...  as ir pradejau galvot apie delcios dieta.. nes kiek snekejau su merginom tai labai gerai krenta kg... tik reik atkasti pacia dieta.. atsimenu kad ryte kiausiniai.  o kaip jus delciavojat?


Aš asmeniškai laikausi šio varianto:
1diena -5-6 virti kiaušiniai
2diena-3 pokeliai virtų ryžių
3diena -500g liesos varškės
4diena -500g virtos liesos mėsos
5diena -virtos daržovės iki 500g
6diena - 5-6did. obuoliai
7diena - mineralinis vanduo

Bet ten yra 3 variantai, tai kam koks priimtinesnis, tokį ir renkasi smile.gif
http://www.supermama...howtopic=843422
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalabanga: 08 birželio 2012 - 08:22