Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 10:54)
kartais uzplaukia tokios mintys aj stora stora koks skirtumas... unsure.gif  doh.gif
siandien mano pusryciai jogurtas tai taip skaniai jauciuosi pavalgius  thumbup.gif


Būna būna ir man blush2.gif
Aplamai, niekada blogai nesijaučiau dėl to antsvorio, niekada man nereikėjo tų dietų. Bet nuėjau pas endokrinologę, gavau velnių, tada susimąsčiau, kad gerai, kol nėra sveikatos problemų, kol dar vaikų neplanuojam, atrodo viskas gerai...

Ateitį, jau gali būti per vėlu susiimti, tai susiėmiau dabar rolleyes.gif visas startas prasidėjo vasario 22 dieną smile.gif
Atsakyti
kalabanga man tai ginekologas liepe mesti svorines turiu problemu , neisieina antro vaiko susilaukti ....
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 08:46)
labukas ... skaitineju pas jus cia kasdiena...irgi noriu jungtis, dar tik 2 dienas skysciauju -kefyras - per 2 dienas 2kg nusirito

mano ugis 172 svoris pradinis pradendant visokiom dietom 128.5kg dabartinis 97.3 ...sio menesio gale noreciau isvysti 89 smile.gif

jau 3metai kovoju su didziuliu ansvoriu, tai numetu 15 tai 20 atauga...ir taippasaka begalo...dabar dietintis pradejau sausio 8d nes svarstykles rode beveik 113kgir jauciau kaip smaugia mane lasiniai aplink kakla...101kg riba pasiekiau per 2men paskui svoris stovejo tai valgiau tai nevalgiau...tai priaugdavau tai numesdavau...

dabar tikiuosi susiimsiu ir dar iki siu metu pabaigos isvysiu 69kg

sveikute kad jau prisijungei prie musu burio tu privalesi susiimti mirksiukas.gif kitaip bus labai prastai bash.gif aisku juokauju. Perkskaicius tavo istorija supratau kad tu ejai ne ta linkme kokia reikia.ne i ta keliuka pasukai. Aisku internetas mirgete mirga ivairiausiom efektyviausiom dietom, visos noredamos kuo greitesniu rezultatu ima pamirsti save ir griebias drastisku priemoniu. Nu kam kankint savo organizma tom bereikalingom ir kvailom dietom? Paskui tie kg sugrizta su kaupu kaip ir vyksta pas tave. Nepasididziuosiu bet pasakysiu kaip man viskas buvo. As geguzes 2 diena sveriau 101,500 kai pamaciau siuos skaiciukus vos nenualpau....na siaip esu auksta 1,80 bet vistiek jau virsvoris yra. Sio svorio aisku gavau nuo dvieju nestumu ir plius besakis ryjimas. Iki pirmo nestumo sverdavau visad 75kg nes dar plius mano kaulai stambus. Na ir mano kovos pradzia tikrai nen nuo dietu prasidejo.Atsisakiau saldumynu, visokiu padazu, majonezo, bulviu, duonos, miltiniu patiekalu, kiaulienos, kavos....Mano meniu buvo toks pusryciai jogurtas, pietus daug salotu ir dar tunas, vistiena, jautiena...na lasteliena ir baltyminis maistas, vakarienei koks vel lengvas maistas tai vaisiai arba jogurtas.ir geriu arbata zalia be cukraus, arba imbierine su citrina ir zinoma daug vandens. Aisku buvau nukrypus ir i kaire. biggrin.gif Bet jau stengiaus ribot grieztai save.Bet svarbiausia nesijausdavau niekad alkana. bet neatsisakiau jokiu prieskoniu dedu ir biski druskos ir pipiro. Arba issiverdi sriubytes ir valgyk ja nors visa diena, arba darzoviu troskinuka.Oi galesiu as tau priakyt visokiu lengvu patiekaliuku kurie tikrai yra labai skanu ir sveika. Na ka tokiu budu per menesi numeciau 12kg Dabar mes su kalabanka laikomes isvalymo dietos ax.gif nes per savaitgali biski daugiau sau jau leidau 4u.gif Na ir aisku viso sio svorio kritimui labai daug padejo sportas. Turiu cross trainer ir saziningai kiekviena diena po 25min.atsportuoju. Tai va mergyt susiimam grieztai ir kovojam kartu visos.Mylekim save o ne lasinukus su skaniais idarais bigsmile.gif Dabar jau biski daugiau sau leidziu ir svoris negrizta.Ir surio siek tiek, ir bulvyciu, ir majonezo su salotom jau nebijau:) bet aisku viskas su saiku.Ir mesk is galvos tas kvailas dietas taip ir suksies kaip vovere uzburtam rate.
Papildyta:
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 08:36)
Tempiuosi, nė nesiruošiu pasiduoti smile.gif

Šiandien -1,4 kg. daugokai...  g.gif pagalvočiau, kad skysčiai buvo susikaupę, bet gi lyg ir normaliai viskas atrodo, atsigeriu kažko, po kiek laiko einu į wc  g.gif
Sveika  4u.gif
Pasipasakok kokia tavo istorija? Kiek sveri, koks ūgis? Kokie tikslai ir tikslų pasiekimo būdai? smile.gif

Kalbanka pas mane siandien -0,800 tai visai neblogai sakyciau nei per daug nei per mazai thumbup.gif tai ka siandien vandenuka gurksnojam lotuliukas.gif kaip sakant i sveikata drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 11:39)
kalabanga man tai ginekologas liepe mesti svorines turiu problemu , neisieina antro vaiko susilaukti ....


Laikas ir man būtų apie vaikus mąstyti, vat neaišku ar man kas gautųsi g.gif
Kai bus laikas ir pamatysiu rolleyes.gif

O aš asmeniškai skirtingai negu Doviliukep visą savo svorio metimą pradėjau ir tebetęsiu su dietom... Buvo pauzė, bet neataugo jie su kaupu, esmė tame, kad negrįžau prie apsiėdimo ir valgymo kada noriu, ko noriu ir panašiai smile.gif

O svarbu minusas, į sveikatą drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalabanga: 07 birželio 2012 - 10:53
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 10:52)
Laikas ir man būtų apie vaikus mąstyti, vat neaišku ar man kas gautųsi  g.gif
Kai bus laikas ir pamatysiu  rolleyes.gif

O aš asmeniškai skirtingai negu Doviliukep visą savo svorio metimą pradėjau ir tebetęsiu su dietom... Buvo pauzė, bet neataugo jie su kaupu, esmė tame, kad negrįžau prie apsiėdimo ir valgymo kada noriu, ko noriu ir panašiai smile.gif

O svarbu minusas, į sveikatą  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

kiekvienas esam skirtingas ir kiekvienas zinom ko norim mirksiukas.gif Tiesiog as pasakiau savo nuomone kad galima sveikai ir skainiai pavalgyt ir vistiek bus minusas... thumbup.gif brangioji siandien laikykis nes siandien jau bus sunkesne dienele.nenugriuk kur beeidama 4u.gif kaip vienai mano draugei buvo....
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 12:00)
kiekvienas esam skirtingas ir kiekvienas zinom ko norim  mirksiukas.gif Tiesiog as pasakiau savo nuomone kad galima sveikai ir skainiai pavalgyt ir vistiek bus minusas... thumbup.gif brangioji siandien laikykis nes siandien jau bus sunkesne dienele.nenugriuk kur beeidama  4u.gif kaip vienai mano draugei buvo....


Taip, suprantu, kad kas kaip sugeba taip ir meta svorį wink.gif

Oj stengsiuos, nes ėjau pėstute į darbą, dar tuoj keliausiu pas endokrinologę iki ligoninės smile.gif o dar mano dienos prasidėjo g.gif savijauta tai kažkokia keista, nei silpna nei nesilpna, bet jėgų eiti turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 11:12)
Taip, suprantu, kad kas kaip sugeba taip ir meta svorį wink.gif

Oj stengsiuos, nes ėjau pėstute į darbą, dar tuoj keliausiu pas endokrinologę iki ligoninės smile.gif o dar mano dienos prasidėjo  g.gif savijauta tai kažkokia keista, nei silpna nei nesilpna, bet jėgų eiti turiu biggrin.gif

niu ziurek jei matysi kad blogai tada velniop uzkask kokio vaisiaus....
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 07, 12:20)
niu ziurek jei matysi kad blogai tada velniop uzkask kokio vaisiaus....


Jo stebiu save nuolat, kad nepakenkčiau sau ax.gif labiausiai bijau, kad nepradėtų slinkti plaukai, tad jei tik silpniau pasijaučiu, pristabdau save smile.gif

O kaip tavo savijauta? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 11:23)
Jo stebiu save nuolat, kad nepakenkčiau sau  ax.gif labiausiai bijau, kad nepradėtų slinkti plaukai, tad jei tik silpniau pasijaučiu, pristabdau save smile.gif

O kaip tavo savijauta? smile.gif

kolkas liuks thumbup.gif azartas mane pagavo...dar plius lakstau paskui vaikus nes pas mane vyriokai nesicackina tai ziurek jau ir kruopu lietus prasideda, tai veido kauke su sviestu daros lotuliukas.gif
Atsakyti
doviliukep zinau kad nieka gera tos dietos visko prissikaicius inetere...norisi sveikiau maitintis bet va vis nuklystu kur i sona...jei reiktu kad dieta sustatyti pilnaverte tikriausia sustatyciau pagal savo zinias, tik kazkaip sau neiseina , vis pasiklystu...

nu ka pietum kefyras biggrin.gif reikia prasivalyti nuo visokiu nuodu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 12:35)
doviliukep zinau kad nieka gera tos dietos visko prissikaicius inetere...norisi sveikiau maitintis bet va vis nuklystu kur i sona...jei reiktu kad dieta sustatyti pilnaverte tikriausia sustatyciau pagal savo zinias, tik kazkaip sau neiseina , vis pasiklystu...

nu ka pietum kefyras biggrin.gif reikia prasivalyti nuo visokiu nuodu biggrin.gif

pabandyk bent savaite ir pamatysi pagaus azartas ir nieko kito i burna nenoresi imti, tiksliau noresi bet bijosi biggrin.gif
Atsakyti
O aš kątik iš daktarės. Vienu žodžiu, nieko gero...

Tyrimai TTH blogi, susidarę daug naujų striumos mazgelių, vaistus nuo rytojaus gert pradedu, tyrimų dar visokių reiks darytis, vėl kaklą badys, ims mėginius iš mazgelių, žiūrės ar nepiltybiniai... doh.gif

Atrodo augo svoris, viskas buvo gerai, niekas nekito, o dabar pradėjau mesti svorį ir še tau viskas į blogąją pusę... Džiaugiuosi tik, kad kol kas savijauta neprastėja unsure.gif
Atsakyti