Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 06, 15:36)
Tai jau užsiprašiau arbatos kibiro pas ją  biggrin.gif

Nea, jau susiėmiau, tai susiėmiau rimtai  drinks_cheers.gif

Niu ziurek tu man....beje kiek sverei kiek nu metei ir kiek liko iki tikslo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 06, 17:17)
Niu ziurek tu man....beje kiek sverei kiek nu  metei ir kiek liko iki tikslo? ax.gif


Viskas praėjo sklandžiai, arbatos atsigėriau, daugiau nieko smile.gif

O seniau svėriau 136,9 kg., šiam rytui svoris buvo 115,1 kg. tikslo kažkokio konkretaus neturiu, bet pradžiai norisi pasiekti normalų KMI, tai vadinasi apie 75 kg. Taigi, dar liko kur pasitempti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 06, 19:56)
Viskas praėjo sklandžiai, arbatos atsigėriau, daugiau nieko smile.gif

O seniau svėriau 136,9 kg., šiam rytui svoris buvo 115,1 kg. tikslo kažkokio konkretaus neturiu, bet pradžiai norisi pasiekti normalų KMI, tai vadinasi apie 75 kg. Taigi, dar liko kur pasitempti smile.gif

Niu tu saunuole...tai tempkis tempkis as vejuos ingridele o tu jau lek paskui mane :-)as sveriau 101.500 o vakar ryte jau sveriau 89 ziuresim ka ryt parodys svarstykles po iskrovos dienos:-)
Atsakyti
Sveikutes. Skaitinėju skaitinėju ir norėčiau prisijungti.. nes kai nėra kas subiniuka paspardo, tai visokie saldumynai patys į burną sušoka.. o po to galvoju kodėl taip keistai svarstyklės rodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 07, 08:22)
Sveikutes.  Skaitinėju skaitinėju ir norėčiau prisijungti.. nes kai nėra kas subiniuka paspardo, tai visokie saldumynai patys į burną sušoka.. o po to galvoju kodėl taip keistai svarstyklės rodo blush2.gif


Sveika 4u.gif junkis drasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 06, 22:06)
Niu tu saunuole...tai tempkis tempkis as vejuos ingridele o tu jau lek paskui mane :-)as sveriau 101.500 o vakar ryte jau sveriau 89 ziuresim ka ryt parodys svarstykles po iskrovos dienos:-)


Tempiuosi, nė nesiruošiu pasiduoti smile.gif

Šiandien -1,4 kg. daugokai... g.gif pagalvočiau, kad skysčiai buvo susikaupę, bet gi lyg ir normaliai viskas atrodo, atsigeriu kažko, po kiek laiko einu į wc g.gif

QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 07, 09:22)
Sveikutes.  Skaitinėju skaitinėju ir norėčiau prisijungti.. nes kai nėra kas subiniuka paspardo, tai visokie saldumynai patys į burną sušoka.. o po to galvoju kodėl taip keistai svarstyklės rodo blush2.gif


Sveika 4u.gif
Pasipasakok kokia tavo istorija? Kiek sveri, koks ūgis? Kokie tikslai ir tikslų pasiekimo būdai? smile.gif
Atsakyti
labukas ... skaitineju pas jus cia kasdiena...irgi noriu jungtis, dar tik 2 dienas skysciauju -kefyras - per 2 dienas 2kg nusirito

mano ugis 172 svoris pradinis pradendant visokiom dietom 128.5kg dabartinis 97.3 ...sio menesio gale noreciau isvysti 89 smile.gif

jau 3metai kovoju su didziuliu ansvoriu, tai numetu 15 tai 20 atauga...ir taippasaka begalo...dabar dietintis pradejau sausio 8d nes svarstykles rode beveik 113kgir jauciau kaip smaugia mane lasiniai aplink kakla...101kg riba pasiekiau per 2men paskui svoris stovejo tai valgiau tai nevalgiau...tai priaugdavau tai numesdavau...

dabar tikiuosi susiimsiu ir dar iki siu metu pabaigos isvysiu 69kg
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 09:46)
labukas ... skaitineju pas jus cia kasdiena...irgi noriu jungtis...


Sveika prisijungusi 4u.gif

O kokiais būdais metei svorį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 09:49)
Sveika prisijungusi  4u.gif

O kokiais būdais metei svorį?  smile.gif



trumpai papsokosiu savo istorija

pries nestuma sveriau 100kg , einant gimdyt sveriau beveik 140kg , po gimdimo praejus savaitei sveriau 128,5kg , ir pradejau dietintis nes pieno neatsirado ir nemaitinau , mazai valgaiu irper 3 men pasiekiau 113kg, dar po pusmecio 106kg...tada vel ataugau iki 110 , vel numeciau iki 100kg ir tai sokinejo svoris 2metus 100-110kg doh.gif labai jau megstu pavalgyti skaniai doh.gif ypac bulves doh.gif

siais metais t.y sausio 8d kai sveriau 112kg nusprendziau susiimti, nes nebegaliu saves pakesti unsure.gif bandziau laikytis japoniskos dietos, bet sunkaii sekesi, bandziau kiausiniu dietos , bet galiausiai nusprendziau derinti ka valgau ir neuzkandziauti ir taip pamazu pradejo kristi svoris vien atsisakius bulviu...lankiau aerobika menesiuka, paskui isvaziavau i NO ,tai dabar stengiausi namie kasdien ar nekasdien truputuka padartyti pratimeliu apie 30min bent jau kad nestoreciau jei sugriesinu...sunkiai sekesi islipti is 100kg dabar laikausi skyciu dietos ir tikiuosi bent gera savaite issilaikyti ,tada bandysiu valgyt daug darzoviu vaisiu , nes juk vasara reikia tuo naudotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magiliene @ 2012 06 07, 10:04)
trumpai papsokosiu savo istorija



Na šaunuolė thumbup.gif

Svarbiausia, kad vietoje nestovi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 07, 10:27)
Na šaunuolė  thumbup.gif

Svarbiausia, kad vietoje nestovi  drinks_cheers.gif



kartais uzplaukia tokios mintys aj stora stora koks skirtumas... unsure.gif doh.gif


siandien mano pusryciai jogurtas tai taip skaniai jauciuosi pavalgius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rozalinda30 @ 2012 06 07, 08:22)
Sveikutes.  Skaitinėju skaitinėju ir norėčiau prisijungti.. nes kai nėra kas subiniuka paspardo, tai visokie saldumynai patys į burną sušoka.. o po to galvoju kodėl taip keistai svarstyklės rodo blush2.gif

Labuka.Tikrai priimam i savo buri drinks_cheers.gif .labai saunu kad musu burys daugeja, kuo daugiau tuo linskmiau.Dalinames cia savo vargais ir dziaugsmais, pasiekimais ir nusivylimais. Tad sveika prisijungus prie musu thumbup.gif
Atsakyti