Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 04, 19:44)
aisku kad neverta pasiduoti, jog jau nemazai pasiekei 4u.gif  as tai dabar kai gryzau pas tevus tai jau dazniau pasportuoju ir siaip darbu pilna ax.gif


Aš laukiu geresnių orų, eisiu pėstute į darbą, reiks vestis sūnėną pasivaikščioti, kaip seniau smile.gif na bandysiu daugiau judėti, kai geras oras, didesnis ir ūpas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 04, 19:05)
Aš laukiu geresnių orų, eisiu pėstute į darbą, reiks vestis sūnėną pasivaikščioti, kaip seniau smile.gif na bandysiu daugiau judėti, kai geras oras, didesnis ir ūpas smile.gif


as kol buvau kaune tai ir kai tik oras bei laikas leisdavo tai eidavau pasivaiksciot smile.gif , man tai labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 04, 19:25)
as kol buvau kaune tai ir kai tik oras bei laikas leisdavo tai eidavau pasivaiksciot smile.gif , man tai labai patinka rolleyes.gif

Niu ir ka as cia mergaites matau...pasidavimo seseliai skalndyt pradeda.oi ne ne jokiu rytoj ar poryt,o siandien.niu mergytes mylekim save o ne maista...ka tik kalbejau su teveliais per skypa taivtetis pastebejo kad pasikeiciau is veido...toks dar didesnis upas eiti i prieki.ech...kaip faina.jei nori tau padesiu laikytis 4dienu dietos:-) biski reikia man prasivalyt po savaitgalio drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 04, 21:57)
Niu ir ka as cia mergaites matau...pasidavimo seseliai skalndyt pradeda.oi ne ne jokiu rytoj ar poryt,o siandien.niu mergytes mylekim save o ne maista...ka tik kalbejau su teveliais per skypa taivtetis pastebejo kad pasikeiciau is veido...toks dar didesnis upas eiti i prieki.ech...kaip faina.jei nori tau padesiu laikytis 4dienu dietos:-) biski reikia man prasivalyt po savaitgalio drinks_cheers.gif


Cia Kalabanga laikysis dietos ne as 4u.gif man ir siaip maziau valgant bei siek tiek pajudant svoriukas krenta smile.gif aplinkiniai pastebi daznai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 05, 08:10)
Cia Kalabanga laikysis dietos ne as 4u.gif  man ir siaip maziau valgant bei siek tiek pajudant svoriukas krenta smile.gif  aplinkiniai pastebi daznai ax.gif

Tai as ir supratau kad kalabanka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 04, 22:57)
Niu ir ka as cia mergaites matau...pasidavimo seseliai skalndyt pradeda.oi ne ne jokiu rytoj ar poryt,o siandien.niu mergytes mylekim save o ne maista...ka tik kalbejau su teveliais per skypa taivtetis pastebejo kad pasikeiciau is veido...toks dar didesnis upas eiti i prieki.ech...kaip faina.jei nori tau padesiu laikytis 4dienu dietos:-) biski reikia man prasivalyt po savaitgalio drinks_cheers.gif


Tai galim nuo rytojaus, nes šiandien jau valgiau ne tik obuolių smile.gif

Tie šešėliai toli horizonte toli toli smile.gif

Vistiek žiūriu, ką valgau, kada smile.gif vakare nevalgau, nors vakar buvo užėjęs noras pavalgyti, bet susiėmiau ir nevalgiau smile.gif o šiandien jau -0,7 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 05, 15:40)
Tai galim nuo rytojaus, nes šiandien jau valgiau ne tik obuolių smile.gif

Tie šešėliai toli horizonte toli toli smile.gif

Vistiek žiūriu, ką valgau, kada smile.gif vakare nevalgau, nors vakar buvo užėjęs noras pavalgyti, bet susiėmiau ir nevalgiau smile.gif o šiandien jau -0,7 kg smile.gif

Niu okis pradedam nuo ryt.o cia mes apie ta pacia kalbam?1diena obuoliai,2vanduo,3 ir 4 avizu kose?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 05, 21:27)
Niu okis pradedam nuo ryt.o cia mes apie ta pacia kalbam?1diena obuoliai,2vanduo,3 ir 4 avizu kose?


Taip apie ja wink.gif

Šiandien obuolių diena smile.gif

Po vakar kažko pas mane -0,9 kg. nieko įpatingo nedariau g.gif bet svarbu ne + smile.gif žiūrėsim, kaip organizmas reaguos į šią dietą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 06, 09:00)
Taip apie ja wink.gif

Šiandien obuolių diena  smile.gif

Po vakar kažko pas mane -0,9 kg. nieko įpatingo nedariau  g.gif bet svarbu ne + smile.gif žiūrėsim, kaip organizmas reaguos į šią dietą smile.gif

pas mane siandien -0,800 nors irgi ragavau viska nes neitveriau:) okis as jau viena obuoliuka sugrauziau ir arbateles atsigeriau...kolkas laikaus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 06, 11:14)
pas mane siandien -0,800 nors irgi ragavau viska nes neitveriau:) okis as jau viena obuoliuka sugrauziau ir arbateles atsigeriau...kolkas laikaus gerai thumbup.gif


Aš taip pat kol kas laikausi gerai biggrin.gif Žiūrėsim kaip vakare seksis, nes laukia svečiavimasis pas draugę biggrin.gif

Čia gal kažkoks periodas, kad svoris krenta? g.gif nes aš ir valgiau atrodo nemažai, ir 7 valandą paskutinis valgymas buvo, tikėjausi jau pliuso, bet minusas buvo smile.gif

O norėjau paklausti, įdomu, kaip per šias dietos dienas, skysčiai neribojami? ir kaip pavyzdžiui dėl gazuoto mineralinio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 06, 10:32)
Aš taip pat kol kas laikausi gerai biggrin.gif Žiūrėsim kaip vakare seksis, nes laukia svečiavimasis pas draugę biggrin.gif

Čia gal kažkoks periodas, kad svoris krenta?  g.gif nes aš ir valgiau atrodo nemažai, ir 7 valandą paskutinis valgymas buvo, tikėjausi jau pliuso, bet minusas buvo smile.gif

O norėjau paklausti, įdomu, kaip per šias dietos dienas, skysčiai neribojami? ir kaip pavyzdžiui dėl gazuoto mineralinio?  g.gif

Aisku kad reikia gert daug vandens arbatos be cukraus.bet jokiu gazuotu jokiais budais,alkocholio irgi nea....zodziu daug vandens ir arbatos.niu tik nepasiduik kai nueisi pas drauge ir draugei liepk visus skanumynus paslept. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 06, 12:39)
Aisku kad reikia gert daug vandens arbatos be cukraus.bet jokiu gazuotu jokiais budais,alkocholio irgi nea....zodziu daug vandens ir arbatos.niu tik nepasiduik kai nueisi pas drauge ir draugei liepk visus skanumynus paslept. drinks_cheers.gif


Tai jau užsiprašiau arbatos kibiro pas ją biggrin.gif

Nea, jau susiėmiau, tai susiėmiau rimtai drinks_cheers.gif
Atsakyti