Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 31, 15:48)
kaip pirstu i aki drinks_cheers.gif


taigi merginos susiimam ir lieknejam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 31, 15:50)
taigi merginos susiimam ir lieknejam toliau 4u.gif

ir siam reikalui pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Iki pradinio tikslo liko 5kg thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 02, 08:47)
Iki pradinio tikslo liko 5kg thumbup.gif

user posted image

Kaip nuoširdžiai džiaugiuosi ir kartu pavydžiu blush2.gif
Mano amžius, bei nuolatinės dietos padarė savo- be galo sunku atsikratyti lišno kg doh.gif , jie kaip prilipę prie manęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 02, 07:47)
Iki pradinio tikslo liko 5kg thumbup.gif

user posted image

Oi kaip faina...niu ir as jau zengiu sparciai iki galutinio tikslo...liko tik 7 kg doh.gif vakar biski nuktypau i kaire suvalgiau zirneliu sriubos as ja begalo megstu ir pora gabaliuku picos..tad nelaukus treciadienio sverisus siandien...tai svoris vistik toliau krenta nepriaugau schmoll.gif tad viso jau - 13 kg thumbup.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif nera tie rezultatai tokie greiti, bet geriau leciau bet uztikrintai smile.gif tikiuosi per menesi pavyks pasiekti pradini tiksla o po to matysiu gal dar pavyks koki kilograma numest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 02, 14:18)
Dekui merginos 4u.gif  nera tie rezultatai tokie greiti, bet geriau leciau bet uztikrintai smile.gif  tikiuosi per menesi pavyks pasiekti pradini tiksla o po to matysiu gal dar pavyks koki kilograma numest smile.gif

nu ir nereikia tu greitu rezultatu geriau buna leciau bet jie uztikrinti mirksiukas.gif tik pas mane keistai greitai jie krenta nors valgau normaliai ir sportuoju tad tikrai nesuprantu kas cia vyksta...bet siaip viskas gerai.nereikia perdaug persistenkt as manau jei kas savaite nukrenta 1kg tai yra labai gerai thumbup.gif saunuole esi ir as vejuos tave drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 06 02, 15:11)
nu ir nereikia tu greitu rezultatu geriau buna leciau bet jie uztikrinti mirksiukas.gif tik pas mane keistai greitai jie krenta nors valgau normaliai ir sportuoju tad tikrai nesuprantu kas cia vyksta...bet siaip viskas gerai.nereikia perdaug persistenkt as manau jei kas savaite nukrenta 1kg tai yra labai gerai thumbup.gif saunuole esi ir as vejuos tave drinks_cheers.gif


na pas mane per savaite mazdaug ir nukrinta po 1kg na kartais gal 1,5kg bet kadangi pas mane svarstykles gramu nerodo tai labai tiksliai nezinau po kiek tiksliai nukrenta smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O aš kaip sustojau ties -20 kg riba, taip sustojau blush2.gif
Ir taip jau geras mėnuo g.gif nebesilaikau dietų, nebekrenta svoris smile.gif

na svarbiausia negrįžta jie bumerangu, nes per daug savęs maiste neriboju smile.gif

Mąstau gal išbandyti tą 4 dienų dietą? reikia juk pajudėti iš šio taško biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 04, 18:10)
Sveikos smile.gif

O aš kaip sustojau ties -20 kg riba, taip sustojau  blush2.gif
Ir taip jau geras mėnuo  g.gif nebesilaikau dietų, nebekrenta svoris smile.gif

na svarbiausia negrįžta jie bumerangu, nes per daug savęs maiste neriboju smile.gif

Mąstau gal išbandyti tą 4 dienų dietą? reikia juk pajudėti iš šio taško  biggrin.gif


Sveika 4u.gif o tu nebandei pasiziureti kiek kaloriju suvartoji, gal atrodo nedaug bet jei svoris nekrinta tai arba suvalgai per daug arba judi per mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 06 04, 19:34)
Sveika 4u.gif  o tu nebandei pasiziureti kiek kaloriju suvartoji, gal atrodo nedaug bet jei svoris nekrinta tai arba suvalgai per daug arba judi per mazai g.gif


Kažkada aš jas skaičiavau, bet atsibodo ir mečiau smile.gif

Kad mažai judu ir taip aišku. Vėl užėjo ta stadija, kad vis mąstau ką čia daryt ir vis sakau kad darysiu nuo rytojaus arba nuo pirmadienio blush2.gif

Bet va viską rašau kaip yra ir ima pyktis ant savęs... bet nesiruošiu pasiduoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 06 04, 18:39)
Kažkada aš jas skaičiavau, bet atsibodo ir mečiau smile.gif

Kad mažai judu ir taip aišku. Vėl užėjo ta stadija, kad vis mąstau ką čia daryt ir vis sakau kad darysiu nuo rytojaus arba nuo pirmadienio  blush2.gif

Bet va viską rašau kaip yra ir ima pyktis ant savęs... bet nesiruošiu pasiduoti  schmoll.gif


aisku kad neverta pasiduoti, jog jau nemazai pasiekei 4u.gif as tai dabar kai gryzau pas tevus tai jau dazniau pasportuoju ir siaip darbu pilna ax.gif
Atsakyti