Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 30, 22:33)
o kaip jums merginos su seimos palaikymu? ar kai metate svori jums ka nors padeda ar kaip tik kritikuoja? 4u.gif

mano gyvenime yra taip mama palaiko mane atsilaike pati kiaušiniu dietos menesiuka laiko po to bando nebepriaugti svorio atgal ir jai tai puikiai gaunasi, jos silpnybe suriai ir jogurtai tai vienaip ar kitaip nebesusigražins to ką numete.
iš vyro puses gaunu kritika kiekvienam žingsnyje va mokausi dabar vairuotojo pažymejimui gauti tai noras begalinis išsilaikyti kuo greičiau kad tik jam parodyti kad ir aš galiu lotuliukas.gif svori numesti taip pat norisi nepaisant jo kritikos kad galiu sau pakenkti kad per daug valgau ar per mažai valgau žodžiu ka bedar lotuliukas.gif čiau randa kur prikbti bet per laika išmokau nebekreipti demesio i jo kalbas ir jo žodžiai man jokios reikšmes svorio metime nedaro
sesuo palaiko o sunus sako "mama tu gaži" wub.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif Aš tikriausiai prie tų kur sėdi šaldytuvo duris atsidariusios... blush2.gif o jei rimtai tai faktai kalba už save... laikiausi babanų dietos (griežtesnės), galutinis rezultatas 0. Per išeigines buvau išvykoje su palapinėmis, tai šlamšiau ant laužo darytus troškinius kaip sakant prausiamaisiais bliūdais blink.gif nu taip skanuuuuuu.... dabar laukiu pirmadienio, nes vaikai į stovyklą išvaro, tai vėl ką išbandysiu... o 11 d. startuoju su delčia... na žodžiu, stoviu tvirtai įsikabinusi ir rankų ir kojų nagais savo 93 kg ir vsio... o gal čia jie manęs įsikibę lotuliukas.gif g.gif
O kas liečia palaikymą tai mane palaiko wub.gif ir kai pjausčiausi pilvą palaikė ir dabar kai durnavoju su dietom palaiko, tik kitas reikalas kad man nelabai norisi jų palaikyti doh.gif kad jie tiek valgo lotuliukas.gif aš sėdžiu su pasukomis o jiems gaminti reikia ax.gif galėtų namie nevalgyti... lotuliukas.gif juokauju. Na bet vistiek labai sunku atsilaikyti, kai šeimai gaminti reikia, kai matai kaip vaikai kemša visokiausius skanumynus, arba kai prieš penktadienio filmą prisipragina spragėsių, o jų kvapas pasklinda po namus, o man nėra kur dėtis, tik uostyti ir kankintis doh.gif Per išeigines vasarą jau tradicija patampa šeštadienį šašlykinę kurti, ir nesvarbu ar šašlykus ar vištą kepti... o labiausiai šiuo metu pasiilgau, kaip mama į foliją pripjausto bulvių, prideda žuvies, svogūnų ir deda į žarijas... 4u.gif oi niam niam... nu šakės, vėl vien nuo kalbų valgyti užsimaniau lotuliukas.gif einu dirbti, kad mažiau galvočiau
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 30, 21:33)
o kaip jums merginos su seimos palaikymu? ar kai metate svori jums ka nors padeda ar kaip tik kritikuoja? 4u.gif

mane vyras tai palaiko nors jam buvo labai keista kai praita savaitgali kepem saslus ir as ju nevalgiau...tai sako tu visai isprotejai biggrin.gif vakar iskepiau savo vyriokams bandeliu ir vel vyras sako nu gal nors viena juk galima....jam as nezinau manau yra siek tiek sunku matyt kai as grieztai save riboju, bet tu8o paciu ir stengias palaikyt.Vaziavom pietaut i kavine tai nuveze ne ten kur riebus maistai o ten kur viskas kepama ant groteliu ir tik paukstiena... rolleyes.gif sako kad neliktum alkana biggrin.gif bet dabar kai pasiekiau pradini savo tiksla tai leisiu biski ir sau pasilepint...na tik savaitgaliais mirksiukas.gif si savaitgali bus baliukas tai tikrai sau leisiu daugiau nei visad,manau labai jau kazkas blogo tikrai nenutiks.Apie mano svorio metima zino tik vyras ir mano labai gera drauge...nesakiau nei sesem nei tevams...nes jie visi atskrenda liepa pas mus tai noriu paziuret ar pastebes mano ta sulieknejima ax.gif O palaikyma tikrai turiu is vyro is drauges na ir is jusu mielos mergytes ir man to uztenka... drinks_cheers.gif pasidariau siandien salotu krabai, pomidoras ir zirneliai...ziuresim kas cia man gausis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 31, 06:42)
Labas rytas  ax.gif  Aš tikriausiai prie tų kur sėdi šaldytuvo duris atsidariusios...  blush2.gif  o jei rimtai tai faktai kalba už save... laikiausi babanų dietos (griežtesnės), galutinis rezultatas 0. Per išeigines buvau išvykoje su palapinėmis, tai šlamšiau ant laužo darytus troškinius kaip sakant prausiamaisiais bliūdais  blink.gif  nu taip skanuuuuuu.... dabar laukiu pirmadienio, nes vaikai į stovyklą išvaro, tai vėl ką išbandysiu... o 11 d. startuoju su delčia... na žodžiu, stoviu tvirtai įsikabinusi ir rankų ir kojų nagais savo 93 kg ir vsio...  o gal čia jie manęs įsikibę  lotuliukas.gif  g.gif 
O kas liečia palaikymą tai mane palaiko  wub.gif ir kai pjausčiausi pilvą palaikė ir dabar kai durnavoju su dietom palaiko, tik kitas reikalas kad man nelabai norisi jų palaikyti  doh.gif  kad jie tiek valgo  lotuliukas.gif  aš sėdžiu su pasukomis o jiems gaminti reikia  ax.gif galėtų namie nevalgyti...  lotuliukas.gif  juokauju. Na bet vistiek labai sunku atsilaikyti, kai šeimai gaminti reikia, kai matai kaip vaikai kemša visokiausius skanumynus, arba kai prieš penktadienio filmą prisipragina spragėsių, o jų kvapas pasklinda po namus, o man nėra kur dėtis, tik uostyti ir kankintis  doh.gif Per išeigines vasarą jau tradicija patampa šeštadienį šašlykinę kurti, ir nesvarbu ar šašlykus ar vištą kepti... o labiausiai šiuo metu pasiilgau, kaip mama į foliją pripjausto bulvių, prideda žuvies, svogūnų ir deda į žarijas...  4u.gif oi niam niam... nu šakės, vėl vien nuo kalbų valgyti užsimaniau  lotuliukas.gif  einu dirbti, kad mažiau galvočiau

Na manau nieko yra baisaus jei suvalgysi vistienos saslyka ar pora gabaliuku kiaulienos salyko smile.gif o tuo labiau zuvies keptos folijoj, kaip tik labai sveika...o del dietu...tai mano drauge laikes labai geros dietos jos tereikia laikytis 4dienas ir numete 5kg jei domina galesiu pasakyt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 31, 07:42)
kai matai kaip vaikai kemša visokiausius skanumynus, arba kai prieš penktadienio filmą prisipragina spragėsių, o jų kvapas pasklinda po namus, o man nėra kur dėtis, tik uostyti ir kankintis  doh.gif

man sunkiausia kai vyras kemša o vaikai yra vaikai jei manes nedirgina ir ju skanestai man nekelia apetito va dabar sunus valgo hariibo guminukus o jeinžiauriai kvepia bet man nesinori ne vieno meškiuko iš jo atimti

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 31, 11:46)
Na manau nieko yra baisaus jei suvalgysi vistienos saslyka ar pora gabaliuku kiaulienos salyko  smile.gif o tuo labiau zuvies keptos folijoj, kaip tik labai sveika...o del dietu...tai mano drauge laikes labai geros dietos jos tereikia laikytis 4dienas ir numete 5kg jei domina galesiu pasakyt. ax.gif

stebuklingos dietos visada idomu paskaityti papasakok jei gali plačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 31, 13:11)
man sunkiausia kai vyras kemša o vaikai yra vaikai jei manes nedirgina ir ju skanestai man nekelia apetito va dabar sunus valgo hariibo guminukus o jeinžiauriai kvepia bet man nesinori ne vieno meškiuko iš jo atimti
stebuklingos dietos visada idomu paskaityti papasakok jei gali plačiau  4u.gif

Na si dieta manau yra labiau organizmo isvalymas...as nebandziau,bet drauge bande ir jai puikiai pavyko.per 4dienas numete 5kg.siaip sios dietos yra trys etapai,bet du etapai yra labai sunkus tad geriau nerizikuot sveikata.o meniu butu toks:pirma diena valgai vien obuolius galima suvalgyt 1,5kg ir zinoma daug skysciu,antra diena vien vanduo ir arbata ne cukraus,kitos dvi dienis avizine kose su trupuciu druskos.is dietos reikia iseit po truputi nepult iskart valgyt visko kas papuola.valgyt daug lastelienos,darzoviu,baltymini maista,vaisiai.tai drauge per tris men.numete 18kg cia jau su visikiais nukrypimais i kaire.ir aisku sportas.tai ji cia dieta pravaro kas dvi savaites.man tai nereikia tokiu extrymu nes siandien svarstykles jau todo -12kg ir tikrai nebadauju,mano drauge yra soke. thumbup.gif kai pasakiau skaiciukus.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 31, 14:38)
Na si dieta manau yra labiau organizmo isvalymas...as nebandziau,bet drauge bande ir jai puikiai pavyko.per 4dienas numete 5kg.siaip sios dietos yra trys etapai,bet du etapai yra labai sunkus tad geriau nerizikuot sveikata.o meniu butu toks:pirma diena valgai vien obuolius galima suvalgyt 1,5kg ir zinoma daug skysciu,antra diena vien vanduo ir arbata ne cukraus,kitos dvi dienis avizine kose su trupuciu druskos.is dietos reikia iseit po truputi nepult iskart valgyt visko kas papuola.valgyt daug lastelienos,darzoviu,baltymini maista,vaisiai.tai drauge per tris men.numete 18kg cia jau su visikiais nukrypimais i kaire.ir aisku sportas.tai ji cia dieta pravaro kas dvi savaites.man tai nereikia tokiu extrymu nes siandien svarstykles jau todo -12kg ir tikrai nebadauju,mano drauge yra soke. thumbup.gif kai pasakiau skaiciukus.

šita dieta vadinasi "esmeraldos dieta" prieš du metus esu ja bandžius padejo išjudinti stovinti nebekrintanti svori man per 4dienas tada nukrito nuo 103kg iki 101,8kg jei rezultatai butu buve gersni bučiau vel ir vel ja kartojus be va neverta tiek kankintis man pasirode su šita dieta
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 31, 11:46)
Na manau nieko yra baisaus jei suvalgysi vistienos saslyka ar pora gabaliuku kiaulienos salyko  smile.gif

O jei tie keli gabaliukai dar ir su drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 31, 14:12)
O jei tie keli gabaliukai dar ir su  drinks_cheers.gif  blush2.gif

nemanau kad tai labai blogai, juk ne kiekviena diena tai sau leidi smile.gif na juk negalima visko kategoriskai atsisakyt.as manau gali ir pora gabaliuku ir bokaliuka ir saldesio siek tiek...mes juk gyvenam tik viena karta atmink tai...ir reikia dziaugtis tai ka turim.ir nereikia saves grauzt kad va privalgiau saslu prigeriau prisisaldinau.juk viskas daroma su saiku....as atvirai pasakysiu as si savaitgali baliavosiu nes mano sunaus gimtadienis.. ax.gif viena karta leisiu ir sau pasilepint. drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano manymu tai kad savaitgali ir galima truputi atsipalaiduoti, niekas nesako kad prisivalgyti tiek kad jau nebepaeitum doh.gif bet galima sau leist siek tiek daugiau nei iprastai smile.gif as savaitgaliais kartais ir nusidedu ypac kai prasideda dabar silti orai tai saslykus daznai pakepam, bet jei jau valgau juos tai tik su darzovem be jokiu ryziu ar duonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 31, 14:28)
mano manymu tai kad savaitgali ir galima truputi atsipalaiduoti, niekas nesako kad prisivalgyti tiek kad jau nebepaeitum doh.gif  bet galima sau leist siek tiek daugiau nei iprastai smile.gif  as savaitgaliais kartais ir nusidedu ypac kai prasideda dabar silti orai tai saslykus daznai pakepam, bet jei jau valgau juos tai tik su darzovem be jokiu ryziu ar duonu smile.gif

visom 4 pritariu del sio reikalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 31, 15:08)
visom 4 pritariu del sio reikalo bigsmile.gif


Juk jei save labai grieztai ribosim, tai kazkiek istempsim bet po to organizmui prades trukti to atsisakyto maisto, jis prades reikalauti ir tada manau taip ir uzsibaigia visi lieknejimai doh.gif bet va jei po truputi mazinsime porcijas, saikingai sau leisdamos kad ir tuos nelabai sveikus maistus tai pamazu tai taps nauju gyvenimo budu ir nebus tiek daug streso ax.gif reikia visko, bet tik saikingai ir proto ribose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele21: 31 gegužės 2012 - 15:34
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 31, 15:34)
Juk jei save labai grieztai ribosim, tai kazkiek istempsim bet po to organizmui prades trukti to atsisakyto maisto, jis prades reikalauti ir tada manau taip ir uzsibaigia visi lieknejimai doh.gif  bet va jei po truputi mazinsime porcijas, saikingai sau leisdamos kad ir tuos nelabai sveikus maistus tai pamazu tai taps nauju gyvenimo budu ir nebus tiek daug streso ax.gif  reikia visko, bet tik saikingai ir proto ribose 4u.gif

kaip pirstu i aki drinks_cheers.gif
Atsakyti