Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

registras naujuose namučiuose
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 26, 21:38)
nu jo man visada veluoja menesiu kartais daugiau visaip buna


Labas rytas 4u.gif o tai nebandei eiti pas ginekologe issiaiskinti kodel tiek veluoja? Siaip kai kudinamasi ir jei organizmui truksta kokiu nors medziagu tai ir gali sutrikti ciklas
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2012 04 26, 22:24)
registras naujuose namučiuose


Sveika atvykus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 27, 07:55)
Labas rytas 4u.gif  o tai nebandei eiti pas ginekologe issiaiskinti kodel tiek veluoja? Siaip kai kudinamasi ir jei organizmui truksta kokiu nors medziagu tai ir gali sutrikti ciklas
Papildyta:
Sveika atvykus 4u.gif  smile.gif

nu man cia taip pastovei buna ginekologe svoris tavo didelis mesk ji ir tada susireguliuos
Atsakyti
Tos gydytojos peza bele ką g.gif pradėk gyventi lytišką gyvenimą ir susireguliuos, pagimdyk susireguliuos, svorį numesk... na jos pilnos pasiūlymų jei kitaip sutvarkyti pagelbėti nesugeba... blink.gif Šiuo atveju man pasisekė, ar gimdžius ar ne, ar 120 kg ar 70, tas reikalas kaip laikrodukas kas 28 d. +- 1 diena thumbup.gif spjaunu per kairį petį 3 kartus kad neprisikalbėčiau ax.gif apspjoviau kolegę lotuliukas.gif (juokauju) blush2.gif ...
Atsakyti
O kaip Jums merginos su sportu reikalai? Ar vis dar sportuojate mesdamos svori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 04 27, 13:16)
Tos gydytojos peza bele ką  g.gif  pradėk gyventi lytišką gyvenimą ir susireguliuos, pagimdyk susireguliuos, svorį numesk... na jos pilnos pasiūlymų jei kitaip sutvarkyti pagelbėti nesugeba...  blink.gif  Šiuo atveju man pasisekė, ar gimdžius ar ne, ar 120 kg ar 70, tas reikalas kaip laikrodukas kas 28 d. +- 1 diena  thumbup.gif  spjaunu per kairį petį 3 kartus kad neprisikalbėčiau  ax.gif  apspjoviau kolegę  lotuliukas.gif (juokauju)  blush2.gif  ...

man gimdymas laikinai buvo išprendes šia problema, kodel laikinai? todel kad paskui isidejau mirena o su aj tik pusemeti tebuvo mmm paskui antras neštumas ir po jo vel mirena tai nuo gruodžio mmm vel nebesulaukiu, manau kad kai hormonine sistema veikia teisingai tai ir mmm buna reguliariai o jei kažkas organizme neveikia taip kaip turi veikti tai ir sutrinka visa organizmo veikla, reikia susitvarkyti ir susitaisyti visas problemas ir viskas bus gerai vieno šios problemos sprendimo budo nera doh.gif aišku komtraceptines tabletes gali išprovokuoti mmm bet tik tol kol vartosit tabletes o jei nutrauksit vartojima tai vel išlys senos problemos doh.gif

QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 27, 13:40)
O kaip Jums merginos su sportu reikalai? Ar vis dar sportuojate mesdamos svori? smile.gif

nuo sekmadienio vakaro nesportuoju nes kosulys su dusinimu doh.gif buvo ir temperatura ir sloga ir gerkle žiauriai skausdejo tikiuosi pradeti jau vel sportuoti
Atsakyti

nuo sekmadienio vakaro nesportuoju nes kosulys su dusinimu doh.gif buvo ir temperatura ir sloga ir gerkle žiauriai skausdejo tikiuosi pradeti jau vel sportuoti
[/quote]

Man jau po truputi praeina visi negerumai, nors dar uzkimus ir sloga dar yra, bet stengiuosi kasdien dabar kol pas tevus dvirati pamint ir atsilenkimu padarau smile.gif
Atsakyti
[quote=Ingridele21,2012 04 27, 12:51]
nuo sekmadienio vakaro nesportuoju nes kosulys su dusinimu doh.gif buvo ir temperatura ir sloga ir gerkle žiauriai skausdejo tikiuosi pradeti jau vel sportuoti
[/quote]

Man jau po truputi praeina visi negerumai, nors dar uzkimus ir sloga dar yra, bet stengiuosi kasdien dabar kol pas tevus dvirati pamint ir atsilenkimu padarau smile.gif
[/quote]
nu as tikiuos kita savaite vel pradet sportuot nes ka cia daktare pasakys vaikui geriau jam ar kaip.o taip tai namie paminkidavau elipsiniu savo
Atsakyti
Na va as vel jau pasportavau ax.gif
Atsakyti
sveikos siandien super jauciuos jau 9kg atsikraciau biggrin.gif pasportavau dar siandien su drauge
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 28, 10:20)
sveikos siandien super jauciuos jau 9kg atsikraciau  biggrin.gif pasportavau dar siandien su drauge


Sveikinimai 4u.gif tai kiek dabar sveri?
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 28, 11:27)
Sveikinimai 4u.gif  tai kiek dabar sveri?

aciu 118kg su trupuciu tikiuos dar kris nes daug reik numest
Atsakyti