Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 29, 15:29)
Kur visos prapuolusios? g.gif  verysad.gif


Sveikos 4u.gif

Grįžau po atostogų Anglijoje smile.gif

Svarstyklės rodė -1,7 kg. ax.gif tikriausiai viską padarė apsishopinimas, nes visur ėjom pėstute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 30, 10:37)
Niu ka siandien buvo mano sveri osi rytas...ir galiu pasidziaugti kad pradinis tikslas jau pasiektas thumbup.gif per menesiuka 11kg istirpdziau...negaliu atsidziaugti clap.gif


didziausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 30, 11:37)
per menesiuka 11kg istirpdziau...negaliu atsidziaugti clap.gif



oho, daugokai kaip per menesi... Nebijai odos problemu? Jojo efekto?

Pas mane 3-5kg per menesi nusiridena ir tai yra jau daug dietologes nuomone. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 30 gegužės 2012 - 11:06
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 30, 11:02)
Sveikos  4u.gif

Grįžau po atostogų Anglijoje smile.gif

Svarstyklės rodė -1,7 kg.  ax.gif  tikriausiai viską padarė apsishopinimas, nes visur ėjom pėstute  thumbup.gif


Sveika sugryzus 4u.gif na tie pasivaiksciojimai tikrai pravercia ax.gif as penktadieni tikiuosi jau sulauksiu 80kg kad svarstykles parodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 29, 17:18)
Arba intensyviai liekneja arba neuzdaro saldytuvo duru ir nebeturi laiko uzsukti pasidalinti savo svoriuko rezultatais lotuliukas.gif

aš prie tu kur šaldytuvas neužsidaro sad.gif nu niekaip nebeina susimti tai ir storeju sekmingai blush2.gif barkit mane barkit ir kuo garsiau kad geda butu ir nebelysčiau prie maisto be reikalo

Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 30, 11:37)
Niu ka siandien buvo mano sveri osi rytas...ir galiu pasidziaugti kad pradinis tikslas jau pasiektas thumbup.gif per menesiuka 11kg istirpdziau...negaliu atsidziaugti clap.gif

super rezultatai 4u.gif thumbup.gif džiaugiuosi už tave
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 30, 13:12)
aš prie tu kur šaldytuvas neužsidaro sad.gif nu niekaip nebeina susimti tai ir storeju sekmingai  blush2.gif  barkit mane barkit ir kuo garsiau kad geda butu ir nebelysčiau prie maisto be reikalo



na tai juk argi nedziudigo rezultatai kai svarstykles rode mazesnius skaiciukus juk tai turetu buti stimulas nepaleisti visko 4u.gif suimk save i rankas ar tu tikrai nori buti tokia kokia dabar esi ar nori pasikeisti, buti lieknesne grazesne smile.gif pagalvok kiek sulauksi demesio komplimentu is aplinkiniu, turi surasti savyje jegu visko nemesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 30, 11:06)
oho, daugokai kaip per menesi... Nebijai odos problemu? Jojo efekto?

Pas mane 3-5kg per menesi nusiridena ir tai yra jau daug dietologes nuomone.  smile.gif

Sveika sugrizus...bet va bart tai gausi.ko man lasiaku neatvezei. aaa? g.gif o del mano numestu kg nu zinok as nezinau...nieko as specialiai nedarau,jokiu dietu nesilaikau...tiesiog pakeiciau mityba,atsisakiau saldumynu,kavos,duonos,bulviu...bent jau kolkas.turiu cross trainer tai kiekviena diena sportuoju po 20min.kartais savaitgailiais nukrypstu i kaire.nu ir tirpsta tie kg ir tikrai nesitikejau tokio rezultato...galvojau minimum numesiu 5kg galvojau laikytis kiausiniu dietod bet ziuriu kad man nereikia jokiu dietu...tai it nedurniuoju su tom dietom schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2012 05 30, 13:12)
aš prie tu kur šaldytuvas neužsidaro sad.gif nu niekaip nebeina susimti tai ir storeju sekmingai  blush2.gif  barkit mane barkit ir kuo garsiau kad geda butu ir nebelysčiau prie maisto be reikalo

Papildyta:

super rezultatai  4u.gif  thumbup.gif  džiaugiuosi už tave

Labiau pasitikek savim...brangioji juk mes esam visa tavo palaikymo komanda...juk mes moteriskes turim but grazios...svarbiausia reikia ismokt mylet save.tad greitai uzdarai ta prakeikta saldytuva suimi save i rankas ir kartu visos kovojam. drinks_cheers.gif nu kam ta bereikalinga svori nesiot?as ir buvau tokia pati kaip tu ten kur skanu ten ir as esu...saldumynai mano silpnybe as negaledavau be ju gyvent.bet viena diena sakau gana uztenka jau...ir kaip matai kokie mano rezultatai.nors as toliau seimynai gaminu valgyt kepu pyragus,sausainiu bandels nes tai mano hobi bet kad pati paragauciau...tai nea atsispiriu tam.ir as didziuojuos savim.tad ir tu daryk biska kad galetum didziuotis savim.yra daug skaniu dalyku be tu riebiu patiekalu.nieks nesako kad va jau grieztai nieko negalima...si savaitgali pas mus nusimato baliukas su saslais pries aky ir as tikrai nesedesiu kaip varna su salotos lapu. lotuliukas.gif tad mergyt papus i prieki nosi ir virsu ir kimbam i darbus...
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 30, 15:11)



QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 30, 16:02)

Ačiū atlaikiau šiandien iškrova ir eisiu miegoti ryt tikiuosi vel mažiau valgyti nei kad prieš tai dienas
pavyko šiandien vyrui svarstykles atgaivinti tik ar ilgam neaišku tai jos rodo ta oati kaip ir iki apsirijimo dienu blush2.gif vadinasi neinu atgal o tik stoviu vietoj, vadinasi amn reikia atsisakyti poros kasniu per diena ir svoris kris 4u.gif tikiuosi kad pilsiu per save jei ne del saves tai del palaikymo komandos wub.gif Ačiū mergaites jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 30, 21:08)
Ačiū atlaikiau šiandien iškrova ir eisiu miegoti ryt tikiuosi vel mažiau valgyti nei kad prieš tai dienas
pavyko šiandien vyrui svarstykles atgaivinti tik ar ilgam neaišku tai jos rodo ta oati kaip ir iki apsirijimo dienu  blush2.gif  vadinasi neinu atgal o tik stoviu vietoj, vadinasi amn reikia atsisakyti poros kasniu per diena ir svoris kris  4u.gif  tikiuosi kad pilsiu per save jei ne del saves tai del palaikymo komandos  wub.gif  Ačiū mergaites jums  4u.gif


Sekmes ir laikykis 4u.gif o mes cia ir esame tam kad vienos kitom padetume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 30, 21:08)
Ačiū atlaikiau šiandien iškrova ir eisiu miegoti ryt tikiuosi vel mažiau valgyti nei kad prieš tai dienas
pavyko šiandien vyrui svarstykles atgaivinti tik ar ilgam neaišku tai jos rodo ta oati kaip ir iki apsirijimo dienu  blush2.gif  vadinasi neinu atgal o tik stoviu vietoj, vadinasi amn reikia atsisakyti poros kasniu per diena ir svoris kris  4u.gif  tikiuosi kad pilsiu per save jei ne del saves tai del palaikymo komandos  wub.gif  Ačiū mergaites jums  4u.gif

Niu va saunuole...taip ir toliau...yik bug gera daugiau neberyk:-D
Atsakyti
o kaip jums merginos su seimos palaikymu? ar kai metate svori jums ka nors padeda ar kaip tik kritikuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 30, 22:33)
o kaip jums merginos su seimos palaikymu? ar kai metate svori jums ka nors padeda ar kaip tik kritikuoja? 4u.gif



o ko kritikuoti ? kaip galima kritikuoti? biggrin.gif as manau visi laimingesni bus kai mes busim lengvesnes.
Atsakyti