Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 13:39)
92kg iki pradinio tiksli liko 2kg drinks_cheers.gif o paskui sieksiu galutinio tikslo:-)su sportu gal jus greiciau pasiekti


na jei tik turi galimybe ir noro tai zinoma kad ijunk dar ir sporta ir tikrai rezultatai dziugins ax.gif o beje apie koki galutini svori svajoji? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele21: 23 gegužės 2012 - 13:56
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 23, 13:54)
na jei tik turi galimybe ir noro tai zinoma kad ijunk dar ir sporta ir tikrai rezultatai dziugins ax.gif o beje apie koki galutini svori svajoji? rolleyes.gif

75kg nes as visad tiek sverdavau iki pirmo nestumo.nes esu auksta mano 1,80,o be to mano kaulai stambus.tai palengva palengva manau ir dakeliausiu ir iki 75:-)
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 14:30)
75kg nes as visad tiek sverdavau iki pirmo nestumo.nes esu auksta mano 1,80,o be to mano kaulai stambus.tai palengva palengva manau ir dakeliausiu ir iki 75:-)


Jei tik bus noro bei kantrybes tai tikrai pasieksi savo tiksla 4u.gif tik aisku paskui dar vienas atsakingas momentas ta numesta svori issaugoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 23, 14:37)
Jei tik bus noro bei kantrybes tai tikrai pasieksi savo tiksla 4u.gif  tik aisku paskui dar vienas atsakingas momentas ta numesta svori issaugoti ax.gif

Niu patikek kai tiek pastangu ideta tuos kg istirpdyt tai bus saugomas tas svoris po 9uzraktais:-Do tavo kokie tikslai ir norai?gal bandom kartu pasiekti bus linksmiau:-)
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 15:23)
Niu patikek kai tiek pastangu ideta tuos kg istirpdyt tai bus saugomas tas svoris po 9uzraktais:-Do tavo kokie tikslai ir norai?gal bandom kartu pasiekti bus linksmiau:-)


Dabar esu pasiekus jau 82kg ( pradinis startas buvo 103kg), pirmiausia noreciau pasiekti 74kg ( mano ugis 1m73cm), o po to matysiu gal jei dar pavyks ir daugiau nusiridensiu smile.gif na as svori metu be jokiu dietu, tiesiog stengiuosi maziau valgyti, nevalgyti po 18val, saldumynu ir nesveika maista sumazinau iki minimumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 23, 16:34)
Dabar esu pasiekus jau 82kg ( pradinis startas buvo 103kg), pirmiausia noreciau pasiekti 74kg ( mano ugis 1m73cm), o po to matysiu gal jei dar pavyks ir daugiau nusiridensiu smile.gif  na as svori metu be jokiu dietu, tiesiog stengiuosi maziau valgyti, nevalgyti po 18val, saldumynu ir nesveika maista sumazinau iki minimumo smile.gif



pagal svoriuka tu jau esi sveikai sudeta mergina, gkazkiek apvalaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 23, 15:53)
pagal svoriuka tu jau esi  sveikai sudeta mergina, gkazkiek apvalaina  thumbup.gif


na dar yra kur tobuleti ax.gif kazkaip nuo pilvo sunku tuos lasekus numest nezinau atrodo ka besuvalgau viskas tik i pilva eina doh.gif nors siaip ir uzpakalis yra nemazas doh.gif sakiau reiks pabandyt kada apimtis pasimatuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 23, 15:56)
na dar yra kur tobuleti ax.gif kazkaip nuo pilvo sunku tuos lasekus numest nezinau atrodo ka besuvalgau viskas tik i pilva eina doh.gif  nors siaip ir uzpakalis yra nemazas doh.gif  sakiau reiks pabandyt kada apimtis pasimatuoti g.gif

Na be sporto to pilvuko nesumazinsi.....daryk atsilenkimus arba isvis nusipirk cross trainer kai as turiu ir tada visas kunas judes.per kiek laiko iki 82kg priejai.mano pradinis svoris buvo 101,500 ir jau 4 savaite rimtai darbuojuos.dietu irgi nesilaikau:-)
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 17:29)
Na be sporto to pilvuko nesumazinsi.....daryk atsilenkimus arba isvis nusipirk cross trainer kai as turiu ir tada visas kunas judes.per kiek laiko iki 82kg priejai.mano pradinis svoris buvo 101,500 ir jau 4 savaite rimtai darbuojuos.dietu irgi nesilaikau:-)


4 menesius. Na as daru atsilenkimu, dabar biski maziau nes mokslais uzsivertus, bet kai tik prasides atostogos ir grysiu pas tevus i kaima tai vel normaliai sportuosiu nes turiu lanka atsilenkimams ir dvirati smile.gif o siaip as metu is leto bet uztikrintai, kad jis man nebesugrystu del to bandau keisti mitybos ir gyvensenos iprocius kad po to butu lengviau islaikyti pasiekta svori smile.gif
Atsakyti
vaiksciojant, begiojant ir minant treniruoklius pilvo atsikratysi 100k greiciau nei atsilenkimus darant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 24, 10:53)
vaiksciojant, begiojant ir minant treniruoklius pilvo atsikratysi 100k greiciau nei atsilenkimus darant  smile.gif

na tai tik vienas is budu kaip stiprint pilvo presa:)tie atsilenkimai....jei nera galimybes daug vaiksciot begiot ar su treniruokliu normaliai pasidarbuot mirksiukas.gif jau geriau kazkas nei visiskai nieko cool.gif as praikaiteli lieju su treniruokliu ir esu patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 24 gegužės 2012 - 11:47
pas mane pagaliau minusiukas, kuklus, bet pirmasis ax.gif - 1,5 kg nestuke.gif bigsmile.gif
Atsakyti