Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Sveikos merginos...
O aš vakar laikiausi bananų dietos. Mano kolegė jos laikosi (nors pati kūda) po dieną kas dvi savaites... Aš žadu laikytis iki ketvirtadienio, nes penktadienį su vaikais į turistinį varom, tai nelabai gausis jos laikytis. O rezultatas per 1 dieną - 1 kg thumbup.gif jei per šias dienas pavyks dar pavyks dviejų atsikratyti tai išlipsiu iš 90 zonos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 22, 07:38)
Sveikos merginos...
O aš vakar laikiausi bananų dietos. Mano kolegė jos laikosi (nors pati kūda) po dieną kas dvi savaites... Aš žadu laikytis iki ketvirtadienio, nes penktadienį su vaikais į turistinį varom, tai nelabai gausis jos laikytis. O rezultatas per 1 dieną - 1 kg  thumbup.gif  jei per šias dienas pavyks dar pavyks dviejų atsikratyti tai išlipsiu iš 90 zonos  rolleyes.gif



sveikinu bigsmile.gif


Mielosios, kaip karscius isgyvenate? as jauciuosi kaip pervirtas makaronas kazkoks .... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 22, 06:38)
Sveikos merginos...
O aš vakar laikiausi bananų dietos. Mano kolegė jos laikosi (nors pati kūda) po dieną kas dvi savaites... Aš žadu laikytis iki ketvirtadienio, nes penktadienį su vaikais į turistinį varom, tai nelabai gausis jos laikytis. O rezultatas per 1 dieną - 1 kg  thumbup.gif  jei per šias dienas pavyks dar pavyks dviejų atsikratyti tai išlipsiu iš 90 zonos  rolleyes.gif

o tu laikaisi tos grieztesnio varianto?nes as irgi laikaus bananu dietos bet antra varianta. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 21, 19:50)
teisingai. Tiesiog sakiau, kad ir svori mesti reikia visko po trupuciuka ragaujant o ne atsisakant visos didziules ir labai svarbios maisto grupes, nebent supratau neteisingai ta issireiskima apie kosiu nevalgyma  smile.gif

tu gal tesingai supratai bet gal as netaip issakiau savo minti:)tiesiog yra zmoniu kurie nori labai greitai numesti svori ir valgo visas beskones koses tarkim ta vadinama grikiu dieta.daug pazitu kurios laikosi ar laikesi sios dietos ir valgo tuos grikius vos nevemdamos, arba avizine kose be druskos be pienos valgo ir verkia kaip slykstu.tai as noriu pasakyt nereikia laikytis tokiu drastisku dietu ir valgyt savaite tu beskoniu kosiu o reikia valgyti viska ir su saiku ir tie numesti kg tikrai negris. mirksiukas.gif
Atsakyti
tu gal tesingai supratai bet gal as netaip issakiau savo minti:)tiesiog yra zmoniu kurie nori labai greitai numesti svori ir valgo visas beskones koses tarkim ta vadinama grikiu dieta.daug pazitu kurios laikosi ar laikesi sios dietos ir valgo tuos grikius vos nevemdamos, arba avizine kose be druskos be pienos valgo ir verkia kaip slykstu.tai as noriu pasakyt nereikia laikytis tokiu drastisku dietu ir valgyt savaite tu beskoniu kosiu o reikia valgyti viska ir su saiku ir tie numesti kg tikrai negris. mirksiukas.gif
[/quote]

tame ir reikalas kad galima valgyti viska bet su saiku, ir tada jau nebereiks save gazdinti kad va laikausi dietos, o tai tiesiog bus naujas gyvenimo budas, nes vien su ta mintim "dieta" sau ivarom stresa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingridele21: 22 gegužės 2012 - 11:05
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 22, 11:58)
o  tu laikaisi tos grieztesnio varianto?nes as irgi laikaus bananu dietos bet antra varianta. drinks_cheers.gif

Aš laikausi to griežtesnio varianto... laikysiuosi 4 dienas, tik šiandien nukrypsiu truputuką (stengsiuos kuo mažiau), nes mamos jubiliejus, tai kad mažiau visi žiūrėtų, komentuotų ir savo ypatingąją nuomonę kaišiotų...
Paskui planuose dar nuo birželio 4 d. pasilaikyti ir nuo birželio 11 delčios dietos. Praeitą delčios dietą pražioplinau nes gegužės 12 d. buvo šeštadienis, tad nesigavo man šeštadienį jos imtis, o dabar bus pirmadienis, tad gera proga startuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau isejus diena pasivaikscioti, tai tik valanda teistveriau taip karsta kad net galva sukasi nuo tos saules, sakiau gal vakare reiks eit tada nebus gal taip karsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 22, 11:38)
Praeitą delčios dietą pražioplinau nes gegužės 12 d. buvo šeštadienis, tad nesigavo man šeštadienį jos imtis, o dabar bus pirmadienis, tad gera proga startuoti  rolleyes.gif

Nuuu tai aš gi siūliaus į delčios kompaniją, ale šnipštas gavos ax.gif . Gal šį kartą abiem startuot pasiseks lotuliukas.gif . Ir kitoms, aišku, jei tik imsis to reikalo. Sūnus svarstykles išsitempė, tai kažin kiek čia svert galėčiau g.gif . Lyg nesijaučia, kad būčiau priaugus, bet kad numetus irgi ne.
Darbai užgulė, nei čia įlįst nėr kada pasiskaityt. Ko gero reikia mest darbą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 05 23, 10:07)
Darbai užgulė, nei čia įlįst nėr kada pasiskaityt. Ko gero reikia mest darbą biggrin.gif

lotuliukas.gif Čia kaip dėstytojai sako... jei darbas trukdo mokslams, mesk darbą g.gif Tai manau jei darbas trukdo SM pasiskaityti, irgi reikia mesti darbą thumbup.gif

Vakar buvau pas mamą baliuje... bliamba kaip sunervino jos draugės... oi kokia tu sukūdus, oi kokia tu lieknėjus. Kaip sakau lindo be muilo... ogi vaikštau su tais pačiais drabužiais ir svarstyklės rodo tą patį skaičių kaip ir anksčiau... schmoll.gif
Atsakyti
niu ka vakar atkeliavo treniruoklis fitness3.gif clap.gif bus dvigubas darbas.o ir pas mus nuo vakar karsciai prasidejo thumbup.gif negaliu atsidziaugti.tai vakar toks fainas jausmas buvo uzsidejau bridzu maikute ir ejau tokia lengva kaip pukelis ir tas pilvukas jau nebenukabes...siandien buvo manjp sverimosi diena, 9kg jau nebera vacation4.gif iki pradinio tikslo liko jau nebedaug.ech kaip faina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 23 gegužės 2012 - 10:32
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 10:27)
niu ka vakar atkeliavo treniruoklis fitness3.gif clap.gif bus dvigubas darbas.o ir pas mus nuo vakar karsciai prasidejo thumbup.gif negaliu atsidziaugti.tai vakar toks fainas jausmas buvo uzsidejau bridzu maikute ir ejau tokia lengva kaip pukelis ir tas pilvukas jau nebenukabes...siandien buvo manjp sverimosi diena, 9kg jau nebera vacation4.gif iki pradinio tikslo liko jau nebedaug.ech kaip faina 4u.gif


Sveikinimai 4u.gif tai kiek dabar sveri? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 23, 10:27)
... iki pradinio tikslo liko jau nebedaug.ech kaip faina 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai didžiausi.

O iki mano pradinio tikslo kaip iki Maskvos....bet nieko, kažkada vistiek pasieksiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 23 gegužės 2012 - 11:44
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 23, 10:33)
Sveikinimai 4u.gif  tai kiek dabar sveri? rolleyes.gif

92kg iki pradinio tiksli liko 2kg drinks_cheers.gif o paskui sieksiu galutinio tikslo:-)su sportu gal jus greiciau pasiekti
Atsakyti