Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

tos pasukos baisiai skanios, ten juk gerimas padarytas su vaisiais smile.gif ir jas cia butent tam, kad wc pramustu itraukiau biggrin.gif su slyvomis.
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 18, 19:28)
Aš speju stratuosiu kitą trečiadienį su kiaušinių dieta, nes 22-29 dienomis išskrendu pasisvečiuoti pas anglus - emigrantus biggrin.gif

Tai ir ma drinks_cheers.gif n lasiaku atvezk :lotuliuka drinks_cheers.gif s: o tada abi saziningai laikysimes kiausiuku dietos
Papildyta:
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 18, 20:31)
tos pasukos baisiai skanios, ten juk gerimas padarytas su vaisiais  smile.gif  ir jas cia butent tam, kad wc pramustu itraukiau  biggrin.gif su slyvomis.

Nu man jos neskanu nors tu ka.brrrr......
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 18, 11:26)

geras patobulinimas manau bet aš ja pakeisiu savaip nes kaip ir daugelis negaliu ryžiu valgyti ir juos apkeisiu avižom ka manot? ar tai jau bus baisiai didelis nusikaltimas?

šiandien man apsirijimo diena tai bijau ir pagalvoti apie tai kiek galečiau dabar sverti o svarstykles vyras sake pažiures per savaitgali gal dar eis jas pataisyti.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 18, 23:33)
geras patobulinimas manau bet aš ja pakeisiu savaip nes kaip ir daugelis negaliu ryžiu valgyti ir juos apkeisiu avižom ka manot? ar tai jau bus baisiai didelis nusikaltimas?

šiandien man apsirijimo diena  tai bijau ir pagalvoti apie tai kiek galečiau dabar sverti o svarstykles vyras sake pažiures per savaitgali gal dar eis jas pataisyti.



tai jau tada nebevadinkit aplamai siu dietu vaikules dieta lotuliukas.gif .....


Pakeisk, visos koses tik i nauda... yra tu kosiu dietu...
Mano mama turejo drauge tokia, peroksidine lenkaite fyfa, visada pasitempusi, turbut keldavosi ir guldavosi su makiazu, as paaugle buvau neatsistebedavau jos dalmantinu rastu kailiniais ir pn. lotuliukas.gif Dabar ji jau daug metu Italijoje gyvena... tai ji visada kai prarasdavo forma savaite kita sededavo ant tiesiog virtu kosiu .... smile.gif


O man stresas, namie truputi nesklandumu yra, galva svaigsta, persvargstu moraliskai pastoviai ir ka darau ? einu ir valgau... as 100% emocine valgytoja... Kaip atsipalaiduoti ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 19, 12:48)
tai jau tada nebevadinkit aplamai siu dietu vaikules dieta  lotuliukas.gif  .....
Pakeisk, visos koses tik i nauda... yra tu kosiu dietu...
Mano mama turejo drauge tokia, peroksidine lenkaite fyfa, visada pasitempusi, turbut keldavosi ir guldavosi su makiazu, as paaugle buvau neatsistebedavau jos dalmantinu rastu kailiniais ir pn.  lotuliukas.gif  Dabar ji jau daug metu Italijoje gyvena... tai ji visada kai prarasdavo forma savaite kita sededavo ant tiesiog virtu kosiu ....  smile.gif 
O man stresas, namie truputi nesklandumu yra, galva svaigsta, persvargstu moraliskai pastoviai ir ka darau ? einu ir valgau... as 100% emocine valgytoja... Kaip atsipalaiduoti ?  doh.gif

aš jau ir nebevadinu jos vaikules dieta čia jau kažkokai a lia dieta gaunasi lotuliukas.gif

gyvenimas ant košiu manau padeda sulieseti tik tada kai sedima ne ant manu košes biggrin.gif

bandyk tas emocijas nukreipti kitur aš pabandžiau nukreipti kita linkme kol kas gan neblogai gaunasi ir vietoj valgymo guleti vonioj o jei laiko nera valytis dantis arba megzti riklausomai nuo aplinkybiu ieškok ir tu idomesnes veiklos nei valgymas ax.gif žinau kad tai labai sunku bet iveikiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 19, 13:28)
aš jau ir nebevadinu jos vaikules dieta čia jau kažkokai a lia dieta gaunasi  lotuliukas.gif 

gyvenimas ant košiu manau padeda sulieseti tik tada kai sedima ne ant manu košes  biggrin.gif

bandyk tas emocijas nukreipti kitur aš pabandžiau nukreipti kita linkme kol kas gan neblogai gaunasi ir vietoj valgymo guleti vonioj o jei laiko nera valytis dantis arba megzti riklausomai nuo aplinkybiu ieškok ir tu idomesnes veiklos nei valgymas  ax.gif  žinau kad tai labai sunku bet iveikiama  mirksiukas.gif

na ir as manau kad reikia kuo maziau apie tai galvoti, rasti daugiau veiklos.as ir maniau ojei kaip man bus sunku.o ne velnio, as iskart daug ko atsisakiau ir jau tris savaites kuo puikiausiai laikaus...nevalgykit jus tu kosiu.vaisiais, uogos darzoves, jautiena ,vistiena, kalakutiena, zuvis.pacios susidarykit meniu kokio jums reikia o ne naudokites kazkieno sugalvotom kvailom dietom.pavyzdziui as per dvi savaites numeciau 6 kg bet jie yra uztikrinti kg jie man nebegris nes as is savo meniu kolkas isbraukiau saldumynus kava ir riebalus.pvz. mano vienos dienos meniu.ryte isgeriat zalios arbatos arba imbierines su citrina ir be cukraus, jogurtuka suvalgau arba varskes su uogiene, pietums tunas su su pomidoru agurku salotom ir citrinos sulciu ilasinu, vakariene jogurtas.ir prasau jums ir tikrai nesijausit alkanos.as sia savaite laikaus bananu dietos as tiesiog norejau ismeginti jos poveiki nes sako kad bananai labai gerai isvalo visus toksinus,3dien svesiuos ziuresius jau koks stebuklas ivyko mirksiukas.gif bet po sios daugiau jokiu dietu.pati normaliai susidarysiu valgiarasti ir zinosiu kad tie nukrite kg nebegris... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 19, 17:22)
...nevalgykit jus tu kosiu.vaisiais, uogos darzoves, jautiena ,vistiena, kalakutiena, zuvis.

pvz. mano vienos dienos meniu.ryte isgeriat zalios arbatos arba imbierines su citrina ir be cukraus, jogurtuka suvalgau arba varskes su uogiene, pietums tunas su su pomidoru agurku salotom ir citrinos sulciu ilasinu, vakariene jogurtas.




ojojoi.... dar ir kaip grys kai pradesi vel valgyti angius.... O koses yra nepamainomi angliavandeniai.... doh.gif Ir man atsisakius angliavandeniu irgi nukrito 20kg, kas is to, puse plauku irgi pameciau....O ir ataugo tie kg.... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif mano savaitgalis buvo uzimtas tai tik dabar ir teparasiau blush2.gif svaitgali buvo net du baliukai tai buvo ir prisivalgymu ir prisigerimu, bet dabar jau lyg nezada jokiu buti tai bus galima grysti i senas vezes, penktadieni dar pries visus baliukus svoris buvo 82kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 19, 19:01)
ojojoi.... dar ir kaip grys kai pradesi vel valgyti angius.... O koses yra nepamainomi angliavandeniai....  doh.gif  Ir man atsisakius angliavandeniu irgi nukrito 20kg, kas is to, puse plauku irgi pameciau....O ir ataugo tie kg....  schmoll.gif

niu nezinau savaitgali turejau toki linksma su gausiom vaisem ir t.taisku su saiku viska ragavau.nei vienas gramas papildomas neprilipo.cia priklauso nuo organizmo manau.o siaip jei visada prisiziuresi ka dedi i burna manau ir tikrai jie negris.aisku savaitgaliais galima ir pasilepint nieks nesako grieztai laikytis.bet as jau daugiau nebenoriu 101 matyt ant svarstykliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 21, 13:53)
niu nezinau savaitgali turejau toki linksma su gausiom vaisem ir t.taisku su saiku viska ragavau.nei vienas gramas papildomas neprilipo.cia priklauso nuo organizmo manau.o siaip jei visada prisiziuresi ka dedi i burna manau ir tikrai jie negris.aisku savaitgaliais galima ir pasilepint nieks nesako grieztai laikytis.bet as jau daugiau nebenoriu 101 matyt ant svarstykliu schmoll.gif


Man atrodo kiekvien, kuri numete jau nebenori pamatyti buvusiu skaiciuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 21, 14:53)
niu nezinau savaitgali turejau toki linksma su gausiom vaisem ir t.taisku su saiku viska ragavau.nei vienas gramas papildomas neprilipo.cia priklauso nuo organizmo manau.o siaip jei visada prisiziuresi ka dedi i burna manau ir tikrai jie negris.aisku savaitgaliais galima ir pasilepint nieks nesako grieztai laikytis.bet as jau daugiau nebenoriu 101 matyt ant svarstykliu schmoll.gif



teisingai. Tiesiog sakiau, kad ir svori mesti reikia visko po trupuciuka ragaujant o ne atsisakant visos didziules ir labai svarbios maisto grupes, nebent supratau neteisingai ta issireiskima apie kosiu nevalgyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 21, 19:50)
teisingai. Tiesiog sakiau, kad ir svori mesti reikia visko po trupuciuka ragaujant o ne atsisakant visos didziules ir labai svarbios maisto grupes, nebent supratau neteisingai ta issireiskima apie kosiu nevalgyma  smile.gif


Visiskai pritariu, kad reikia valgyti viska bet su saiku smile.gif
Atsakyti