Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Kiekviena renkasi pagal save ax.gif

Man rimtai nepavyko tol susiimti, kol nepasilaikiau kefyro dietos, tačiau dabar jokiais būdais nebesilaikyčiau jos.

O kiaušinių dietos besilaikant, valgydavau 3 kartus per dieną, o šiaip būdavo valgau tik vakare ir kartais ryte.

Na čia kiekvieno žmogaus susiformavę valgymo įpročiai smile.gif manieji tikrai prasti buvo, dabar po truputį stengiuosi taisytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 17, 11:19)
Kiekviena renkasi pagal save  ax.gif

Man rimtai nepavyko tol susiimti, kol nepasilaikiau kefyro dietos, tačiau dabar  jokiais būdais nebesilaikyčiau jos.

O kiaušinių dietos besilaikant, valgydavau 3 kartus per dieną, o šiaip būdavo valgau tik vakare ir kartais ryte.

Na čia kiekvieno žmogaus susiformavę valgymo įpročiai smile.gif manieji tikrai prasti buvo, dabar po truputį stengiuosi taisytis  4u.gif


Na taip cia kas kam labiau tinka ir patinka ax.gif as pati asmeniskai nuo tos dienos kai nusprendziau kad reikia susiimti ir mesti svori nuo tada pradejau riboti suvartojamo maisto kieki ir tai suveike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 17, 09:18)
Berods metus laiko teisingai maitinantis ir sportuojant oirganizmas tik perjungia begi. T.y  tai priima uz gryna piniga jau, kaip pastovu gyvenimo ritma. Nes ta savaite ar dvi dietos elementarus sokas ir nk daugiau, nesvarbu kefyras ar kiausas, jei kcal mazai gaunasi, jei maistas neiprastas kazkoks, jei taip maitintis pradedi pries tai saldainius ar kebabus kimsusi. biggrin.gif  nors tu teisi , visi skirtingi, daug kam veikia ir niekas perdaug nesigilina i tai kaip veikia ''organizmo kompiuteris''... smile.gif  o ir kompiuteriai visu skirtingi  biggrin.gif

mastom abi apie ta pati tik skirtingais žodžiais... tikiuosi kad susitvarkysim savo "kompiuterius" ir lengvai gražesim toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
kiausiniu dieta taiu katra cia yra...nes vakat internete skaiciau tai ju visokiu variantu yra.ir man labiausiai patiko 15sienu dieta.bet ar cia ta kurios viso laikotes.gal galit isamiau apie ja papasakot?nes dabar laikausi bananu dietos ir po jos noreciau kiausiniu dietos laikytis.nes dabar labai valosi organizmas o su kiausiniu dieta po truputuka galima pereit prie normalaus maisto mazinant kiekius. mirksiukas.gif ir cia buvo iskilus dikusija kam isvis laikytis dietu jei vel po dietu bus apsirijimas ir numesti kg istirps su kaupu.tai mano nuomone tos kurios nusprende svori ir valosi organizma dietu budu nemanau kad nores sugrizt prie seno mitybos metodo, paprasciausiai keiciasi poziuris i maista.o jeigu tos kurios laikesi ir vel apsivalgo tada geriau net neiskankinkit....pvz.as dabar i kiauliena negaliu ir paziuret, o va jautiena kurios anksciau ziauriai nemegau dabar man ji labai skani.cia manau viskas priklauso nuo pacio zmogaus.Tad mergaites valgom ir lieknejam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei jau apie dietas, tai as vaikules nebent rekomenduociau tuomet, tik siek tiek modifikuota pagal save. Jei kam idomu pasidalinsiu smile.gif Gana griezta, bet perdaug nestresuojant ir tikrai ilgam nusiridena uztikrinti 5kg, kai kam gal ir daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 17, 17:58)
kiausiniu dieta taiu katra cia yra...nes vakat internete skaiciau tai ju visokiu variantu yra.ir man labiausiai patiko 15sienu dieta.bet ar cia ta kurios viso laikotes.gal galit isamiau apie ja papasakot?n


Asmeniškai aš laikiausi šios kiaušinių dietos http://www.supermama...;#entry55673060 ax.gif

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 17, 19:44)
Jei jau apie dietas, tai as vaikules nebent rekomenduociau tuomet, tik siek tiek modifikuota pagal save. Jei kam idomu pasidalinsiu  smile.gif  Gana griezta, bet perdaug nestresuojant ir tikrai ilgam nusiridena uztikrinti 5kg, kai kam gal ir daugiau smile.gif


Man visai įdomu, pasidalink wink.gif

O beje, ką manote apie masažus ir fizinę veiklą "Roll INN" aparatų pagalba? g.gif
Kažkaip kaip ir domina, tačiau kainuoja tikrai ne pigiai. Gal girdėjote kokių atsiliepų, o gal pačios bandėt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 17, 17:58)
kiausiniu dieta taiu katra cia yra...nes vakat internete skaiciau tai ju visokiu variantu yra.ir man labiausiai patiko 15sienu dieta.bet ar cia ta kurios viso laikotes.gal galit isamiau apie ja papasakot?nes dabar laikausi bananu dietos ir po jos noreciau kiausiniu dietos laikytis.nes dabar labai valosi organizmas o su kiausiniu dieta po truputuka galima pereit prie normalaus maisto mazinant kiekius. mirksiukas.gif ir cia buvo iskilus dikusija kam isvis laikytis dietu jei vel po dietu bus apsirijimas ir numesti kg istirps su kaupu.tai mano nuomone tos kurios nusprende svori ir valosi organizma dietu budu nemanau kad nores sugrizt prie seno mitybos metodo, paprasciausiai keiciasi poziuris i maista.o jeigu tos kurios laikesi ir vel apsivalgo tada geriau net neiskankinkit....pvz.as dabar i kiauliena negaliu ir paziuret, o va jautiena kurios anksciau ziauriai nemegau dabar man ji labai skani.cia manau viskas priklauso nuo pacio zmogaus.Tad mergaites valgom ir lieknejam drinks_cheers.gif


http://www.anonsas.l...kiausiniu-dieta

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 17, 19:44)
Jei jau apie dietas, tai as vaikules nebent rekomenduociau tuomet, tik siek tiek modifikuota pagal save. Jei kam idomu pasidalinsiu  smile.gif  Gana griezta, bet perdaug nestresuojant ir tikrai ilgam nusiridena uztikrinti 5kg, kai kam gal ir daugiau smile.gif

man idomu gal gali pasidalinti kaip tik šitai dietai kaupiuosi blush2.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif


Kadangi dieta yra labai mono, (visi zinome,kad tai yra nesveika) tad as tiesiog pridejau tardamasi su ismananciu tuos dalykus zmogumi po liesa tos rusies produkta prie jos valgiarascio, kurio labai reiketu prie to ka pagal dieta tomis dienomis valgome.


Stai pvz. pirmuju triju dienu, dar nesilaikiau, bet zadu pabandyti galbut kita savaite, jei issilaikysiu 3 dienas ir per jas nukris bent 1kg, tuomet laikysiuos ir ilgiau :


Pirmoji diena :

Pusryciams : 2 kiausiniai (mano manymu reiksmes nera ar tai bus + ar zoleliu prieskoniai, ar ant trupuciuko alyvuogiu aliejaus keptas omletas, ar tieisog virti kiausiniai )

Likusia dienos dali dar pasidarome 2 valgymus ir suvalgome protingas virtu ryziu porcijas.




Antroji diena :


Ryte isgerkite stikline liesu pasuku (as perku pasuku gerima su slyvomis, kvieciu gemalais, nesiekia nei 1% riebumo , berods pieno zvaigzdziu , 1L - 2,50lt ~)

Po pasuku galima pusryciauti ryziais.Pietauti irgi ryziais doh.gif

O vakare as suvalgau varskes.Bet jos negaliu pakesti, todel valgau butent grudetos pakeli, gaunasi riebiau, bet... ne pasualio pabaiga.Jei jums tinka paprasta liesa varske is vis super 4u.gif



Trecioji diena : (pati skaniausia man)


Valgome 2 kartus ryzius + 1k. didele darzoviu salotu porcija ARBA Valgome 3 nedideles ryziu porcijas su darzovemis, pvz virti ryziai + pomidoras, virti ryziai + agurkas, morkyte, saldytos darzoves ir t.t ..... Pagal fantazija.




Patarimai : Druska sumazinti iki minimumo = ziupsnelis arba nieko (man moraliskai ir tas ziupsnelis sunku, jau geriau valgau susitaikiusi,kad be druskos is vis)

Naudoti zolelinius prieskonius.Cesnakus ir pn.

Gerti vandeni ir daug antioksidantu turincias arbatas. (t.y ne chemines)

Rekomenduoju nevalgyti 4-5h pries miega. AS einu gultis apie vidurnakti, todel vakarieniauju apie 19h. Kiekviena daro pagal save.

As asmeniskai beveik pastoviai naudoju maisto papildus ir vitaminus, bet toms kurios NE, bent jau dietinimosi metu siulau nusipirkti virtuviniu multivitaminu... Is to ka parduoda LT tinkamiausi, kokybiskiausi ir pigiausi yra Multivit .... Kitu kainos uzkeltos nenormaliai, o Multivit net ant prekystalio neiskelia, nes pigesni, kas zino, tas ateina papraso ir perka, o jei zmones zalesni ju net nemato vaistinese...Ir vargiai ar vaistininkai patys pasiulys doh.gif Man mano ''kaimynka'' vaistininke pakuzdejo + gyd. seimos uzrekomendavo kaip musu geografineje zonoje (Danijoje) gaminamus, todel mums labiausiai tinkamus.






Tai vat, jeigu meniukas patinka, junkites ? bigsmile.gif


Poilsis savaitgali, nuo pirmadienio galima startuoti, po 2eiju dienu pranesciau pasikeitusio valgiarascio meniu blush2.gif






Tai vat, kaip man sako mano MB : GRAZU KUNA TURI TIE KAS JO NUSIPELNO.Ir tai tikru tikriausia tiesa smile.gif Nors esu pries dietas, sia isbandyti labai dega, esu isitikinusi jos sotumu ir veiksmingumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 18, 10:26)
Labuka  4u.gif
Kadangi dieta yra labai mono, (visi zinome,kad tai yra nesveika) tad as tiesiog pridejau tardamasi su ismananciu tuos dalykus zmogumi po liesa tos rusies produkta prie jos valgiarascio, kurio labai reiketu prie to ka pagal dieta tomis dienomis valgome.
Stai pvz. pirmuju triju dienu, dar nesilaikiau, bet zadu pabandyti galbut kita savaite, jei issilaikysiu 3 dienas ir per jas nukris bent 1kg, tuomet laikysiuos ir ilgiau :
Pirmoji diena : 

Pusryciams : 2 kiausiniai (mano manymu reiksmes nera ar tai bus +  ar zoleliu prieskoniai, ar ant trupuciuko alyvuogiu aliejaus keptas omletas, ar tieisog virti kiausiniai )

Likusia dienos dali dar pasidarome 2 valgymus ir suvalgome protingas virtu ryziu porcijas.
Antroji diena :
Ryte isgerkite stikline liesu pasuku (as perku pasuku gerima su slyvomis, kvieciu gemalais, nesiekia nei 1% riebumo , berods pieno zvaigzdziu , 1L - 2,50lt ~)

Po pasuku galima pusryciauti ryziais.Pietauti irgi ryziais  doh.gif

O vakare as suvalgau varskes.Bet jos negaliu pakesti, todel valgau butent grudetos pakeli, gaunasi riebiau, bet... ne pasualio pabaiga.Jei jums tinka paprasta liesa varske is vis super  4u.gif
Trecioji diena : (pati skaniausia man)
Valgome 2 kartus ryzius + 1k. didele darzoviu salotu porcija ARBA Valgome 3 nedideles ryziu porcijas su darzovemis, pvz virti ryziai + pomidoras,  virti ryziai + agurkas, morkyte, saldytos darzoves ir t.t ..... Pagal fantazija.
Patarimai : Druska sumazinti iki minimumo = ziupsnelis arba nieko (man moraliskai ir tas ziupsnelis sunku, jau geriau valgau susitaikiusi,kad be druskos is vis)

Naudoti zolelinius prieskonius.Cesnakus ir pn.

Gerti vandeni ir daug antioksidantu turincias arbatas. (t.y ne chemines)

Rekomenduoju nevalgyti 4-5h pries miega. AS einu gultis apie vidurnakti, todel vakarieniauju apie 19h. Kiekviena daro pagal save.

As asmeniskai beveik pastoviai naudoju maisto papildus ir vitaminus, bet toms kurios NE, bent jau dietinimosi metu siulau nusipirkti virtuviniu multivitaminu... Is to ka parduoda LT tinkamiausi, kokybiskiausi ir pigiausi yra Multivit .... Kitu kainos uzkeltos nenormaliai, o Multivit net ant prekystalio neiskelia, nes pigesni, kas zino, tas ateina papraso ir perka, o jei zmones zalesni ju net nemato vaistinese...Ir vargiai ar vaistininkai patys pasiulys  doh.gif  Man mano ''kaimynka'' vaistininke pakuzdejo + gyd. seimos uzrekomendavo kaip musu geografineje zonoje (Danijoje) gaminamus, todel mums labiausiai tinkamus.



Tai vat, jeigu meniukas patinka, junkites ?  bigsmile.gif
Poilsis savaitgali, nuo pirmadienio galima startuoti, po 2eiju dienu pranesciau pasikeitusio valgiarascio meniu  blush2.gif
Tai vat, kaip man sako mano MB : GRAZU KUNA TURI TIE KAS JO NUSIPELNO.Ir tai tikru tikriausia tiesa  smile.gif  Nors esu pries dietas, sia isbandyti labai dega, esu isitikinusi jos sotumu ir veiksmingumu  thumbup.gif

siaip viskas gerai su siuo meniu, bet as pasuku ziauriai nemegtu net supykina kai pamatau tai viena o antra pas mus ju nera kur pirkti.buciau startavus su tavim bet del tu pasuku pabaigiau kelione net nepradejus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 18 gegužės 2012 - 12:08
O man ryžiai netinka blink.gif nes paskui WC gąsdinsiu su ašaromis... verysad.gif
Atsakyti
nuo treciadio startuosiu su kiausiniu dieta.gal kas nori prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 18, 16:02)
nuo treciadio startuosiu su kiausiniu dieta.gal kas nori prisijungti?


Aš speju stratuosiu kitą trečiadienį su kiaušinių dieta, nes 22-29 dienomis išskrendu pasisvečiuoti pas anglus - emigrantus biggrin.gif
Atsakyti