Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Varnaa @ 2012 05 16, 12:21)
Merginos,
O ko jūs tik čia plepat.
Apie svorį gal anoj galima kalbėti.
Aš dabar ieškau sau tinkamiausios dietos, nenorit pasidalinti, kokios laikėtės, kiek nukrito, nes matau, kad čia nemažai yra , kurioms jau nukrito tas svoris.

Tikriausiai dėl to, kad čia galima apie bet ką kalbėti ir niekas neduos velnių, jei ne į temą nusikalbėsim biggrin.gif

Na aš iš savo patirties galiu papasakoti apie pora dietų.

1. 7 dienų kefyro dieta. Numečiau 7 kg.
Apie ją galiu pasakyti tik tiek, kad svoris greitai krenta, bet po to greitai ir atauga jei grįžti prie senųjų įpročių maitinimosi.
Šiaip man asmeniškai sunku jos išsilaikyti buvo ir paskutinėmis dienomis jaučiausi silpnokai.

2. Kiaušinių dieta. Ji trunka 4 savaites. Aš atsilaikiau 2 su trupučiu ir numečiau beveik 8 kg.
Dieta yra gana paprasta, maistas surašyta koks ir kada reikia valgyti, nei vieną dieną nesijaučiau alkana. Būdavo, kad darbo dienomis krenta svoris, nes laikausi pagal planą visko, o savaitgaliais nuklystu į šoną, tai truputėlį svoris ataugdavo.
Pagal interneto duomenis jei sveriama virš 100 kg., tai galima numesti apie 20-28 kg.

Dabar laikausi delčios dietos, bet dar tik pora dienų, o jau -2,7 kg. Žiūrėsim, kas bus galutiniame rezultate.

Tai va tokie mano pastebėjimai apie laikytąsias dietas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varnaa @ 2012 05 16, 12:28)
MĖ nepadeda , po MĖ, būna ĖD (Ėsti duokit)


Nu tai jprst gi apie ką kalbam---MUMS DIETA MĖ REIKALINGA VISAM GYVENUMUI. Na nėra stebuklų, nėra jų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 12:40)
Nu tai jprst gi apie ką kalbam---MUMS DIETA MĖ REIKALINGA VISAM GYVENUMUI. Na nėra stebuklų, nėra jų. doh.gif


Aš va prieš delčios dietą nesilaikiau jokių dietų beveik 3 savaites, tai svorį sugebėjau išlaikyti beveik nepakitusį, bet galutiniam rezultate buvo +1 kg ax.gif

Valgiau ką norėjau, tik laikiausi ME principo.

Man asmeniškai geriau dietomis numesti svorį, o tada ME principu išlaikyti svorį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 16, 12:56)
Man asmeniškai geriau dietomis numesti svorį, o tada ME principu išlaikyti svorį.  g.gif

Kadangi man ne 18 , ir jau ne 25 tai drąsiai galiu teigti, kad dietos vėliau ''atsirūgsta'', organizmas jų nepamiršta, ir kuo toliau tuo sunkiau numesti kilogramus . Dėl to geriausiai visgi yra valgyti nepamirštant sveiko proto ir organizmo įpatumų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 13:02)
Kadangi man ne 18 , ir jau ne 25 tai drąsiai galiu teigti, kad dietos vėliau ''atsirūgsta'', organizmas jų nepamiršta, ir kuo toliau tuo sunkiau numesti kilogramus . Dėl to geriausiai visgi yra valgyti nepamirštant sveiko proto ir organizmo įpatumų  cool.gif


Na manau kiekvienas renkasi atsižvelgdamas į savo galimybes wink.gif

Aš kol kas renkuosi tokį kelią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varnaa @ 2012 05 16, 12:28)
MĖ nepadeda , po MĖ, būna ĖD (Ėsti duokit)



Juodas humoras. Tai visa gyvenima ir busite ''100+'' su trumpomis pertraukomis podietiniu laikotarpiu biggrin.gif kol laikys skrandis, medziagu apykaita, plaukai, oda, inkstai doh.gif ni ni ni...Leiskite sau jau geriau viska, ridenkite ta svori zemyn metus, dvejus..bet nu po trupuciuka... blush2.gif Mes gi moterys, mums negalima nei daug valgyti, nei gerti, mes turime buti moteriskos bigsmile.gif o ne apsiedeles riebiais zandais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 16 gegužės 2012 - 12:36
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 16, 08:00)
Sveikutes 4u.gif  o kurio tu varianto bananu dietos laikaisi grieztesnio ( 3 dienu) ar lengvesnio (7 dienu)?

lengvesnio 7 dienu, nes as pieno negaliu gert nes man jo organizmas nevirkina tai teko pasirinkti antra varianta.tikrai super veikia, man labai patinka.ir skanu ir sotu ir daugiau nieko valgyt nesinori.aisku po sios dietos matyt i juos nebegalesiu ziuret:)
Papildyta:
QUOTE(Varnaa @ 2012 05 16, 11:21)
Merginos,
O ko jūs tik čia plepat.
Apie svorį gal anoj galima kalbėti.
Aš dabar ieškau sau tinkamiausios dietos, nenorit pasidalinti, kokios laikėtės, kiek nukrito, nes matau, kad čia nemažai yra , kurioms jau nukrito tas svoris.

as laikausi bananu dietos.jau dvi savaiteles save grieztai riboju bet per tas dvi savaites nesilaikiau jokiu dietu, bet tiesiog mityba pakeiciau.pvz.pusryciai imbierine arbta su citrina ir jogurtas, pietus daug svieziu darzoviu na ir zuvis,vistiena, jautiena baltymine mesa mirksiukas.gif vakarienei irgi gali koki lengva jogurta varskes vaisiu koki.ir aisku visad geri vandeni ir labai rekomenduoju gerti zalia arbata be cukraus arba imbierine su citrina.ir numeciau per tas dvi savaites 6kg.o dabar nuo sio 6dienio laikaus bananu dietos.6dieni sversiuos bet as jauciu kad tikrai super. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 16, 13:35)
Juodas humoras. Tai visa gyvenima ir busite ''100+'' su trumpomis pertraukomis podietiniu laikotarpiu  biggrin.gif  kol laikys skrandis, medziagu apykaita, plaukai, oda, inkstai  doh.gif ni ni ni...Leiskite sau jau geriau viska, ridenkite ta svori zemyn metus, dvejus..bet nu po trupuciuka...  blush2.gif  Mes gi moterys, mums negalima nei daug valgyti, nei gerti, mes turime buti moteriskos  bigsmile.gif o ne apsiedeles riebiais zandais  doh.gif


Va tą ir noriu pasakyti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 16, 12:56)


Man asmeniškai geriau dietomis numesti svorį, o tada ME principu išlaikyti svorį.  g.gif


Patikėkit , kad tai tik kol kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 14:37)
Patikėkit , kad tai tik kol kas  unsure.gif


Na gali būti, nesiginčysiu. smile.gif

Kadangi mane laikas spaudžia, reikia iki liepos vidurio gražiau atrodyti, tai pasitelkiu į pagalbą dietas, vėliau jau svarstysiu ką daryti kitaip smile.gif tikriausiai pereisiu prie MĖ principų, tik gal kartą per mėnesį pasilaikysiu delčios dietos, jei šiuo kartu man ji bus veiksminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 13:02)
Kadangi man ne 18 , ir jau ne 25 tai drąsiai galiu teigti, kad dietos vėliau ''atsirūgsta'', organizmas jų nepamiršta, ir kuo toliau tuo sunkiau numesti kilogramus . Dėl to geriausiai visgi yra valgyti nepamirštant sveiko proto ir organizmo įpatumų  cool.gif

dieta dietai nelygu pvz kefyro ir kiaušiniu dieta du labai skirtingi dalykai organizmui kiaušiniu dieta turi patikti nes žino kada sekanti karta gaus maisto ir kad tai bus maistas o ne kažkoks skystas nesusipratimas. aš dietas skirstau i protingas ir neprotingas su neprotingom labai greitai krinta svoris su protingom krenta letai bet užtikrintai be didesnes jo jo rizikos, kuomvadovautis savo kunui paskelbiant verdikta kiekviena sprendžia už save jei norit ryjat norit valgot protingai norit lesat o jei norit ir išvis nebevalgykit mirksiukas.gif svarbiausia kad kunui vadovautumėt jus o ne akys jums. aš šiandien nuo nervu apsirijau saldainiais doh.gif tikiuosi kad vienkartinis paslydimas kojso ilgam nebepakiš
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 16, 22:31)
organizmui kiaušiniu dieta turi patikti nes žino kada sekanti karta gaus maisto



Berods metus laiko teisingai maitinantis ir sportuojant oirganizmas tik perjungia begi. T.y tai priima uz gryna piniga jau, kaip pastovu gyvenimo ritma. Nes ta savaite ar dvi dietos elementarus sokas ir nk daugiau, nesvarbu kefyras ar kiausas, jei kcal mazai gaunasi, jei maistas neiprastas kazkoks, jei taip maitintis pradedi pries tai saldainius ar kebabus kimsusi. biggrin.gif nors tu teisi , visi skirtingi, daug kam veikia ir niekas perdaug nesigilina i tai kaip veikia ''organizmo kompiuteris''... smile.gif o ir kompiuteriai visu skirtingi biggrin.gif
Atsakyti

as laikausi bananu dietos.jau dvi savaiteles save grieztai riboju bet per tas dvi savaites nesilaikiau jokiu dietu, bet tiesiog mityba pakeiciau.pvz.pusryciai imbierine arbta su citrina ir jogurtas, pietus daug svieziu darzoviu na ir zuvis,vistiena, jautiena baltymine mesa mirksiukas.gif vakarienei irgi gali koki lengva jogurta varskes vaisiu koki.ir aisku visad geri vandeni ir labai rekomenduoju gerti zalia arbata be cukraus arba imbierine su citrina.ir numeciau per tas dvi savaites 6kg.o dabar nuo sio 6dienio laikaus bananu dietos.6dieni sversiuos bet as jauciu kad tikrai super. thumbup.gif
[/quote]


Kai jau zinosi kiek per savaite pavyko numesti parasyk, labai idomu zinoti ax.gif
Atsakyti