Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 15, 19:10)
Na matai as asmeniskai jos dieta nepalaikyciau ne tu gali valgyt ka nori,bet svarbiausia pusryciai bananai.nes juose esantis krakmolas neleis persivalgyt jis gerina visa medziagu apykaita ir zarnyno veikla.o vanduo padeda.gali sau leisti ir koki pyrageli suvalgyt nieks juk nebars.kiek jos laikytis tiksliai nezinau.mano drauge laikos jau du menesius nes jai patinka kad niekad nepersibalgo o ir svoris laikos toks pats kiek numete o numete ji labai daug.aisku buna ir mukrypimu i kaire ypac savaitgaliais


Tai kiek ji numete ir per kiek laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 14:57)
tikra tiesa  drinks_cheers.gif  as kai visa diena pravaikstau po 3iju kambariu buta dulkeles valydama, vonia sveisdama, grindis plaudama, siurbliuodama, visiems atskirus maistus gamindama, tai kokia 16-17h jau jauciuosi kaip stroikeje plytas tasiusi  biggrin.gif bet gera pagalvojus kiek visko reikalingo padariau ir kcal sudeginau.Gaila bute gyvenu, tureciau darza koki tai is vis...  clap_1.gif

galiu ir savo butuka pasiulyti nes tokios veiklos negaliu pakesti blush2.gif man maloniau visa diena su vaiku po miesta trintis ir vaikščioti pirmyn atgal nei kambaryje dulkes valyti (labiausia užkinsantis reikalas kai niekas niekur netelpa o dar vaiku žaislu pilnas kambarys...)

bet jūs šiandien kaip niekada aktyvios malonu vakare jus ir paskaitineti ryt manes vel laukia daug veiklos tai tik avkare vel paskaitysiu ka prikalbejot
Papildyta:
o dar radau viena ispaniškos dietos versija http://miangel.bloga...ka-dieta-7.html gal kam idomu
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 15, 20:10)
Tai kiek ji numete ir per kiek laiko? smile.gif

Per du men.14kg
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 15, 22:34)
Per du men.14kg


Sveikutes 4u.gif o kurio tu varianto bananu dietos laikaisi grieztesnio ( 3 dienu) ar lengvesnio (7 dienu)?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 05 15, 14:14)

laikaisi grikiu dietos? ir kaip ar sunku?


doh.gif labai labai, ypač kai po darbo kažkur leki, gi grikių nėra ten, nusiperki tai kas ya.

QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 14:28)
Nu nezinau panos, pas jus as irgi paskaitau, tai kebabus kertate, tai koldunus vakarais  lotuliukas.gif


                           
                                3) rubu graziu deveti neimanoma
                                4) kompleksai baigia sugrauzti

Kai apkratysiu pirmuosiuos 10kg pajungsiu kokianors sporto lieknejimo programa. smile.gif

blush2.gif
nu labai labai norisi.........


Ne tik rūbai ir kompleksai, bet ir sveikata, mano atveju-sąnariai kenčia doh.gif

Ir aš kai numesiu....nors kartais netikiu, kad perkopsiu 90 kg ribą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 05 15, 06:34)
O aš esu labai kalta  blush2.gif  ....ir tada alų midų gėrėm  drinks_cheers.gif  blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 15, 08:54)
Na aš per savaitgalį tiek reikalų turėjau, kad draugavau ir su kebabu ir su svaigiaisiais gėrimais  blush2.gif


Sveikutės 4u.gif
Ir mano panašus savaitgalis buvo ax.gif .
Atsakyti
Laba diena, tokia alkana sedziu o svarstykles nerodo jokio minuso biggrin.gif tokiais atvejais atrodo as to pavalgymo nenusipelnau doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Na man po antros delčios dienos -0,7 kg. ax.gif

Gera matyti mažėjančius skaičius thumbup.gif
Atsakyti
Laikykis 4u.gif
Vandens gerk, kol susprogsi biggrin.gif . Man vanduo padeda kuriam laikui, pvz vakare ar prieš pietus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 16 gegužės 2012 - 11:07
Merginos,
O ko jūs tik čia plepat.
Apie svorį gal anoj galima kalbėti.
Aš dabar ieškau sau tinkamiausios dietos, nenorit pasidalinti, kokios laikėtės, kiek nukrito, nes matau, kad čia nemažai yra , kurioms jau nukrito tas svoris.
Atsakyti
QUOTE(Varnaa @ 2012 05 16, 12:21)
Merginos,
O ko jūs tik čia plepat.
Apie svorį gal anoj galima kalbėti.
Aš dabar ieškau sau tinkamiausios dietos, nenorit pasidalinti, kokios laikėtės, kiek nukrito, nes matau, kad čia nemažai yra , kurioms jau nukrito tas svoris.

Ir vėl ana ieško dietos biggrin.gif
Reik MĖ , gerti daug vandeniuko, ir kantrybės kantrybės kantrybės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 12:25)
Ir vėl ana ieško dietos  biggrin.gif
Reik MĖ , gerti daug vandeniuko, ir kantrybės kantrybės kantrybės  bigsmile.gif


MĖ nepadeda , po MĖ, būna ĖD (Ėsti duokit)
Atsakyti