Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

[quote=Ingridele21,2012 05 15, 14:53]
[quote=FrostyFrosty,2012 05 15, 13:46]
NU Laba Diena... doh.gif doh.gif doh.gif cia 100% treneriu ir besipelnanciu zmoniu ismyslas , visi tie izoliaciniai pratimai doh.gif yra keli pratimai kuriuos darant praktiskai dirba visas kunas.

O treniruoklis - teisingai, svori metant elementariai reikia kardio kruvio o ne atskiras dalis treiruoti.Cia jau paskui... kai bus is ko ir ka formuoti biggrin.gif as beja dvirati stacionaru turiu, senuciuka, bet juk principas jo baisiai banalus, tad navarotu ir nereikia.

as taip pat namuose turiu dvirati, ziema dazniau ji pamindavau, dabar kai lauke daug darbu reciau paminu, bet juk bet koks fizinis kruvis i nauda smile.gif
[/quote]


tikra tiesa drinks_cheers.gif as kai visa diena pravaikstau po 3iju kambariu buta dulkeles valydama, vonia sveisdama, grindis plaudama, siurbliuodama, visiems atskirus maistus gamindama, tai kokia 16-17h jau jauciuosi kaip stroikeje plytas tasiusi biggrin.gif bet gera pagalvojus kiek visko reikalingo padariau ir kcal sudeginau.Gaila bute gyvenu, tureciau darza koki tai is vis... clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 13:57)
tikra tiesa  drinks_cheers.gif  as kai visa diena pravaikstau po 3iju kambariu buta dulkeles valydama, vonia sveisdama, grindis plaudama, siurbliuodama, visiems atskirus maistus gamindama, tai kokia 16-17h jau jauciuosi kaip stroikeje plytas tasiusi  biggrin.gif bet gera pagalvojus kiek visko reikalingo padariau ir kcal sudeginau.Gaila bute gyvenu, tureciau darza koki tai is vis...  clap_1.gif


As kai grystu pas tevus i kaima o ten tai darbeliu lauke pilna, o man tai tik nauda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 05 15, 15:08)
As kai grystu pas tevus i kaima o ten tai darbeliu lauke pilna, o man tai tik nauda ax.gif



Kaip pavydziu.Neturiu nei kaimo, nei sodo... Visai nera galimybiu kazkur istrukti pailseti i gamta, nebent vaziuoti prie juros, arba nuomotis sodybas kaimo, bet tai prie juros puigiau gaunasi nuvaziuoti nei kaimo sodyba issinomuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 15 gegužės 2012 - 14:55
QUOTE(Kalabanga @ 2012 05 15, 13:39)
Va kas suklaidino  blush2.gif

Maniau klausi nuo ko pradėti mesti svorį  biggrin.gif
Papildyta:
Kokį treniruoklį pirksite?  ax.gif

cross trainer cia toks kur ale dviracio pricipo bet ale kaip slides mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 13:46)
NU Laba Diena...  doh.gif  doh.gif  doh.gif  cia 100% treneriu ir besipelnanciu zmoniu ismyslas , visi tie izoliaciniai pratimai  doh.gif  yra keli pratimai kuriuos darant praktiskai dirba visas kunas.

O treniruoklis - teisingai, svori metant elementariai reikia kardio kruvio o ne atskiras dalis treiruoti.Cia jau paskui... kai bus is ko ir ka formuoti  biggrin.gif as beja dvirati stacionaru turiu, senuciuka, bet juk principas jo baisiai banalus, tad navarotu ir nereikia.
papildau : mesti svori is esmes geriausiai yra intervalinemis treniruotemis (anaerobinio kruvio gauti), bet zmonems kurie sveria 100+ as asmeniskai nedrystu ju siulyti..labai jau sirduka apkrauna.Nebent jusu ugiai 180 ar pn...

Todel as lauksiu kol kazkiek palengvesiu..Dabar tik aerobinis kruvis tinka, vaiksciojimas, treniruoklio minimas letas ir nuobodus ir pn.. bicycle.gif

mano ugis ir yra 1,80 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 15, 16:02)
cross trainer cia toks kur ale dviracio pricipo bet ale kaip slides mirksiukas.gif
Papildyta:

mano ugis ir yra 1,80 4u.gif



o kiek svoriukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 15:27)
o kiek svoriukas  blush2.gif

pries dvi savaites buvo 101,500 siandien jau 96,800. Ir dar plius mano kaulai yra stambus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 05 15, 15:27)
o kiek svoriukas  blush2.gif

iki 90kg labai ribosiu save, bet nuo 90 bandysiu ispaniska dieta sako labai veiksminga ir valgyt viska galima g.gif
Atsakyti
Mano ugis 1.60, dziaugiausi jau 85 kg, o per sias dienas vel priaugau 2 kg. Taip patrauke prie saldumynu, neatsilaikiau. Nusipirkau pyraga maximoj papigiai ir beveik visa viena suedziau. blush2.gif
Papildyta:
O kas ten per ispaniska dieta? Siaip as esu dietu priesininke, bet kas tai per dieta noreciau suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2012 05 15, 17:22)
Mano ugis 1.60, dziaugiausi jau 85 kg, o per sias dienas vel priaugau 2 kg. Taip patrauke prie saldumynu, neatsilaikiau.  Nusipirkau pyraga maximoj papigiai ir beveik visa viena suedziau. blush2.gif
Papildyta:
O kas ten per spaniska dieta? Siaip as esu dietu priesininke, bet kas tai per dieta noreciau suzinoti.

Kai tik atsikeli iskart isgeri stikline kamabario temper.vandens.po pusvalandzio pusryciams du bananai.tada jau pietauji tai ka esi suplanavus gali but ir koks cepelinas ciau jau nuo taves priklauso ka valgysi, vakarienei kazka lengvo.bet likus 3val.iki miego nebevalgai nieko.aisku visa diena geri vandeni arbata be cukraus.ir jokiu saldumynu.as pati dar nebandziau bet sako tikrai labai gera ir numesto svorio nepriaugi ir kg krenta.tai va veliau bandysiu.dabar bananu dietos lailaikaus.veiksminga tikrai labai labai o kokiu budu ir per kiek laiko tu numetei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 15 gegužės 2012 - 18:21
O tos ispaniskos dietos ilgai reikia laikytis? Ir aplamai, man atrodo, kai baigi laikytis visokiu dietu vel svoris pradeda augti. Jei taip, tai visas gyvenimas turi buti vien dietos. smile.gif
Atsakyti
Geriausia dieta - ME (maziau esk) biggrin.gif pati bandau to laikytis bet kartais aisku buna ir nukrypimu doh.gif
Atsakyti
Sutinku. Dieta baigsis, kas tada? Prisiziuresiu, sportuosiu ir t.t pazadai.... Jei neiprasi maitintis, mankstintis ir laikysies greitu dietu kurios staigiai nukrato daug kg ir ivaro soka organizmui tai neiko nebus....Nebent skubiai reikia rezultatu...As pvz liekneju su visam biggrin.gif blush2.gif Todel elementariai judesys + ME.O ME pagrystas nieko i burna po sesiu ir nieko nepadauginti iki sesiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2012 05 15, 18:28)
O tos ispaniskos dietos ilgai reikia laikytis? Ir aplamai, man atrodo, kai baigi laikytis visokiu dietu vel svoris pradeda augti. Jei taip, tai visas gyvenimas turi buti vien dietos. smile.gif

Na matai as asmeniskai jos dieta nepalaikyciau ne tu gali valgyt ka nori,bet svarbiausia pusryciai bananai.nes juose esantis krakmolas neleis persivalgyt jis gerina visa medziagu apykaita ir zarnyno veikla.o vanduo padeda.gali sau leisti ir koki pyrageli suvalgyt nieks juk nebars.kiek jos laikytis tiksliai nezinau.mano drauge laikos jau du menesius nes jai patinka kad niekad nepersibalgo o ir svoris laikos toks pats kiek numete o numete ji labai daug.aisku buna ir mukrypimu i kaire ypac savaitgaliais
Atsakyti