Įkraunama...
Įkraunama...

Kam per 100

Temos "Kam per 100" merginų kampelis

user posted image
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius 4u.gif galesim cia sau ramiai bendrauti ax.gif
Atsakyti
4u.gif valio... galėsim pezėt bele ką drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Linali @ 2012 04 26, 12:09)
4u.gif  valio... galėsim pezėt bele ką  drinks_cheers.gif


Tai jau tikrai thumbup.gif
Atsakyti
sv eikos kaip laikotes nauja tema mums
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 26, 13:05)
sv eikos kaip laikotes nauja tema mums


Bandom lieknet, bet pms kankika tai apetitas ziaurus blush2.gif bet tikiuosi tai greit praeis smile.gif o kaip paciai?
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 26, 13:20)
Bandom lieknet, bet pms kankika tai apetitas ziaurus blush2.gif  bet tikiuosi tai greit praeis smile.gif  o kaip paciai?

man alkio kazkaip nebera nebezinau kaip tas svoris kai nueisiu i sporto kluba pasisversiu o kadangi dabar negaliu eiti nes maziukas serga
Atsakyti
QUOTE(simpatuke87 @ 2012 04 26, 14:15)
man alkio kazkaip nebera nebezinau kaip tas svoris kai nueisiu i sporto kluba pasisversiu o kadangi dabar negaliu eiti nes maziukas serga


man tai praitas dienas buvo viskas gerai su alkiu, o vat nuo vakar jau pradejau noret matomai pries mmm smile.gif
Atsakyti
as pasportavau namie, pamyniau dviratuka ( sudeginau 200 kaloriju) ir padariau 200 atsilenkimu ax.gif neuzilgo eisiu laukan porai valandu smile.gif
Atsakyti
o jums reguliarios menesines man vtai ne
Atsakyti
na siaip kartais buna +/- kokios 2-3 dienos bet siaip skaitau tai normalu smile.gif o tao jums daug dienu veluoja?
Atsakyti
QUOTE(Ingridele21 @ 2012 04 26, 15:41)
na siaip kartais buna +/- kokios 2-3 dienos bet siaip skaitau tai normalu smile.gif  o tao jums daug dienu veluoja?

nu jo man visada veluoja menesiu kartais daugiau visaip buna
Atsakyti