Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir inkstai: komplikacijos

QUOTE(Greciukas @ 2012 02 07, 01:40)
Sveikos. Esu nescia penkios savaites. Turiu gan didele problema su inkstais... Nuo 6m man nustatytas pielonefritas. Praleista n metu ligoninese, isgerta milijonas vaistu. Gydytojai net stebejosi kaip is susitraukusiu, beveik neveikianciu inkstu, sugebejo juos priversi beveik pasveikti ir atlikti savo darba. Kairi inksta nelabai pagyde. Jis pas mane akivaizdziai susiraukslejes, mazesnis ir dirba maziau nei 50%pajegumu, o desinys beveik nepasakytum, kad streikavo. Dirba uz abu inkstus, tik matosi keli randeliai. Gydytojai mane visa laika "optimistiskai" nuteikinejo - anksciau ar veliau reikes dializes, bus problemu su nestumu... Zinau, kad nestumo metu labiausiai kencia desinys inkstas (del uzspausto slapimtakio).
Ieskojau info internete, skaitinejau forumus. Bet randu tik apie nesciuju pielonefrita (kai uzdegimu nesirgta iki nestumo, tik nestumo metu). Gal atsiras mamyciu, kurios pielonefritu sirgi iki nestumo ir pasidalins savo isgyvenimais su manim? Turiu didele nuojauta, kad inkstai gali stipriai sustreikuoti.
Bijau be proto... Veju blogas mintis kuo tolyn nuo saves... Bet insktai apie save primena beveik kiekviena diena. Man juos maudzia, skauda stipriau ar maziau. Bet skauda beveik kiekviena diena...


Sveikos, merginos. Skaičiau Greciuko istoriją ir pagalvojau, kad man praktiškai tas pats. Bėdų turiu su inkstais nuo pat gimimo. Pielonefritas vaikystėje kartodavosi kasmet (kartais kelis kart per metus), vėliau retėjo, bet vistiek pasitaiko ir suaugusiai karta du per kelis metus. Kairys inkstas neatlieka nė 50% savo darbo. Visas surandėjęs, susitraukęs, per echo dažnai ilgai tenka jo "ieškoti". Dešinys tuo tarpu išsipūtęs, didelis, bet irgi nedirba pilnu pajėgumu. O db turbūt esu nėščia (3 teigiami NT smile.gif ) - ir džiaugiuosi, ir labai bijau, kad tik nebūtų kokių nors komplikacijų. Šiandien eisiu pas ginekologę, kad patvirtintų nėštumą ir šiaip pasikonsultuoti. Jokios normalios informacijos apie moteris, kurios iki nėštumo jau turi inkstų bėdų ir ruošiasi gimdyti rasti neina. Visur vient tik apie tai, kaip sustreikuoja dešinys inkstas sveikoms moterims nėšumo metu... labai jau neramu man...
Atsakyti
QUOTE(soula @ 2013 02 05, 14:33)
Sveikos, merginos. Skaičiau Greciuko istoriją ir pagalvojau, kad man praktiškai tas pats. Bėdų turiu su inkstais nuo pat gimimo. Pielonefritas vaikystėje kartodavosi kasmet (kartais kelis kart per metus), vėliau retėjo, bet vistiek pasitaiko ir suaugusiai karta du per kelis metus. Kairys inkstas neatlieka nė 50% savo darbo. Visas surandėjęs, susitraukęs, per echo dažnai ilgai tenka jo "ieškoti". Dešinys tuo tarpu išsipūtęs, didelis, bet irgi nedirba pilnu pajėgumu. O db turbūt esu nėščia (3 teigiami NT smile.gif ) - ir džiaugiuosi, ir labai bijau, kad tik nebūtų kokių nors komplikacijų. Šiandien eisiu pas ginekologę, kad patvirtintų nėštumą ir šiaip pasikonsultuoti. Jokios normalios informacijos apie moteris, kurios iki nėštumo jau turi inkstų bėdų ir ruošiasi gimdyti rasti neina. Visur vient tik apie tai, kaip sustreikuoja dešinys inkstas sveikoms moterims nėšumo metu... labai jau neramu man...


Na, visu pirma , sveikinu. Visu antra, ramiai smile.gif Visu trecia, nezinau kur esi ar LT ar uzsieni. Jei pirmas varantas biski blogiau, bet siulau susirati gera gydytoja. gal au ir turi , jei zinai savo situacija, beje kaip tie procentai skaiciuojasi ?
Realiai lietuvoje nesciuju prieziura atseit vykdantys urologai teorikai antakalnyje,. praktiskai u nera smile.gif)) ne ne juokauju:) antakaly. bet jei turi savo urologa, siulau pas ji ir sektis nestuma (is urologines puses aisku)
Atsakyti
QUOTE(soula @ 2013 02 05, 15:33)
Sveikos, merginos. Skaičiau Greciuko istoriją ir pagalvojau, kad man praktiškai tas pats. Bėdų turiu su inkstais nuo pat gimimo. Pielonefritas vaikystėje kartodavosi kasmet (kartais kelis kart per metus), vėliau retėjo, bet vistiek pasitaiko ir suaugusiai karta du per kelis metus. Kairys inkstas neatlieka nė 50% savo darbo. Visas surandėjęs, susitraukęs, per echo dažnai ilgai tenka jo "ieškoti". Dešinys tuo tarpu išsipūtęs, didelis, bet irgi nedirba pilnu pajėgumu. O db turbūt esu nėščia (3 teigiami NT smile.gif ) - ir džiaugiuosi, ir labai bijau, kad tik nebūtų kokių nors komplikacijų. Šiandien eisiu pas ginekologę, kad patvirtintų nėštumą ir šiaip pasikonsultuoti. Jokios normalios informacijos apie moteris, kurios iki nėštumo jau turi inkstų bėdų ir ruošiasi gimdyti rasti neina. Visur vient tik apie tai, kaip sustreikuoja dešinys inkstas sveikoms moterims nėšumo metu... labai jau neramu man...


na man diagnozuota letine inkstu liga(Esu UK). (daktaras konkretaus pavadinimo taip ir nepasake, biopsijos taip pat nedare).kraujo spaudimas gan aukstas jau daugybe metu,jam mazinti jau 10 metu jau vaistus...o inkstai atlaike du nestumus, tiesa po antrojo inkstu darbingumas nuo 60% nukrito iki 50%, bet daktaras sake, kad ir anksciau yra toks buves...nestumai abu buvo sunkus, karta i savaite (kartais du) po 4 val reikedavo praleisti ligonineje(matuodavo spaudima, atlikdavo biochemini kraujo tyrima, tikrindavo slapima (del inkstu, nuolat budavo baltymo slapime)...Abu kartus dare cezari, 38 ir 37 sav...
Atsakyti
Labas mamytės, turiu bėdą unsure.gif prieš dvi dienas (kaip tik tuo metu kai nepasirodė mmm) pasidariau testuką ir buvo dvi II juostelės, o nuo vakar prasidejos skausmas makstyje baiginat slapintis, siandien jau atsirado ir bukas skausmas dešiniame šone... o sysioti varo į valanda po kelis kartus, aišku ir skyčių daug išgeriu... nestuke.gif esu dar tik 4 sav. bet jau pergyvenu, ką daryti ir ar tai nepakenks besimezgančiam vaisiui.
Atsakyti
QUOTE(Ersla @ 2013 12 18, 13:04)
Labas mamytės, turiu bėdą  unsure.gif prieš dvi dienas (kaip tik tuo metu kai nepasirodė mmm) pasidariau testuką ir buvo dvi II juostelės, o nuo vakar prasidejos skausmas makstyje baiginat slapintis, siandien jau atsirado ir bukas skausmas dešiniame šone... o sysioti varo į valanda po kelis kartus, aišku ir skyčių daug išgeriu...  nestuke.gif  esu dar tik 4 sav. bet jau pergyvenu, ką daryti ir ar tai nepakenks besimezgančiam vaisiui.

Labas..man panasiai, nors man jau 8 savaites, skauda pilvo apacia, lakstau i tualeta, pasakiau priziurinciai gydytojai, tai sake gali but slapimo pusle, siuncia darytis slapimo paselio tyrima.Reikia nesti slapimo, labai atsargiai surinkto, steriliai viska i nac.tyrimu laboratorija ar kazkaip panasiai vadinas, tai nezinau kaip cia viskas vyksta, kokia procedura.Gal kuri daretes, galit placiua paaiskint apie sita tyrima, kada atsakymai buna ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(migle111 @ 2013 12 18, 16:44)
Labas..man panasiai, nors man jau 8 savaites, skauda pilvo apacia, lakstau i tualeta, pasakiau priziurinciai gydytojai, tai sake gali but slapimo pusle, siuncia darytis slapimo paselio tyrima.Reikia nesti slapimo, labai atsargiai surinkto, steriliai viska i nac.tyrimu laboratorija ar kazkaip panasiai vadinas, tai nezinau kaip cia viskas vyksta, kokia procedura.Gal kuri daretes, galit placiua paaiskint apie sita tyrima, kada atsakymai buna ir pan.?



na, as budama nescia persirgau pora kart inkstu uzdegimu (turiu igimtu inkstu ligu), bet vaikelis gime sveikas - viskas buvo gerai. Tiesiog nestumo metu reikejo labai stebeti save.

Kas liecia si tyrima - reikia butinai but svariai apsiplovus, renkant rekomenduojama maksti prisidengti svariu vatos gabaleliu (man nesigaudavo), kad nepatektu isskyru kokiu nors. Is surinkto slapimo auginamas paselis parodo - isaugo kokia nors bakterija ar ne. Jei isauga, ji talpinama i ivairiu vaistu ir salygu terpes ir tiriama kokiems vaistams ji yra atspari, kokiems ne, pagal tai isrenkami vaistai gydymui. Atsakymai buna mazdaug po savaites, kartais ir greiciau, bet be kokiu 5dienu tikrai neistirs, ypac jei bakterija isaugs.

MAn asmeniskai isaugino, gyde antibiotikai. Poto tyrimai buvo geri, bet nepraejus dviem savaitem "atkritau" - tada vel serija antibiotiku, o kai bukle normalizavosi, praktiskai iki nestumo galo teko gerti profilaktine doze furadonino - tai irgi antibiotikas. Kai ji geriau, daugiau bedu su inkstais neatsinaujino. Pagimdziau be cezario pjuvio, naturaliai, bet skatino, nes nestumo pabaigoje labai kilo spaudimas, buvo itariama preeklamsija, kurios taip ir nepatvirtino, nes ir del inkstu ligu buna panasus simptomai. Zodziu, viskas bus gerai, tik labai ziurekit saves, merginos wink.gif smile.gif as dabar turiu beveik 3men dukryte, kuri auga graziai, yra sveika ir guvi, rami, mamytei pailseti duodanti mergyte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soula: 18 gruodžio 2013 - 17:42
Na makštį paprasta pridengti. Vatos diskelį sususkt ir įkišti tiek, kad eitų ištraukti
Atsakyti
Aciu Soula, smagu kad viskas taip gerai isejo jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Temoje tokia tyla, matyt visos sveikos, kad taip butu zinoma.
Gal rasiu kas irgi panasiu bedu turi. Nestumas mano antras ir visiskai kitoks nei pirmas. prasidejo viskas nuo pat nestumo pradzios, inkstu maudimu. Dare zinoma slapima viskas kaip ir gerai buvo apie 20 sav uzejo tragiski priepoliai, antakalnio urologas pasake, kad vaikas uzspaude, zodz praeis. Jeigu bloges savijauta atvaziuot stentuos. Skausmai nerimo ta pacia diena vakare as vel ten, nes galvojau sienom lipsiu. pagulde , dave nuskausminamuju ir paleido. Kita diena nuejau i poliklinika kartot krauja, tada ir pasimate visos bedos crb buvo virs 100. Aisku atgal i antakalni, tada jau pamate slapimtaki nusileidusi akmeni. Stentavo, nes inkstas buvo prastos bukles ir iseme akmeni. Viska dare su narkoze. Bet blogai toleravo stenta, skaudejo, perstejo atvaziavus istraukt stento, pasirodo vel akmuo , vel i operacine ir vel stentauot tik akmens neliete, nes jis inkste dar. dabar idejo man ilgalaiki stenta, tik jei vel jis apeis druskom vel man ji keis. Kazka lig gyd minejo , kad kaip ir leidzia gimdyt su stentais. Gal kas susidure, kaip cia buna ?smile.gif gal kas kazka panasaus turejo?
Atsakyti
Sveikutes. O sakykite ar ir jums buvo , kad ivedus stenta skausmas butu ir pykintu . Dekui.
Atsakyti
QUOTE(xsakurax @ 2017 04 27, 16:29)
Sveikutes. O sakykite ar ir jums buvo , kad ivedus stenta skausmas butu ir pykintu . Dekui.

Jau nebereik atsakymu dekui
Atsakyti