Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir inkstai: komplikacijos

labas merginos,ir as nestumo metu turejau ta problema,6 menesi idejo stenta i desini inksta,pagimdziau su jo...siandien iseme.. labai bijojau,nes kai dejo ji labai skaudejo,o is tikruju tas isemimas ne buvo toks baisus.. skaudejo mazai,labiau ne malonu buvo.. daktoras pasitaike geras labai,tai nuramino ir iseme ji,beveik nieko ne pajutau.. smile.gif nereikia prigalvot nieko ir viskas bus ciki... auginu savo zujki toliau...
Atsakyti
sveikos 4u.gif o man iškart po gimdymo išsivystė inkstų nepakankamumas verysad.gif iš kur? kodėl? kokios priežastys? niekas negalėjo pasakyti schmoll.gif pati manau tai, kad dėl didelio nukraujavimo per gimdymą g.gif žodžiu ištvėriau 3 hemodializes (kraujo valymus) ir po 3 savaičių tik gyžom namo su vaikiuku smile.gif dabar atrodo viskas gerai, esu sveika smile.gif tik vis pagalvoju kaip bus su antru vaikiuku, kurio jau begalo noriu wub.gif ar galėsiu jį išnešioti ir pagimdyti g.gif o faktas, kad vaikui reikia sveikos mamos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes verysad.gif

na pasiskaiciau as cia, ir nezinau kas man yra.. na is tikro numanau, bet vistiek nezinau nei ko imtis. Zodziu istorija tokia: su pirmuoju vaiku gulejau ligoninej del inkstu akmenuku, nes akmenukas uzstrigo slapimtaky... nu jau skausmas buvo, tai kazkas baisaus... atvykus i ligonine iskart norejo statyt stenta, bet kazkaip perkalbejau gydytoja, kad dar gal galima vaistais nuramint skausma. Na sutiko. Po dvieju dienu skausmo priepolis pasikartojo, o kita diena akmenukas isejo pats. Nuo tada neturejau jokiu bedu su inkstais iki dabar... dabar buna paskaudena desini sona nugaros srityje. Pasidariau slapimo tyrima, leukocitu nebuvo, tik rado kraujo slapime blink.gif sako matyt akmenukai sujudejo, ir drasko... norejo guldyt i ligonine, bet kad man tik pamaudzia ta sona, arba is vis buna praeina. Tai sako tada pasikonsultuok su urologu. Tai antradieni jau turbut teks eit, bet ka jis man pasakys, jei man neskaudes tuo momentu? Nejau iskart nori statyt stenta daktarai esant bet kokiam skausmui? Ar tik esant stipriam skausmui? Slapinuosi be skausmo, dabar skaidrus slapimas, bet vis kartais pajauciu maudima tam sone. Gal tai nieko tokio, gal tie akmenukai sujudeje g.gif bandau ramint save. I ligonine baisiai nesinori... juolab kad dukryte dar mazyte.. tiesiog baisiai bijau.. tiesa, mano ginekologe israse isgert Nospos tableciu. Tai keleta isgeriau. Ir geriu brukniu lapu arbata ir spanguoliu sultis. Karta medetku isgeriau...
Atsakyti
Sveikos, as turiu akmenlige,nors pries metus suskalde akmeni,bet liko to smelio ir maudimas des.inksto nepraejo, geldele taip pat issipletusi ir tankiai lakstau i tualeta unsure.gif . Dabar jau 22sav.kaip nescia ir vis tas maudimas uzeina, tai buvo nusiunte i santariskes pas urologa,tai tas pasake,kad visko gali nutikti per nestuma,tai jei kas uzeitu tai geriau iskart pas juos atvykti, nors kol kas slapimas vis geras smile.gif , bet baime del to didele turiu,bet vis tikiuosi,kad viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rence82 @ 2009 09 23, 17:17)
Sveikos, as turiu akmenlige,nors pries metus suskalde akmeni,bet liko to smelio ir maudimas des.inksto nepraejo, geldele taip pat issipletusi ir tankiai lakstau i tualeta  unsure.gif . Dabar jau 22sav.kaip nescia ir vis tas maudimas uzeina, tai buvo nusiunte i santariskes pas urologa,tai tas pasake,kad visko gali nutikti per nestuma,tai jei kas uzeitu tai geriau iskart pas juos atvykti, nors kol kas slapimas vis geras  smile.gif , bet baime del to didele turiu,bet vis tikiuosi,kad viskas bus ok  thumbup.gif


Man irgi jau neskauda, bet ryt vistiek eisiu pas urologa. Ir vis bijau, kad bet kada neuzeitu skausmas...
Atsakyti
QUOTE(sebi @ 2009 09 16, 15:19)
dabar atrodo viskas gerai, esu sveika  smile.gif  tik vis pagalvoju kaip bus su antru vaikiuku, kurio jau begalo noriu  wub.gif  ar galėsiu jį išnešioti ir pagimdyti  g.gif o faktas, kad vaikui reikia sveikos mamos  smile.gif

Po tokių įrašų medicininėj kortelėj greičiausiai gydytojai jau nebeleis gimdyti - kitas vaikutis pasaulį išvys "karališku būdu". Iš kitos pusės, tai ir vaikas nėra taip smarkiai traumuojamas, ir mama nesikankina kaip kad per įprastinį gimdymą.
Atsakyti
na as dar budama studente susirgau angina. Aisku po jos buvo komplikacija- inkstu infekcija. Tai gydytojas sake, kad gali buti problemu nestumo metu, jei ta infekcija dar karta pasikartotu. Nuo vaikystes visada turedavau problemu su pusle, daznai kamuodavo uzdegimai. Taip kad inkstai ir slapimo pusle buvo mano pagrindines problemos. Labiausiai nerimavau kuomet palikau nestuke.gif . Juk vaistu nelabai norisi gerti, o ir vaikui nei i nauda ypac pirmaisiais nestumo menesiais, tai gydytoja man buvo sakiusi gerti spanguoliu arbatas, arba meskauogiu, brukniu, na kaip kam (pastarosios dvi netiko, skrandi dirgindavo).Ir as saziningai nuo pat nestumo pradzios spanguoliu arbatas gerdavau, geriu ir iki siol. Man jos padeda. Zinau, kad dar gerai, kas liecia tas problemas yra petrazoliu arbata,bet nestukem nerekomenduojama kiek zinau g.gif Tai mano pagrindinis vaistelis kaip ir spanguolytes rolleyes.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu... siandien vel padare slapima tyrima, ir vel eritrocitu +5 verysad.gif nepagerejo ne kiek.. man neskauda inkstu, tik kartais lyg pajauciu pamaudima. Kas gi man yra... israse vaistu, gert visokias vaistazoliu arbatas, kad varinetusi slapimas, ir kita savaite vel pas daktara, darys inkstu echoskopija... labai bijau... siaubingai... labai del vaikelio bijau...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 29, 13:53)
Nieko nesuprantu... siandien vel padare slapima tyrima, ir vel eritrocitu +5  verysad.gif nepagerejo ne kiek.. man neskauda inkstu, tik kartais lyg pajauciu pamaudima. Kas gi man yra... israse vaistu, gert visokias vaistazoliu arbatas, kad varinetusi slapimas, ir kita savaite vel pas daktara, darys inkstu echoskopija... labai bijau... siaubingai... labai del vaikelio bijau...


vaikui tikrai nieko neatsitiks, cia jau tavo problema su inkstais, kazkas negerai, bet ir tai nieko cia blogo.
Atsakyti
Na ir manes atrodo si beda neaplenks unsure.gif . Sia nakti pabudau nuo pilvo sukietejimo ir skausmo pilvo apacioje desineje puseje, taip pat skaudejo ir nugara desineje puseje isilgai. Ryt nesu slapimo tyrima, o treciadieni pas ginekologe atsakymo. Labai neramu, nes siandien tik guleti lovoje ir galiu, nes tik atsistojus is karto skausmas pilvo apacioje desineje vel uzeina nors nugaros ir nebeskauda verysad.gif
Atsakyti
Na va, siandien buvau slapimo tyrimo atsakymu, tai nieko blogo nerado, kaip tik sake, kad tyrimas labai geras, o tie skausmai kartais nescioms buna, nes salinasi smėliukas iš inkstu (tik kazi is kur jis ten atsirades gali buti g.gif ). Skausma jauciau tik viena diena, dabar jau lyg viskas gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingins: 07 spalio 2009 - 16:54
Dziugu girdet, kad viskas gerai thumbup.gif man hematologe sake, kad smeliukas tik kopose buna biggrin.gif o inkstuose nuosedos ir druskytes smile.gif

Mano slapimo tyrimas irgi jau geras. Pageriau vaistukus, pavadinimu berods Rovanitex. Kartais dar pamaudzia, bet nieko baisaus..
Atsakyti