Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir inkstai: komplikacijos

na ir man pradejo skaudeti nugaroje ties desiniu inkstu ir pilvo apacioje desineje puseje(ypac kai sisioju) verysad.gif
bet ziuriu cia ne man vienai taip, tai gal nieko baisaus nenutiks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipzip: 31 rugpjūčio 2007 - 12:00
Svarbu laiku sukrusti, jei skauda, geriau nueiti pas gydytojus, ir pasidaryti šlapimo tyrimą.
Man niekas neskaudėjo, tik sukilo aukšta temperatūra, ir krėtė drebulys, kad net kalenau dantimis, aišku atsiduriau ligoninėj, įdėjo stentą ir laimingai išvaikščiojau iki pat gimdymo, pagimdžiau pati, o kai dėjo stentą buvau kažkur 6 mėnesį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remako: 01 rugsėjo 2007 - 22:17
Turiu nemalonų dalyką- inkstų akmenligę, nuo 16 m. Tik akmenukai augdavo maždaug 2 metus, po to su trenksmais išeidavo...Kai pastojau su mergaite, tokių akmenligės priepuolių buvo net 5 per 6 mėn....Bet labai kažkokių priemonių gydytojai ir nesiimdavo- akmenukai išeidavo patys. Tik vieną sykį, kai užstrigo ir jau išsivystė į uždegimą, gavau antibiotikų...Mergaitė gimė silpnoka, bet dabar viskas gerai rolleyes.gif

Su berniuku absoliučiai nebuvo nė vieno priepuolio. Ir, tfy tfu tfu- jau 5 metai nieks nevyksta rolleyes.gif
Atsakyti
Iškilo tox klausimėlis...Turiu vieną pažystamą kuriai dabar 35 metai(ne amžiuje esmė)...Bet va ji turi tokią bjaurią ligą........(pavadinimo nežinau, bet tos ligos eiga tokia, kad žmogus yra kas antrą dieną delizuojamas(valomas kraujas))...Taiva ir ji užsimanė antro vaikiuko wub.gif Bet klausimas tox ar ji gali su tokia liga susilaukt lialiuko :ax:Kai kalbėjom tai prasitarė, kad daktarai nieko nežino apie jos norus, o ir jei sužinotų kažin ar leistų taip rizikuot.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2007 09 17, 13:15)
Iškilo tox klausimėlis...

Iškart iškilo prieš akis filmas "Plieninės magnolijos" su Džulija Roberts rolleyes.gif

Su tokia liga, sakyčiau...nori vaiko, tai nori, ale vaikui reikia gyvos mamos...
Atsakyti
O kas tas stentas? kur ji ir kaip deda?
as taip bijau, nestuke.gif tuoj bus 7 savaites o segu pastoviai letiniu inkstu pelionifritu- uzdegimu.. slapimo pusles uzdegimu... va dabar paselyje rado bakteriju verysad.gif geriau vaistu,sako daktarai kad jie nepavojingi.. kuom as netikiu, gal maziau pavojingi, nes prirase mazas dozes.
Jezau, kad tik mano leliukai ir man viskas gerai butu.
Atsakyti
As turi uta itris inkstukus, vienoje puseje du, kitoje viena, kazkaip kartais neramu pasidaro kad jie nepradetu streikuoti nestumo eigoje, juk jiems toox kruvis tenka, na bet tikiuosi bus viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes vargo seses,
man ir kazka skauda, bet nzn. ka, o pas gydytoja kai buvau nuejus sake nervu galuneles dirginasi, bet cia dar kai ne taip stipriai skaudejo ir su fastum geliu liepe tept. O dabar nejau pas gydytoja, tai jau 3-cia diena kankinuos labai skauda, bet jau ne nugara desinej pusej, o peti. Sunku kvepuoti ir skausmas ziaurus, toks spazmuojantis, lyg kas peili idures sukinetu. Siandien lyg ir vel skausmas leidziasi zemyn ties viduriu nugaros arba uzima visa desine puse. Kaip manot ar cia su inkstais galetu buti problema? Kur tie inkstai? Ar eiti pas gydytoja? Kuo ji man pades, sakys tepk su fastum ir viskas? O gal kas patyre raumenu patempima? Gal cia tas?
Esu pasimetusi, nzn. ka daryti nenoriu, kad leliukui kas nutiktu per mane verysad.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,laukiuosi pirmojo vaikelio mums jau 13 sav. labai sunerimau kai pries savaite buvau pasidaryti ultra garsa,su vaikeliu viskas lyg gerai,tik pas mane pasirodo,kad kairysis inkstas vietoje kur ir turi buti,o desinysis priekyje...kadangi gyvenu ne Lietuvoje,siais gydytojais nepasitikiu,jie sake,kad taip kartais buna ir augdamas vaikelis turetu nustumti inksta i vieta,bet man ji vis suskausta kai as atsigulu ant desines puses...gal jus esat girdejusios apie toki atveji,kaip mano ir galit man kuo nors patarti...labai lauksiu jusu atsakymu[COLOR=blue]
Atsakyti
o man buna taip: kai labai ilgai nesisioju (pavyzdziui, is po nakties) ir ryte atlieku reikaliukus, tai ziauriai pradeda skaudeti desinio sono pilvo apacia. Kaip manot, ar cia su inkstais kazkas negerai? pas gydytoja eisiu tik 2 dieni
Atsakyti
Man ir paskausta desini inksta. verysad.gif
Siandien kaip tik vizitas pas gine, teks pasiskusti. Turejau pries pora metu inksto uzdegima, tai tokiems kad ir ne itin varginantims skausmams esu atidi.
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2008 07 15, 11:06)
Man ir paskausta desini inksta.  verysad.gif
Siandien kaip tik vizitas pas gine, teks pasiskusti. Turejau pries pora metu inksto uzdegima, tai tokiems kad ir ne itin varginantims skausmams esu atidi.

Tiesa, cia ziuriu kazkaip velaiu visoms tos problemos prasideda, o man tik 8-a savaite unsure.gif
Atsakyti
Man kokias tris dienas skaudejo kaip man atrode inkstai, esu 17 savaiciu nescia-nulekiau pas gydytoja, padare slapimo tyrimus-pasirodo tyrimai kuo puikiausi. Gydytoja sake kad man cia skauda nugaros raumenys nuo nestumo-pasiule nusipirkt dirza prilaikanti pilvuka, nes sake kad ateity ir dar labiau skaudes ta nugara unsure.gif
Atsakyti