Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Jau visaj galva susisuko lotuliukas.gif Eisiu vėl pasižiūrėsiu, imsiu kuris labiau patiks, gal nenusivilsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
o ta dzintars kaip naudoti?galima juo saknu netepti o tik pacius plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 13, 17:05)
o ta dzintars kaip naudoti?galima juo saknu netepti o tik pacius plaukus?

jis skirtas tepti saknims, nes jo paskirtis stiprinti saknis, jas maitinti, skatinti plauku augima, manau jei tepsi pacius plaukus, o saknu neliesi, naudos bus maziau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 13, 17:05)
o ta dzintars kaip naudoti?galima juo saknu netepti o tik pacius plaukus?

Na šiaip jis skirtas būtent šaknis tepti. Jis stiprina, ir tuo pačiu rašo jog skatina plaukų augima. Visų plaukų aš netepu, tik šaknis, ir galus pačius. Šiaip bijoti nereikia, nes man asmeniškai tai jis neikiek plaukų neriebina. Net nepalyginsi su visokiais ricinos aliejais.
Atsakyti
sveikos,

jungiuosi ir aš prie plaukų augintojų bigsmile.gif
Labai noriu ilgų plaukų.... tik va neauga. Perskaičiau visą temą, tai eisiu ir aš to latviško dalyko ieškoti. tik gal galit kuri parašyti pavadinimą. g.gif
Atsakyti
Dekui, Lalaa, bandysiu imtis priemoniu. Auga jie man neblogai, bet vis galai pasisakoja ir pasisakoja. Kai dazydavau maniau, kad del to taip, o dabar vaikstau naturalia spalva ir vistiek tas pats.
Atsakyti
as tai supratau, kad mano plaukai auga iki tam tikro laipsnio, po to triusta... doh.gif jau kiek laiko auginu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 06 14, 12:01)
sveikos,

jungiuosi ir aš prie plaukų augintojų  bigsmile.gif
Labai noriu ilgų plaukų.... tik va neauga. Perskaičiau visą temą, tai eisiu ir aš to latviško dalyko ieškoti. tik gal galit kuri parašyti pavadinimą.  g.gif

Tikriausiai tu čia aplie DZINTARS aliejuką smile.gif
Atsakyti
Jau nutvėriau, tas ampoles Babuski Agati silpniems plaukams. Tik dabar neaisku kodel ant svariu plauku? Tai kai galva plaunu tai jie jau tikrai nebuna labai svarus? Issiplovus tept, ant slapiu plauku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristute.u: 14 birželio 2006 - 22:08
QUOTE(kristute.u @ 2006 06 14, 23:04)
Jau nutvėriau, tas ampoles Babuski Agati silpniems plaukams. Tik dabar neaisku kodel ant svariu plauku? Tai kai galva plaunu tai jie jau tikrai nebuna labai svarus? Issiplovus tept, ant slapiu plauku?

je3i raso ant svariu plauku, tai reiskia isplovus galva tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 15, 10:24)
je3i raso ant svariu plauku, tai reiskia isplovus galva tepti  ax.gif


Tai jau teks, bet didziausia dilema ka veikt duse slapiai 20-30 min lotuliukas.gif ? Teks matyt galva po kranu plaut.
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 06 15, 14:39)
Tai jau teks, bet didziausia dilema ka veikt duse slapiai 20-30 min  lotuliukas.gif ? Teks matyt galva po kranu plaut.

jau susipainiojau visai lotuliukas.gif
tai tipo issiplauni galva sampunu, uztepi ta alieju, palaikai 30 min ir vel su sampunu isplauni? kazkokia nesamone, vietoj taves deciau ant neplautu plauku ir viskas biggrin.gif
o is pradziu maniau, kad tu tepsi koki seruma, kurio nuplauti nereikia, tai tada aisku,kad ant isplautu plauku ax.gif
Atsakyti