Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Gwen @ 2006 06 11, 16:20)
as jau menesi naudoju Nivejos varnalesu plauku aliejuka. Efektas puikus. Plaukai atsigavo, blizga taip, kad ne vienas sampunas man neduoda tokio blizgesio. Tik reikia jau laiko tokiam dalykui. Kiekvienakart pries galvos plovima istepu saknis tuo aliejuku, palaikau priklausomai nuo to kiek turiu laiko ( beje kuo ilgiau tuo geriau) dzn apie 3 val, ir tada issiplaunu. Ir kainuoja jis apie 8 lt, tai dabar jau teks pirkt, nes isbaigiau per menesi. Bet plaukam negaila  smile.gif

bandziau as ji, bet tokie plaukai riebus buvo po jo... doh.gif gal cia tik man taip blush2.gif
Atsakyti
Sakykit ka naudojat plauku galiukams? Jau nusibodo, baisiai sausi, nuolat skilineja. Pakerpu, o po poros savaiciu ir vel taip pat baisiai atrodo. O gal cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 06 12, 00:04)
Sakykit ka naudojat plauku galiukams? Jau nusibodo, baisiai sausi, nuolat skilineja. Pakerpu, o po poros savaiciu ir vel taip pat baisiai atrodo. O gal cia normalu?



As karat i savaite pries plovima istepu plaukus spec aliujuku ( yra ivairiu pvz. varnelisiu, zolotoj solk, babuski Agafiji... galima ir paprastu alyvuogiu aliejumi) ir po plovimo naudoju aliejuka plauku galiukams, dabar is Fruktis ax.gif Taip pat reikai neuzmirsti balzamo ir kaukiu ir galiukai neskilines mirksiukas.gif
Atsakyti
pasidalinkit ilgesnių plaukučių savininkės- ką naudojat plaukų purumui? Mano plaukučiai iškarpyti, bet vistiek, matyt, svoris žemyn tempia ir tas purumas daugiausiai kelias valandas teišsilaiko g.gif
Atsakyti
Eurokose užmačiau babuski agafi aliejuką [rodos] plaukams.. Gal kuri bandė? Koks poveikis?
Naudoju Dzintars, tai po jo plaukai tokie švelnučiai wub.gif ir veliasi mažiau, ir puresni, kartais ir galus pateplioju tai lyg ir netaip matos jog išsišakoję smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 06 13, 15:45)
Eurokose užmačiau babuski agafi aliejuką [rodos] plaukams.. Gal kuri bandė? Koks poveikis?
Naudoju Dzintars, tai po jo plaukai tokie švelnučiai  wub.gif ir veliasi mažiau, ir puresni, kartais ir galus pateplioju tai lyg ir netaip matos jog išsišakoję smile.gif



As naudoju ampulese, 7 ampules ~10lt, man labai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 13, 15:05)
As naudoju ampulese, 7 ampules ~10lt, man labai patinka  ax.gif

Ant pakuotės lygtais rašė kad aliejuko nereikia nuplauti... Tik kaip ten su kvapu jo?Nėra koksnors aitrus? Nes paskuj vaikščiosiu žmones gazdindama lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 06 13, 15:09)
Ant pakuotės lygtais rašė kad aliejuko nereikia nuplauti... Tik kaip ten su kvapu jo?Nėra koksnors aitrus? Nes paskuj vaikščiosiu žmones gazdindama  lotuliukas.gif  blush2.gif


Tai kad nuplaut tikrai reikia, nes "riebalina" galva juk nevaikščiosi biggrin.gif. O šiaip aš turiu sausiems plaukams, tai man žiauriai "muša" morkomis blink.gif , bet nieko: išsiplovus jokio kvapo nelieka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 06 13, 15:09)
Ant pakuotės lygtais rašė kad aliejuko nereikia nuplauti... Tik kaip ten su kvapu jo?Nėra koksnors aitrus? Nes paskuj vaikščiosiu žmones gazdindama  lotuliukas.gif  blush2.gif

niu, manau, kad jus painiojat tuos aliejukus ir kalbat apie skirtingus..yra buteliuke po plovimo, o tose ampolese pries plovima ..
nei vienu, nei kitu nebandziau, vis neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 13, 15:24)
niu, manau, kad jus painiojat tuos aliejukus ir kalbat apie skirtingus..yra buteliuke po plovimo, o tose ampolese pries plovima ..
nei vienu, nei kitu nebandziau, vis neprisiruosiu  ax.gif


Nu aš tai turėjau omeny 7ampules, kurios kainuoja apie 10 Lt............... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2006 06 13, 15:35)
Nu aš tai turėjau omeny 7ampules, kurios kainuoja apie 10 Lt............... ax.gif

as kalbejau apie tai, kur Lalaa ir Dezdemona diskutavo bigsmile.gif
Lalaa turi ampoles, kurias reikia isplauti,o Dezdemona nori pirkti buteliuke, kur nereikia isplauti ax.gif
Atsakyti
Dabar tiek tu aliejuku, pries plovima, po plovimo doh.gif
As turiu pries plovima, aliejuka. Yra dar kazkokios ampules stiprinancios saknis, tai jas nuplauti nereikia .... ax.gif
Atsakyti