Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(robertaslt @ 2006 05 17, 20:37)
na as juk geros dusios. nu negaliu niekam atsakyt pakirpt padazyt ir tt.  as nesuprantu kaip zmogus kaip zombis gali galvot tik apie pinigus.


man regis apie pinigus galvojantis čia esi Tu, mergina tenorėjo paklaust, kaip greičiau užsiaugint kasas, o Tu iškart:pinigus kirpėjams taupai! kažkaip savotiškai čia viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 17, 19:37)
na as juk geros dusios. nu negaliu niekam atsakyt pakirpt padazyt ir tt.  as nesuprantu kaip zmogus kaip zombis gali galvot tik apie pinigus.


Robertai, robertai, nepudrink smegenų žmonėm tongue.gif Ilgi plaukai tai tikrai grožis thumbup.gif

Čia ne į temą:
Beja, aš tave pažįstu, mokėmės vienoj mokykloj, aš dviem metukais vyresnė, neprisimeni? Pažiūrėk į avatorį, gal prisiminsi lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Gal kui bandet Bonacure firmos sampuna, skatinanti augima? lyg tai naujiena g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 01, 14:13)
Gal kuri bandet babuski agafi (tikrai nezinau kaip rasosi  blush2.gif  ) ampoles skatinancias plauku augima? ju yra 5 gal ten ir kaina apie 10lt  4u.gif



As naudoju aliejuka, ten yra 7 ampules, Maximoje pigiausiai 9lt mirksiukas.gif
Man patinka, plaukai minksti ir pamaitinti buna netgi po keliu plovimu, tikrai vertas demiesio produktas thumbup.gif
Atsakyti
turejau pazystama kuri dirbo vaistineje... ir sake kad visi sitie sampunai ir balzamai nieko nepadeda ir tikrai neskatina plauku augimo.. g.gif
tj nusprendziau pasidometi ar tos kurios naudoja pastebejo kokius rezultatus? rolleyes.gif
Atsakyti
Na kodel, jeigu sampunai+ampules+galvos masaziukas gal ir padetu, nors vistiek stebuklo tiketis kvaila mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 06 11, 12:53)
turejau pazystama kuri dirbo vaistineje... ir sake kad visi sitie sampunai ir balzamai nieko nepadeda ir tikrai neskatina plauku augimo.. g.gif
tj nusprendziau pasidometi ar tos kurios naudoja pastebejo kokius rezultatus? rolleyes.gif

na, as naudojau dzintars aliejukaplauku saknims, geriau 3 menesius vitaminus, tai man priaugo labai daug nauju plauku, eziukas toks biggrin.gif bet gal cia sutapimas g.gif seni iskrito, o i ju vieta nauji isaugo unsure.gif
Atsakyti
matyt daug ka lemia kompleksas biggrin.gif pvz. geriant vitaminus ir naudojant skatinancias plauku augima priemones :ax:neatmetant to varianto, kad dar yra paveldimumas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 11 birželio 2006 - 12:25
sveikos visos plaukučių augintojos,jei galima ir aš prie jūsų prisijungiu ax.gif
Turiu tokią pat problemėle ir tiek jau išbandžiau visko.Prieš savaite nusipirkau Eurokos parduotuvėje kažkokį rusiškos firmos aliejuka.Dviems kartams du maišiukai,kaina iki 7lt.Tai bus matyt kaip kas.Reik kas dvi savaites jį naudoti.Niekaip nerandu to jūsų taip reklamuojamo DZITARS aliejuko ar balzamo.Dėl kvapo tikrai nenuleisiu rankų,jei jis tikrai veiksmingas aš aukosiuos.Tik va niekur jo nerandu.Gal kas žinot kur vilniui galiu jo nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 11, 14:55)
sveikos visos plaukučių augintojos,jei galima ir aš prie jūsų prisijungiu ax.gif
Turiu tokią pat problemėle ir tiek jau išbandžiau visko.Prieš savaite nusipirkau Eurokos parduotuvėje kažkokį rusiškos firmos aliejuka.Dviems kartams du maišiukai,kaina iki 7lt.Tai bus matyt kaip kas.Reik kas dvi savaites jį naudoti.Niekaip nerandu to jūsų taip reklamuojamo DZITARS aliejuko ar balzamo.Dėl kvapo tikrai nenuleisiu rankų,jei jis tikrai veiksmingas aš aukosiuos.Tik va niekur jo nerandu.Gal kas žinot kur vilniui galiu jo nusipirkt


jo yra maximose, norfose, droge ir t.t. beveik visur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 11, 15:01)
jo yra maximose, norfose, droge ir t.t. beveik visur  mirksiukas.gif

ačiū labai.Net nejieškojau maximoj ir norfoj.Kažkur skaičiau,kad tik eurokos parduotuvės juos turiu doh.gif
Atsakyti
as jau menesi naudoju Nivejos varnalesu plauku aliejuka. Efektas puikus. Plaukai atsigavo, blizga taip, kad ne vienas sampunas man neduoda tokio blizgesio. Tik reikia jau laiko tokiam dalykui. Kiekvienakart pries galvos plovima istepu saknis tuo aliejuku, palaikau priklausomai nuo to kiek turiu laiko ( beje kuo ilgiau tuo geriau) dzn apie 3 val, ir tada issiplaunu. Ir kainuoja jis apie 8 lt, tai dabar jau teks pirkt, nes isbaigiau per menesi. Bet plaukam negaila smile.gif
Atsakyti