Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Gal kas pamena, ar žino recepta (močiučių ar mamų), kaip paspartinti plaukų augimą.... noriu ilgų plaukų... g.gif
Atsakyti
biski nesuprantu... ar jus taip ant kirpeju taupot? man daug patrauklesne mergina ciotku vidut ilgio kirpimu nei su ilgaios karciai visur besimaisanciais... Nes ir plaukai ne taip slenka ir galvai lengviau.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 14, 21:13)
biski nesuprantu... ar jus taip ant kirpeju taupot? man daug patrauklesne mergina ciotku vidut ilgio kirpimu nei su ilgaios karciai visur besimaisanciais... Nes ir plaukai ne taip slenka ir galvai lengviau.


O man kaiptik mergina/moteris ilgais išpuoselėtais plaukais daug gražiau atrodo 4u.gif
Atsakyti
smile.gif nu jo.... siaiptai mano plaukai ir yra vidutinio ilgio ir l grazus.... smile.gif ir kirpejom negailiu.... tik va sumasciau kad vestuvem noriu kiek ilgesniu, nes noriu tokio grazaus kirpimo kuriam reiktu kiek ilgesniu nei vidutiniai plaukuciu..... pritariu kad nutyse plaukai negrazus... betm taip buna nevisada.... priziurimi plaukai visuomet buna grazus.... smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 14, 21:13)
biski nesuprantu... ar jus taip ant kirpeju taupot? man daug patrauklesne mergina ciotku vidut ilgio kirpimu nei su ilgaios karciai visur besimaisanciais... Nes ir plaukai ne taip slenka ir galvai lengviau.



Na zinai, robertaist, jeigu tau grazu yra vidutinio ilgio plaukai, tai tu ta nuomone ir turekis!!!
Jeigu norima tureti ilgus plaukus, tai visai nereiskia, kad taupoma yra kirpejams!!! Ilgiems plaukams tikrai reikia daug prieziuros ir taip pat kirpejo!
Atsakyti
Jptvm, robke, nieks nepraso taves cia savo trigrasi kist. Sita tema skirta ne pasisakymams apie ilgus plaukus, o receptams kaip juo uzsiaugint. Jei nori issiliet eik i tema "Ilgi ar trumpi plaukai". Man labai niezti tau du trumpus zodzius pasakyt, bet si kart susilaikysiu.
Jana, jei neklystu mes turim viena pilna ir kita pusiau pilna tema apie plauku auginima: http://www.supermama...showtopic=83794 ir
http://www.supermama...showtopic=45908
Jei nori konkreciai naminiu receptu yra ir tokia tema. Tereikia kartais paieska pasinaudot
mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui mexica uz nuorodas.... smile.gif kadangi vakar cia prisiregistravau, dar nelabai susigaudau ir surandu kur kas.... blush2.gif labai dekui tau
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 14, 21:13)
biski nesuprantu... ar jus taip ant kirpeju taupot? man daug patrauklesne mergina ciotku vidut ilgio kirpimu nei su ilgaios karciai visur besimaisanciais... Nes ir plaukai ne taip slenka ir galvai lengviau.



nu va, o as ir galvoju, kokia priezastis paskatino mane plaukus augintis... g.gif o gi robertas pasake, pinigelius taupau ant kirpeju.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi daug daba sutaupysiu lotuliukas.gif

jauciu reikes ir taip daznai nesiprausti, gal ir vandens kubu sutaupysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 15, 22:17)
tai pas kaimyne begat plaut, pass mane namie ner skaitliuku tai zinok daug pazistamu megsta pasiplaut tipo jiems reikia sausisukuot einant namo smile.gif (jau 4 kart taip buvo) smile.gif


bet tai homo sovietikai tie tavo pazystami biggrin.gif as tai zinok ir tukstantelio nepagailiu uz ilgus plaukus, o cia svaigsti, kad gailim mes ant kirpeju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 05 14, 21:13)
biski nesuprantu... ar jus taip ant kirpeju taupot? man daug patrauklesne mergina ciotku vidut ilgio kirpimu nei su ilgaios karciai visur besimaisanciais... Nes ir plaukai ne taip slenka ir galvai lengviau.


jo, Robertai, taupom mes ant kirpėjų... Tikriausia kartč per mėnesį einu ir nesigaliu. Beje, gal mergina nuo trumpų iki vidutinio ilgio plaukų augina? Pvz man irgi aktualu, nors mano tuoj bus iki pečių, o noriu iki vidurio menčių. sutinku kai plaukai iki kelių arba iki kulnų - tai sunku prižiūrėt wink.gif


QUOTE(robertaslt @ 2006 05 15, 22:17)
tai pas kaimyne begat plaut, pass mane namie ner skaitliuku tai zinok daug pazistamu megsta pasiplaut tipo jiems reikia sausisukuot einant namo smile.gif (jau 4 kart taip buvo) smile.gif


Oij,,, prajuokinai... robertas nebe kirpėjas, o Viešojo miesto dušo direktorius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va tau ir savas verslas ....
Atsakyti
na as juk geros dusios. nu negaliu niekam atsakyt pakirpt padazyt ir tt. as nesuprantu kaip zmogus kaip zombis gali galvot tik apie pinigus.
Atsakyti
Nu ne visi dirba tai ką mėgsta, o mėgsta tą ką dirba ir dar už tai pinigus gauna... smartass.gif
Aš irgi noriu ilgesnių plaukų, ir pas kirpėją pinigų negailių, bet plaukų augime didelės pažangos nepadariau... wacko.gif
Atsakyti