Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

tei va mergytes,BIOCRINO losjono ieskojau vaistinej,tai tik sampunas yra.sake losjono jau seniai neber.gal jau ir negamina.. sad.gif tai nusipirkau FLORENOS kazkoki losjona irgi su berzu pumpurais.raso kad skatina augima.kainavo 8,52lt.dbr tepliosiuos ir ziuresiu kaip veikia smile.gif
Atsakyti
as ir jau siandien pradejau su juo tepliotis
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 05 01, 20:31)
as ir jau siandien pradejau su juo tepliotis

grynai su BIOCRINO losjonu?kur pirkai? ax.gif
Atsakyti
su tuo florenos berzu vandeniu, bet tik kazkaip labai niezti po jo galva, ten ant jo parasyta, kad skatina plauku augima
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 05 01, 22:24)
su tuo florenos berzu vandeniu, bet tik kazkaip labai niezti po jo galva, ten ant jo parasyta, kad skatina plauku augima

agha smile.gif bet man tai viskas thumbup.gif kvepia taip idomiai,tokie svelnus plaukai smile.gif gal ir nuo tu dilgeliu,nes pries plovima jomis isitryniau,o issiplovus galva,tuo losjonu.db pradziuvo plaukuciai,tai lb patinka man jie smile.gif o kur tu ta losjona pirkai ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 05 01, 23:28)
agha smile.gif bet man tai viskas  thumbup.gif  kvepia taip idomiai,tokie svelnus plaukai smile.gif gal ir nuo tu dilgeliu,nes pries plovima jomis isitryniau,o issiplovus galva,tuo losjonu.db pradziuvo plaukuciai,tai lb patinka man jie smile.gif o kur tu ta losjona pirkai ir kiek kainavo?


as pirkau eurokose kainavo 7.99 lt
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 05 02, 18:35)
as pirkau eurokose kainavo 7.99 lt

kaip tau poveiks? smile.gif
Atsakyti
Aš vakar Nivea aliejuką plaukams pirkau, labai intensyvus kažkoks lyg ir gėlių kvapas... rašo, kad trinti prieš plovimą, tikiuosi šiandien išbandyt.
Atsakyti
Sveikutes, ir as prisijungiu prie auginanciu plaukucius. Siandien nusipirkau Jusu mineta berzu ekstrakta is Drogo, ziuresim koks bus jo poveikis... blush2.gif
Sekmes visoms puoselejancioms savo plaukucius rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi auginu plaukus bigsmile.gif pas mane jie kol kas yra, na iki tos vietos kur liemenuko užsegimas blush2.gif
Atsakyti
As kuo toliau tuo daugiau galvoju,kad istempsiu nekirpus plaukus dar tris men. kokius, tai viso bus puse metu praeje, kai eisiu pas kirpeja ax.gif. Galvojau sutaupysiu del kirpyklos, bet plauku prieziuros priemonem trigubai daugiau isleidau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 05 01, 22:24)
su tuo florenos berzu vandeniu, bet tik kazkaip labai niezti po jo galva, ten ant jo parasyta, kad skatina plauku augima



Ar yra nauda iš to vandenuko? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti