Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Mildukas @ 2007 04 27, 06:38)
Na va, atbėgau pasidalinti savo patirtimi, gal pravers kitai ilgakasei  ax.gif
Mano plaukučiai greitai riebaluojasi prie galvos, plaudavau šampūnais riebiems plaukams, niekada idealaus neradau, bet paskutiniu metu labai išsausėjo ties pečiais ir truputį žemiau ir LABAI veltis (kadangi mano plaukai žemiau juosmens, galima įsivaizduot, ką tai reiškia - galus iššukuoji, viršuj šukuojasi, o per vidurį turi pešiot po porą plaukelių). Naudojau ir profesionalius šampūnus, ir pan... na negaliu pasakyt, kad tiko. Prieš kelias dienas nusipirkau EKSKLIUZIV KOSMETIK (rusiškai užrašyta) firmos kremą -šampūną ir kaukę su ožkos pienu silpnų plaukų stiprinimui. Na kažkokia fantastika  thumbup.gif Ir kainavo - 585 ml šampūno ir 500g kaukės apie 10-11 Lt kainavo thumbup.gif Ir kaukę užteko palaikyt vos 5 min  thumbup.gif Plaukučiai kaip šilkas, blizga, lengvai išsišukuoja  thumbup.gif naudojau tik kartą, bet išsišukavo greitai  wub.gif
Reikės dar ir to biokrin pasižvalgyt... mačiau, kažkokios rusiškos kosmetikos (šampūnų ir kremų) atsirado prie geležinkelio stoties požeminėje perėjoje - tik va, kad niekada nebūnu jų darbo laiku  verysad.gif nes ir pačiai darbas  verysad.gif


Aciu labai uz patarimus drinks_cheers.gif idomu kiek laiko pati auginai tokias ilgas kasas? ar labai rupiniesi savo plaukais ar is prigimties tu gerus plaukus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2007 04 27, 22:30)
Aciu labai uz patarimus  drinks_cheers.gif  idomu kiek laiko pati auginai tokias ilgas kasas? ar labai rupiniesi savo plaukais ar is prigimties tu gerus plaukus?  bigsmile.gif

Vaikystėj mama nervuodavosi, kad veliasi lotuliukas.gif vos išplovus tepdavo dzintars aliejuku, nes kitaip nebuvo įmanoma iššukuot smile.gif Patys plaukučiai nėra labai geri, yra ir palūžinėjusių, ir nevienodo ilgio ataugusių, ir galiukai vietomis paskilinėja. Bet man patinka spalva ir blizgesys smile.gif O auginu kaip ir nuo vaikystės - kiek save prisimenu, pakirpt galus leisdavau, bet NUKIRPT - nė už ką, didžiausios ašaros prasidėdavo... stengiuos labai prižiūrėt, kad galėčiau nešiot ir palaidus - šampūnai, balzamai, pakirpimai, natūralių šerių šepetys, naktį ir po namus supinu minkštai, fenas gal 1-2 k per metus, lakas panašiai, žele nebent su blizgučiais ir taip pat ne dažniau, nėra tokie, kaip reklamose, kad visi vienodo ilgio ir idealūs g.gif reikia pastangų įdėt ax.gif (čia matosi, kad ne idealūs, prie galų pasišiaušę, matosi, kad nevienodo ilgio kai kurie), dar vieną foto esu įdėjus į plaukų nuotraukų temelę, o su viena ir plaukuosenos konkurse dalyvavau, tik ten senesnė, poros metų rolleyes.gif
Tik po žiemos kažko labai išsausėjo, pučiasi, veliasi sad.gif o nesinori vien kasą tampyt, tuo labiau, kad net ir po kasos sunkiai išsišukuoja sad.gif Tai dabar tikiuosi, kad atradau savo šampūną su balzamu, nes ką perku LT, tai dažniausiai šlamštas... nepalyginsi Lt pirkto paprasčiausio fructis šampūno su pirktu Vokietijoj schmoll.gif
Jau daviau kelis patarimus ilgakasėms - perskalaut vėsesniu vandeniu plovimo pabaigoj, tada plaukas labiau žvilga, arba įmaišyt šaukštą acto - abu variantai suglaudžia plauko žvynelius, jie mažiau kliūna ir labiau blizga (acto nebandžiau, tik vėsesniu vandeniu naudojuosi)
Gręžti plaukų negalima, lengvai nuspausti pašildytu rankšluosčiu. Negalima ir per karšta temperatūra plauti...
A, žvilgesį dar didina šukavimas natūralių šerių šepečiu (būtent todėl ir pirkau).
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 04 28, 00:36)
Vaikystėj mama nervuodavosi, kad veliasi  lotuliukas.gif vos išplovus tepdavo dzintars aliejuku, nes kitaip nebuvo įmanoma iššukuot smile.gif Patys plaukučiai nėra labai geri, yra ir palūžinėjusių, ir nevienodo ilgio ataugusių, ir galiukai vietomis paskilinėja. Bet man patinka spalva ir blizgesys smile.gif O auginu kaip ir nuo vaikystės - kiek save prisimenu, pakirpt galus leisdavau, bet NUKIRPT - nė už ką, didžiausios ašaros prasidėdavo... stengiuos labai prižiūrėt, kad galėčiau nešiot ir palaidus - šampūnai, balzamai, pakirpimai, natūralių šerių šepetys, naktį ir po namus supinu minkštai, fenas gal 1-2 k per metus, lakas panašiai, žele nebent su blizgučiais ir taip pat ne dažniau, nėra tokie, kaip reklamose, kad visi vienodo ilgio ir idealūs  g.gif reikia pastangų įdėt  ax.gif (čia matosi, kad ne idealūs, prie galų pasišiaušę, matosi, kad nevienodo ilgio kai kurie), dar vieną foto esu įdėjus į plaukų nuotraukų temelę, o su viena ir plaukuosenos konkurse dalyvavau, tik ten senesnė, poros metų  rolleyes.gif
Tik po žiemos kažko labai išsausėjo, pučiasi, veliasi sad.gif o nesinori vien kasą tampyt, tuo labiau, kad net ir po kasos sunkiai išsišukuoja sad.gif Tai dabar tikiuosi, kad atradau savo šampūną su balzamu, nes ką perku LT, tai dažniausiai šlamštas... nepalyginsi Lt pirkto paprasčiausio fructis šampūno su pirktu Vokietijoj  schmoll.gif
Jau daviau kelis patarimus ilgakasėms - perskalaut vėsesniu vandeniu plovimo pabaigoj, tada plaukas labiau žvilga, arba įmaišyt šaukštą acto - abu variantai suglaudžia plauko žvynelius, jie mažiau kliūna ir labiau blizga (acto nebandžiau, tik vėsesniu vandeniu naudojuosi)
Gręžti plaukų negalima, lengvai nuspausti pašildytu rankšluosčiu. Negalima ir per karšta temperatūra plauti...
A, žvilgesį dar didina šukavimas natūralių šerių šepečiu (būtent todėl ir pirkau).

Nu,Milduk,tu saunuole!!! Aciu labai uz issamu atsakyma 4u.gif tikrai labai grazius plaukus turi- tikras turtas.Ir svarbiausia nedazyti!!! thumbup.gif Na, as ilgu plauku niekada neturejau, ilgiausi buvo kazkada seniai gal 10cm zemiau peciu.Bet tada dar buvau paaugle ir plaukai naturalios spalvos buvo biggrin.gif dabar geriu nakvisu alieju,naudoju sampuna is sveikatos parduotuves (cia airijoj) su rozmarino ekstraktu, karts nuo karto pateplioju kauke kokia, prisirinkau ir prisidziovinau dilgeliu-geriu arbata ir skalauju plaukus retkarciais,nes labai jau norisi tokiu plaukuciu kaip tavo smile.gif aisku plauku dazymas irgi nieko gero neduoda,bet labai jau patamsejo naturalus plaukai,tai sviesinti butinai turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2007 04 28, 01:03)
Nu,Milduk,tu saunuole!!! Aciu labai uz issamu atsakyma  4u.gif  tikrai labai grazius plaukus turi- tikras turtas.Ir svarbiausia nedazyti!!!  thumbup.gif  Na, as ilgu plauku niekada neturejau, ilgiausi buvo kazkada seniai gal 10cm zemiau peciu.Bet tada dar buvau paaugle ir plaukai naturalios spalvos buvo  biggrin.gif  dabar geriu nakvisu alieju,naudoju sampuna is sveikatos parduotuves (cia airijoj) su rozmarino ekstraktu, karts nuo karto pateplioju kauke kokia, prisirinkau ir prisidziovinau dilgeliu-geriu arbata ir skalauju plaukus retkarciais,nes labai jau norisi tokiu plaukuciu kaip tavo smile.gif aisku plauku dazymas irgi nieko gero neduoda,bet labai jau patamsejo naturalus plaukai,tai sviesinti butinai turiu smile.gif

Nuo dilgėlių ekstrakto plaukai irgi tamsėįa.. šviesiems plaukams siūlomas ramunėlių nuoviras.
O kauke geriau tepliot ne kartas nuo karto, o per kiekvieną plovimą, ir stengtis pirkti vienos serijos šampūną ir balzamą/kaukę. Aš savo priemones pirkau parduotuvėje, kur prekės kirpykloms atseit... aišku, yra ir kitokių, bet tarkim, daugumos parduotuvinių, kaip fructis ir pan šampūnų ten su žiburiu nerasi. Geriausia nueit ir paprašyt, kuris padeda plaukams, o aš tik apie ožkos pieną buvau atsiliepimų gerų girdėjus, tik kad kremuose, tai surizikavau ir šampūne... ir nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildukas: 28 balandžio 2007 - 06:16
eurokose yra "florenos" firmos sampunas BIOCRIN ir "florenos" KARMASIN. ar cia tie??? atrodo lyg 500ml
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 04 30, 11:19)
eurokose yra "florenos" firmos sampunas BIOCRIN ir "florenos" KARMASIN. ar cia tie??? atrodo lyg 500ml

o skyscio nematei?bet gal ir sampunas nieko butu..
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 04 28, 00:36)
Jau daviau kelis patarimus ilgakasėms - perskalaut vėsesniu vandeniu plovimo pabaigoj, tada plaukas labiau žvilga, arba įmaišyt šaukštą acto - abu variantai suglaudžia plauko žvynelius, jie mažiau kliūna ir labiau blizga (acto nebandžiau, tik vėsesniu vandeniu naudojuosi)

Vaikystėje turėjau labai ilgus storus plaukus, ir mama juos man perskalaudavo vandeniu, įpylusi šiek tiek acto, ir plaukučiai tikrai blizgėdavo, lengviau išsišukuodavo thumbup.gif . Bet dabar nedrįstu perskalauti acto tirpaliuku, kadangi plaukai dažyti. Kažin, ar nenubluks plaukų spalva nuo acto, nes mano plaukai dažyti tamsiais dažais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 04 30, 12:43)
o skyscio nematei?bet gal ir sampunas nieko butu..


sake, kad nera
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 04 30, 11:43)
o skyscio nematei?bet gal ir sampunas nieko butu..

Čia gal kalbat apie Karmasin skystį plaukams stiprinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
va ka radau, galcia kazkas panasaus
http://www.florena.d...p...a8a039e0df
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 15, 17:27)
as radau tokia superine kirpeja klaipedoj, tai kas menesi pakerpa galiukus, bet pakerpa taip, kad rodos nei vienas plaukas ant zemes nenukrenta, o plaukai atrodo sveiki ir galiukai neisisakoja  wub.gif  aisku uz kirpima sumoku ne 10 lt, bet rezultatas tai  thumbup.gif  dabar kad menesi vaziuoju i klaipeda kirptis galiuku, nes kaune kaip nurezia  doh.gif  atrodo, kad jos kurcios, sakai kelis cm, o nukerpa su lig ausim  blink.gif  jau pora metu kaip patikejau siai kirpejai galva, tai plaukai iki liemens  biggrin.gif  bet dabar kniedi nusikirpti trumpai  ax.gif
gal kaip Genute Zaliene pirmose foto, mano drauge taip kerpas, tai labai pagrazejo bigsmile.gif



gal galetum isduoti, kas per kirpeja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maja~ @ 2007 04 30, 17:02)
gal galetum isduoti, kas per kirpeja?  4u.gif

dėl tokios ir aš į klaipėdą traukčiau biggrin.gif nes ir aš kai paprašau tik 1cm pakirpti tai kai nurėžia kokius 4-5 doh.gif ir visur taip
Atsakyti