Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

o as skaiciau, kad reikia vis pakirpti galiukus tada jie greiciau auga 4u.gif ir auginti nuo pat mazens nes tada jie gerai auga, o dabar net nezinau kaip uzsiauginti g.gif
Atsakyti
na manau imanoma uzsiauginti ir dabar ax.gif tik reikia kantrybes ir laiko 4u.gif per kelis menesius gal ir neuzaugs bet per pora metu su gera prieziura ir t.t... gal ir uzsiauginsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 13, 18:00)
zinoma galiu mirksiukas.gif  slapius plaukus tepu su paul mitchell super skinny serumu o sausus plaukus tepu matrix sleek look serumu is smoothing linijos  4u.gif  nezinau kuris geresnis man abu labai patinka super skinny serumas truputi skystesnis negu matrix, bet labai skaniai kvepia  wub.gif  ir plaukai paskui buna minkstuciai lengvai sukuojasi malonu liesti rankom plaukus wub.gif , o matrix tai toks jau daugiau kaip aliejus labai tirstas, jis daugiau skirtas, kad galiukai nesisakotu ir plaukas neskilinetu 4u.gif

jei gerai supratau, tai sios firmos gaminiu LT nera pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 14, 07:30)
jei gerai supratau, tai sios firmos gaminiu LT nera pirkti  unsure.gif

Paul mitchell tai turetu but tikrai,kur yra paul mitchell salonai ten turetu prekiaut, o matrix gal ir nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 14, 16:09)
o as skaiciau, kad reikia vis pakirpti galiukus tada jie greiciau auga 4u.gif ir auginti nuo pat mazens nes tada jie gerai auga, o dabar net nezinau kaip uzsiauginti g.gif

kažin ar greičiau auga g.gif gal tik sveikiau atrodo.
Atsakyti
mergaites, o plaukai auga ar is saknu ar is galiuku? g.gif pagal mane is saknu, tai kodel galiukai skilineja blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 14, 08:26)
mergaites, o plaukai auga ar is saknu ar is galiuku? g.gif pagal mane is saknu, tai kodel galiukai skilineja blush2.gif  blush2.gif

Man irgi atrodo,kad nuo saknu auga, o galiukai del ko skilineja tai net nezinau gal viskas susideda nuo plovimo, dziovinimo, oro uzterstumo saules spinduliu, sukavimo, dar gal ir nuo paveldimumo ir t.t.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 14, 18:26)
mergaites, o plaukai auga ar is saknu ar is galiuku? g.gif pagal mane is saknu, tai kodel galiukai skilineja blush2.gif  blush2.gif

Tai aišku nuo šaknų biggrin.gif Pralinksminai biggrin.gif
Atsakyti
plaukai auga nuo saknu, o galiukai skilineja, nes jiems truksta dregmes smile.gif pvz. pradeda augti plaukas, prie saknu jis labiau riebaluojasi, yra sveikas viskom aprupintas, paskui auga, mes ji kankinam biggrin.gif tiesinam plaukus, garbanuojam ir t.... tai todel galiukai visada lieka nuskriausti, jei mes jais nesirupinam ax.gif
Atsakyti
O ką daryt jei aš tų galiukų nekankinu bet jie žiauriai skilinėja sad.gif Vos prieš pora dienų kirpaus, ir taip dar neblogai nurėžė, nes buvo lb nesveiki. O va šiendien žiūriu į plaukus ir net gaila daros nes tiek daug vėl išsišakojusių ir suskilinėjusiu sad.gif Ir aliejukais tepu, ir kaukes naudoju ir dar alyvuogių aliejum pasiterlioju , bet vistiek.. ;( Gal kokių vitaminų trūksta? g.gif
Atsakyti
as radau tokia superine kirpeja klaipedoj, tai kas menesi pakerpa galiukus, bet pakerpa taip, kad rodos nei vienas plaukas ant zemes nenukrenta, o plaukai atrodo sveiki ir galiukai neisisakoja wub.gif aisku uz kirpima sumoku ne 10 lt, bet rezultatas tai thumbup.gif dabar kad menesi vaziuoju i klaipeda kirptis galiuku, nes kaune kaip nurezia doh.gif atrodo, kad jos kurcios, sakai kelis cm, o nukerpa su lig ausim blink.gif jau pora metu kaip patikejau siai kirpejai galva, tai plaukai iki liemens biggrin.gif bet dabar kniedi nusikirpti trumpai ax.gif
gal kaip Genute Zaliene pirmose foto, mano drauge taip kerpas, tai labai pagrazejo bigsmile.gif

http://www.supermode...tfolio-3028.php
Papildyta:
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 04 15, 11:30)
O ką daryt jei aš tų galiukų nekankinu bet jie žiauriai skilinėja sad.gif Vos prieš pora dienų kirpaus, ir taip dar neblogai nurėžė, nes buvo lb nesveiki. O va šiendien žiūriu į plaukus ir net gaila daros nes tiek daug vėl išsišakojusių ir suskilinėjusiu sad.gif Ir aliejukais tepu, ir kaukes naudoju ir dar alyvuogių aliejum pasiterlioju , bet vistiek.. ;( Gal kokių vitaminų trūksta?  g.gif


Papildyta:
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 04 15, 11:30)
O ką daryt jei aš tų galiukų nekankinu bet jie žiauriai skilinėja sad.gif Vos prieš pora dienų kirpaus, ir taip dar neblogai nurėžė, nes buvo lb nesveiki. O va šiendien žiūriu į plaukus ir net gaila daros nes tiek daug vėl išsišakojusių ir suskilinėjusiu sad.gif Ir aliejukais tepu, ir kaukes naudoju ir dar alyvuogių aliejum pasiterlioju , bet vistiek.. ;( Gal kokių vitaminų trūksta?  g.gif



labiausiai kenkia daznas plovimas ir dziovinimas fenu tongue.gif plaukams reikia laaabai daug prieziuros, kad galetum jais didziuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 17, 22:25)
4u.gif Na mergaitės,
siūlau toliau dalintis patarimais, atradimais
skatinančiais plaukų augimą. 4u.gif
 

Beja, man kilo toks klausimas.  g.gif
Pradėjus naudoti įvairias priemones skatinančias tiek plaukų autimą, tiek nuo sinkimo, pradėjo šakotis galiukai, ko anksčiau nebuvo. Sakau gal tie plaukai pradėjo kaip ant mielių augti į visas puses: tiek į ilgį, tiek į šonus, t.y. ir pradėjo skilinėti?  blush2.gif

AS NAUDOJAU TOKI LOSIONA BIOKRIN, TAI JUS NET NEISIWAIZDUOJAT KOKIAS KASA USSIAUGINAU thumbup.gif IR USTRUKO MAZDAUG 6-12MENESIU.
Atsakyti