Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Aš ir bandau užsiaugint ilgesnius plaukus, bet nelabai sekasi, nes vis lekiu pakirpt galų. doh.gif doh.gif Plaukai auga, bet dar likę dažyti galai ir jie labai skilinėja. Buvau kirpykloj prieš pora savaičių ir vėl galai baisūs. Bandysiu pilt aliejų į šampūną ir palaikyt. Gal padės, nes labai sausi galiukai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 10, 21:42)
Bri ka tas masazas duoda? koks poveikis?


Galvos masazas saltu azotu aktyvina kraujotaka, maitinami plauku svoguneliai, stipreja plaukas ir t.t.
Rekomenduojama nuo plauku slinkimo, plauku sustiprinimui, augimo skatinimui, netgi po chemoterapijos
Daro Vilniuje gydomosios kosmetologijos centre, jogailos gatveje, vieno karto kaina buvo 10lt.
As pati esu pries metus kursa praejus, tai labai patiko. Bet nepatiko eiles, taip pat ta diena galvos negalima plauti, sukuoti. Taip pat reikia ilgai kas antra diena vaikscioti, na ir aisku vienas toks kursas nieko nepakeis.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif noreciau prisijungti ir as prie jusu burio, labai jau noriu ilgu kasu wub.gif susitaciau plana ir dabar auginsiu ax.gif prisipirkau papildu plauku augimui skatinti, serumu ir t.t.... Bet iskilo klausimas man, siap galiukus kerpu kas tris men, bet dabar jau butu kaip ir laikas atejes kirptis, bet palukai nenutriuse visai dar, nei suskile nieko, tai gal dar palaukti ir nekirpti g.gif kaip jus manot? Nes labai jau gaila nusikirpt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 13, 01:41)
Sveikutes  4u.gif  noreciau prisijungti ir as prie jusu burio, labai jau noriu ilgu kasu wub.gif susitaciau plana ir dabar auginsiu ax.gif prisipirkau papildu plauku augimui skatinti, serumu ir t.t.... Bet iskilo klausimas man, siap galiukus kerpu kas tris men, bet dabar jau butu kaip ir laikas atejes kirptis, bet palukai nenutriuse visai dar, nei suskile nieko, tai gal dar palaukti ir nekirpti  g.gif  kaip jus manot? Nes labai jau gaila nusikirpt unsure.gif

O kokio ilgio tavo plaukai ir kokių norėtum? smile.gif Tai pakirpk pačius galiukus, tik reikia, kad kas nors kirpėjai už nugaros su ginklu stovėtų, kad nenurėžtų 10 cm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 13, 00:18)
O kokio ilgio tavo plaukai ir kokių norėtum? smile.gif Tai pakirpk pačius galiukus, tik reikia, kad kas nors kirpėjai už nugaros su ginklu stovėtų, kad nenurėžtų 10 cm lotuliukas.gif

Mano plaukai dabar kazkur 3-4 cm zemiau peciu, o noreciau zymiai ilgesniu nu ne visai iki uzpakalio auksciau truputi ax.gif , as ir kirpciau pacius galiukus bet jie nei nutruse nei ka tai sakau gal palaukt dar biski, o del kirpeju kad stovet kai zandarui tai tikrai jau reik lotuliukas.gif man paskutini karta kai nukirpo doh.gif sakau viena centimetra ir tik galiukus, o kai nuvare tai kokius keturis blink.gif skaiciuot ozka nemoka daugiau pas ja neisiu, ir dar priedo nelygiai nuvare tai vyras turejo gale padailinti lotuliukas.gif , bet gerai kad ataugo gan greitai, bet kai pagalvoju kad dabar butu tikrai ilgesni tai net verkt norisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 13, 16:56)
Mano plaukai dabar kazkur 3-4 cm zemiau peciu, o noreciau zymiai ilgesniu nu ne visai iki uzpakalio auksciau truputi  ax.gif , as ir kirpciau pacius galiukus bet jie nei nutruse nei ka tai sakau gal palaukt dar biski, o del kirpeju kad stovet kai zandarui tai tikrai jau reik lotuliukas.gif  man paskutini karta kai nukirpo  doh.gif  sakau viena centimetra ir tik galiukus, o kai nuvare tai kokius keturis  blink.gif skaiciuot ozka nemoka daugiau pas ja neisiu, ir dar priedo nelygiai nuvare tai vyras turejo gale padailinti lotuliukas.gif , bet gerai kad ataugo gan greitai, bet kai pagalvoju kad dabar butu tikrai ilgesni tai net verkt norisi  verysad.gif


As tavo vietoj tikrai neiciau ju kirpti, jei jie nenutriuse ir nesisakoja mirksiukas.gif ypac jei nori juos atsiauginti bigsmile.gif
isduok paslapti, kokias priemones naudojai, kad taip ilgai issilaike nenusiure? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 13, 07:18)
As tavo vietoj tikrai neiciau ju kirpti, jei jie nenutriuse ir nesisakoja  mirksiukas.gif  ypac jei nori juos atsiauginti  bigsmile.gif
isduok paslapti, kokias priemones naudojai, kad taip ilgai issilaike nenusiure?  4u.gif

oj as net nezinau nuo ko cia taip labai daug visko naudoju g.gif kokius tris men. jau geriu nakvisu aliejau kapsules ir cinka geriau del kitu priezasciu, bet cia kai kurios forumietes rase kad padeda plaukams nakvisos ir cinkas bigsmile.gif tai turbut tas padejo gal smile.gif dar prisipirkau visokiu serumu galiukus trinu po kiekvieno plovimo, slapius plaukus su vienu sausus su kitu serumu doh.gif lotuliukas.gif , kaukes naudoju, rekonstruktoriu kazkoki, jei gerai isverciau tiesiogiai is anglu kalbos g.gif ir neseniai pabaigiau john friedos alieju pazeistiem plaukam tris tuteles sunaudojau tai trim savaitem uztenka, vienu zodziu turiu ka veikti lotuliukas.gif ir papildu nusipirkau plauku augimui skatinti ir nuo slinkimo, bet lietuvoj turbut nera tokiu nes vistiek skiriasi produkcija 4u.gif Tai vat kiek as cia visko naudoju..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 13, 17:32)
oj as net nezinau nuo ko cia taip labai daug visko naudoju  g.gif  kokius tris men. jau geriu nakvisu aliejau kapsules ir cinka geriau del kitu priezasciu, bet cia kai kurios forumietes rase kad padeda plaukams nakvisos ir cinkas bigsmile.gif  tai turbut tas padejo gal smile.gif  dar prisipirkau visokiu serumu galiukus trinu po kiekvieno plovimo, slapius plaukus su vienu sausus su kitu serumu  doh.gif   lotuliukas.gif  , kaukes naudoju, rekonstruktoriu kazkoki, jei gerai isverciau tiesiogiai is anglu kalbos g.gif  ir neseniai pabaigiau john friedos alieju pazeistiem plaukam tris tuteles sunaudojau tai trim savaitem uztenka, vienu zodziu turiu ka veikti lotuliukas.gif  ir papildu nusipirkau plauku augimui skatinti ir nuo slinkimo, bet lietuvoj turbut nera tokiu  nes vistiek skiriasi produkcija 4u.gif  Tai vat kiek as cia visko naudoju..... ax.gif

saunuole, kad rupiniesi plaukuciais, todel ir matosi rezultatas bigsmile.gif 4u.gif
gal ga;etum pasakyti serumu firmos pavadinimus, kuriuos naudojai po plovimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 13 balandžio 2007 - 16:48
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 13, 07:48)
saunuole, kad rupiniesi plaukuciais, todel ir matosi rezultatas  bigsmile.gif  4u.gif
gal ga;etum pasakyti serumu firmos pavadinimus, kuriuos naudojai po plovimo  4u.gif

zinoma galiu mirksiukas.gif slapius plaukus tepu su paul mitchell super skinny serumu o sausus plaukus tepu matrix sleek look serumu is smoothing linijos 4u.gif nezinau kuris geresnis man abu labai patinka super skinny serumas truputi skystesnis negu matrix, bet labai skaniai kvepia wub.gif ir plaukai paskui buna minkstuciai lengvai sukuojasi malonu liesti rankom plaukus wub.gif , o matrix tai toks jau daugiau kaip aliejus labai tirstas, jis daugiau skirtas, kad galiukai nesisakotu ir plaukas neskilinetu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorinda: 13 balandžio 2007 - 17:00
laba visoms 4u.gif
paskaičiau aš forumą ir pagalvojau kaip jums faina užsimanėt ir auginat, o mano plaukai kaip prakeikti tik žemiau pečių auga biškuti ir viskas sustoja, pradeda šakotis ir pan, nors ir kaukes naudoju ir aliejukus ir pan, tik tiesa džiovinu dažnaiusiai džiovintuvų, nes be jo jie negražiai guli, bet ir tai dažniausiai šalta srove ax.gif ir tas pats velnias
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 04 13, 16:56)
as ir kirpciau pacius galiukus bet jie nei nutruse nei ka tai sakau gal palaukt dar biski,

tada aišku nekirpk.
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 14, 00:26)
tada aišku nekirpk.

Taip ir nusprendziau mirksiukas.gif palauksiu dar pora menesiu ir tada pakirpsiu 4u.gif
Atsakyti