Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Aislanda @ 2007 03 19, 13:25)
Kiek kaunuoja aliejukas plauku galiukams GREEN LIGHT?

kaip dauguma panašių, 50 ml apie 56 lt, 100 ml apie 80 lt, mėginukas 4 lt.
čia sėmenų aliejus, toks kaip visi kiti kitų gamintojų. artimiausias jam Alfa Parf.
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 10, 12:14)
nureziau po pora cm mazdaug ir auginu toliaus  blush2.gif  rolleyes.gif vis skilineja bjaurybes cry.gif

aš irgi auginu, nurežė 5-6 cm, tai vis dar negaliu žiūrėt doh.gif
Atsakyti
man ir reiktu pasikirpt bet vaziuosim atosotgaut tai manau nuo saules ir juros ir taip galai patrius tai gal gryzus pakirpsiu , bet gaila , atrodo kiek paaugo tiek nurest reiks sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 10, 17:12)
man ir reiktu pasikirpt bet vaziuosim atosotgaut tai manau nuo saules ir juros ir taip galai patrius tai gal gryzus pakirpsiu , bet gaila , atrodo kiek paaugo tiek nurest reiks sad.gif

tai pakirpk vieną cm biggrin.gif tik linkiu nesutikt tokios kirpėjos, kaip man pasitaikė doh.gif aš pažiūrėjau nuotraukas prieš 2 metus darytas, negaliu patikėt, kokie grazūs mano plaukai buvo...tada net nepastebėjau , o dabar taip fainai man jie žiūrisi verysad.gif
Atsakyti
Dabar skaitau, "panelej" parasyti tokie patarimai norincioms sveiku, spindinciu plauku:
1. gerti imbieru arbata. supjaustykite imbiera ir citrina smulkiais gabaleliais, uzpilkite verdanciu vandeniu ir viska pagardinkite medumi.
2. I megstama sampuna ilasinti pora laseliu eterinio aliejaus. Tiktu lavandu, kanangu arba ramuneliu. Tokiu budu plaukai maitinami ir puoselejami per kiekviena plovima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bri: 10 balandžio 2007 - 16:24
man kazkaip baisu i sampuna kazko pilt , bijau kad kokia chemine reakcija nepasidarytu o tada isvis plaukam ate bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 10, 17:23)
Dabar skaitau, "panelej" parasyti tokie patarimai norincioms sveiku, spindinciu plauku:
1. gerti imbieru arbata. supjaustykite imbiera ir citrina smulkiais gabaleliais, uzpilkite verdanciu vandeniu ir viska pagardinkite medumi.
2. I megstama sampuna ilasinti pora laseliu eterinio aliejaus. Tiktu lavandu, kanangu arba ramuneliu. Tokiu budu plaukai maitinami ir puoselejami per kiekviena plovima.

dar maciau prie eteriniu alieju buvo padeta ir dilgeliu ekstraktas kazkoks, sakau reisk pabandyt toki ilasint i sampuna ir siaip issitrynus palaikyt ax.gif
kazi ar butu kokia reakcija, juk ne chemija kazkokia dedi o naturalu produkta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 balandžio 2007 - 16:57
QUOTE(Eveliina @ 2007 04 10, 17:56)
dar maciau prie eteriniu alieju buvo padeta ir dilgeliu ekstraktas kazkoks, sakau reisk pabandyt toki ilasint i sampuna ir siaip issitrynus palaikyt ax.gif

turėjau močiutės padarytą dilgėlių nuovirą, toks tamsiai žalias. plaukai labai slinko tada, tai jia man prigamino. bet kadangi šviesūs tuo metu buvo, tai buvau lengvai žalia doh.gif
Atsakyti
būtų didelis bum biggrin.gif
manau, kad laisvai galima, jau ne kartą tai girdžiu. beje kažkada tai dariau. tiksliai dar turiu drėkinančio eterinio, reik įsipilt thumbup.gif
Atsakyti
Del eterinio aliejaus ilasinimo i sampuna, tai buvo kirpejos patarimas smile.gif
Paziuresim, gal nieko tokio, as jau ilasinau...

Dilgeles tai turetu buti neblogai, tik as labai tingiu terliotis su plauku skalavimais zolelemis..
Dar esu bandzius masaza saltu azotu, tai geras dalykas smile.gif
Atsakyti
labai gerai azuolo zieves nuoviras,stiprina plaukus ir blizga labai.tai pat ajeru,tai arteja vasarele prisiraukit ajeru saknu ir susidziovinkit ir ziema ar kada tik norit virkit nuovira ir skalaukir juo.azuolo zieve labiau tinka tamsies plaukams.
Atsakyti
Bri ka tas masazas duoda? koks poveikis?
Atsakyti