Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

auginu auginu tuos plaukus bet ne kas gaunasi , jau 5 men nedziovinu dziovintuvu jokiu znypliu ir t.t bet ziuriu vistiek galiukai issisakojo teks kirpt sad.gif
Atsakyti
Aš noriu atsiauginti savo natūralias kasas, tai kerpu galiukus kas tris mėnesius. Tačiau matau, kad galai kuo toliau, tuo labiau skilinėja, o tepu visokias priemones galams. Matyt kol nenukirpsiu išsausėjusiu dažytų galiukų tai taip ir bus g.gif schmoll.gif schmoll.gif Dar liko apie 5 cm doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 10 27, 09:13)
Neparašyta buvo į kokį šampūną deda tabletes, bet įtariu kad tikrai ne į kokį nors Panten  schmoll.gif , taigi ir žinok kad gudrus - nuo šampūno pas Jenifer tokie plaukai, ar nuo aspirino  doh.gif

Čia kažkas klausė kuo skiriasi Dzintars balzamas nuo aliejuko. Aš aliejuko nenaudojau, tik balzamą, bet kadangi kiti naudoti aliejukai (Agafi, varnalėšų ir pan.) man nelabai patiko, nes mano plaukai į riebumą linkę, o panaudojus priemones aliejiniu pagrindu, jie visgi kitądien atrodo kaip neplauti, žodžiu man aliejinės netinka, nes riebina  schmoll.gif . Bet pas ką sausi plaukai - tai gal ir visai nieko efektas.  Sunaudojau jau visa pakuotę Dzintars balzamo ir nusipirkau dar, nes man jis  thumbup.gif Plaukai purūs, blizga, plaunant galvą jų mažiau iškrenta, netgi kvapas man savotiškai patinka  wub.gif , bet dėl kvao nesiginčyčiau - kvapai labai individualus dalykas, dėl to kitom gali ir visiškai nepatikti tas balzamas vien dėl kvapo.


o ant sausu plauku ar slapiu ta balzama pilti? man ir galva kazko grauzia blink.gif lotuliukas.gif tai ilgai nelaikysiu smile.gif
Atsakyti
kiek jau visus metus naudoju SCHWARZKOPF "gliss kur"purskiama express kondicionieriu dazytiems ir chemiskai susukuotiems plaukams(ant buteliuko priekio uzrasyta "farbschutz 30"),nes u ten berods 3 rusys....tai esu labai labai patenkinta plauku galiukai nekiek neskilineja jau 7 menesius,tik geriausias efektas kai purski ant ka tik isplautu plauku ir leidi patiems isdziuti....plaukai minksti,blizga ir buna purus... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
taip pat dove smpuna ir balzama tamsintiems plaukams(ypac tinka sausiems ir siurkstiems plaukams).... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pagalve @ 2007 03 18, 21:43)
kiek jau visus metus naudoju SCHWARZKOPF "gliss kur"purskiama express kondicionieriu dazytiems ir chemiskai susukuotiems plaukams(ant buteliuko priekio uzrasyta "farbschutz 30"),nes u ten berods 3 rusys....tai esu labai labai patenkinta plauku galiukai nekiek neskilineja jau 7 menesius,tik geriausias efektas kai purski ant ka tik isplautu plauku ir leidi patiems isdziuti....plaukai minksti,blizga ir buna purus...  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
taip pat dove smpuna ir balzama tamsintiems plaukams(ypac tinka sausiems ir siurkstiems plaukams).... wub.gif


joa del gliss kur tai ner problemu man ir labaj patinka ir naudoju 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La princesse @ 2007 03 18, 17:45)
o ant sausu plauku ar slapiu ta balzama pilti? man ir galva kazko grauzia  blink.gif  lotuliukas.gif  tai ilgai nelaikysiu  smile.gif


Jei teisingai pamenu, balzamą reikia įtrinti į sausus plaukus, prieš plovimą. Man galvos negraužė, bet jautėsi toks kaip šaldantis šiek tiek efektas. Man visai patiko bigsmile.gif , aš palaikydavau kartais ir apie 2 val.
Atsakyti
Kiek kaunuoja aliejukas plauku galiukams GREEN LIGHT?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 19, 13:25)
Kiek kaunuoja aliejukas plauku galiukams GREEN LIGHT?

kas čia per aliejukas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 04 05, 02:33)
kas čia per aliejukas?  rolleyes.gif



g.gif
Atsakyti
Tai kaip sekasi augintojoms, ar yra kokie rezultatai? biggrin.gif
Atsakyti
Del Kur Gliss tikrai neturiu jokiu negeru atsiliepimu... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 19, 23:25)
Kiek kaunuoja aliejukas plauku galiukams GREEN LIGHT?



o kokios cia firmos ir kas per aliejukas? blush2.gif
Atsakyti
nureziau po pora cm mazdaug ir auginu toliaus blush2.gif rolleyes.gif vis skilineja bjaurybes cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 balandžio 2007 - 11:14