Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

mane domintu kur perkate citre shine aliejuka,nes noriu graziu sveiku plauku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 02 15, 14:54)
mane domintu kur perkate citre shine aliejuka,nes noriu graziu sveiku plauku 4u.gif

yra Sarmoj, Kosmadoj irgi maciau
Atsakyti
Droge buvo atrodo
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 02 15, 14:54)
mane domintu kur perkate citre shine aliejuka,nes noriu graziu sveiku plauku 4u.gif

na is atsiliepimu, tai kaip supratau citre shine aliejukas tikrai nepadaro sveiku ir graziu plauku tongue.gif
[cia tik mano nuomone]
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2007 02 21, 19:31)
na is atsiliepimu, tai kaip supratau citre shine aliejukas tikrai nepadaro sveiku ir graziu plauku tongue.gif
[cia tik mano nuomone]

Turejau sios firmos, baisiai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
as balzama plaukams turiu citre shine, taj fuj fuj fuj kaip man nepatiko! cool.gif Ispsloviau su juo, tai kai izdziuvo, plaukai labai negraziai atrode: pasiause, stovejo piestu,
O sese turejo sios firmos aliejuka plauku galams, nu nezinau, sutepe visa, nieko nesake man apie ji. Sarmoj yra pirkti siu gaminiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 21 vasario 2007 - 19:56
mano asmeniskai plaukai sausi, tai tik tas aliejukas ir padeda thumbup.gif jis labai riebus, jo reikia mazai. bet reikia tepti is kart ant isplautu plauku, tada kai isdziuna neatrodo susiriebalave, o jei ant sausu tada blogai buna schmoll.gif
Atsakyti
kas cia per aliejukas? g.gif
Atsakyti
o kiek jums per menesi mazdaug paauga plaukai? As pries tris savaites daziau, o saknyciu dar is vis nesimato doh.gif tai man per pora menesiu paauga kazkur tik 1 cm, baisiai letai..... schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 02 21, 21:54)
as balzama plaukams turiu citre shine, taj fuj fuj fuj kaip man nepatiko! cool.gif Ispsloviau su juo, tai kai izdziuvo, plaukai labai negraziai atrode: pasiause, stovejo piestu,
O sese turejo sios firmos aliejuka plauku galams, nu nezinau, sutepe visa, nieko nesake man apie ji. Sarmoj yra pirkti siu gaminiu.
turejau sios firmos blizgikli,tai vajetau kaip plaukus suriebino schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(Levereti @ 2007 02 27, 14:56)
o kiek jums per menesi mazdaug paauga plaukai? As pries tris savaites daziau, o saknyciu dar is vis nesimato doh.gif  tai man per pora menesiu paauga kazkur tik 1 cm, baisiai letai..... schmoll.gif  g.gif
hm..man i menesi 1 cm,tai tikrai paauga g.gif teoriskai taip ir turetu buti.girdejau,kad kazkam ir 2cm biggrin.gif
Atsakyti
Daziau sruogelem plaukus beveik pries du menesius, tai atauge 3 cm wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 27 vasario 2007 - 17:52
pas mane irgi bais letai auga, net vaikystej kasyciu neturejau, per metus su puse tik apie 12 cm sad.gif
Atsakyti