Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Yulia @ 2007 02 13, 16:53)
Nusipirkau siandien ta Dzintars balzama..Jiezau, jis baigsis su reaktyviniu greiciu  surrender.gif  viena kart galva isploviau, o vos ne puse buteliuko dingo  bigsmile.gif ir ne labai pigiai kainuoja.. verysad.gif


o tu balzama ar aliejuka? nes as jau 3-a menesi naudoju..tai aliejuko puse buteliuko liko, o balzamo jau prie galo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 13, 18:04)
o tu balzama ar aliejuka? nes as jau 3-a menesi naudoju..tai aliejuko puse buteliuko liko, o balzamo jau prie galo  blink.gif

balzama..o Jus ji kiekviena kart plaunant galva naudojat? o visus plaukus ar tik saknis tept?nes kaip supratau-visus..tada kokius 2 kartus dar uztepsiu ir baigsis verysad.gif labai jau skystas, kaip vanduo.. blink.gif nors siaip tai mano plaukai gan trumpi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yulia: 13 vasario 2007 - 17:13
QUOTE(Yulia @ 2007 02 13, 18:11)
balzama..o Jus ji kiekviena kart plaunant galva naudojat? o visus plaukus ar tik saknis tept?nes kaip supratau-visus..tada kokius 2 kartus dar uztepsiu ir baigsis  verysad.gif labai jau skystas, kaip vanduo.. blink.gif


nium balzamu tei io pries kiekviena plovima...bet kaip keistai, nes as jo dedu labai labai daug ir man 3menesiams uztenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 13, 18:12)
nium balzamu tei io pries kiekviena plovima...bet kaip keistai, nes as jo dedu labai labai daug ir man 3menesiams uztenka  g.gif

niu nezinau, bet baigias labai jau greitai, nes ziaurai skystas schmoll.gif paprastai balzamai buna vos ne kaip kremai, tirsti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 13, 13:28)
o kodel tiek nukirpai?  g.gif


taigi ne ji pati sau nusikirpo smile.gif kirpeja nuzarino be perspejimo
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 02 13, 19:30)
taigi ne ji pati sau nusikirpo smile.gif kirpeja nuzarino be perspejimo


tai suprantu, kad ne pati mirksiukas.gif gal buvo galiukai jau negrazus g.gif arba kirpeja tokia pasitaike ...
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 13, 19:55)
tai suprantu, kad ne pati  mirksiukas.gif  gal buvo galiukai jau negrazus  g.gif arba kirpeja tokia pasitaike ...

as jai cm sakiau nukirpti, galu palyginti,tai jinai nuvare per sprindi doh.gif nebuvo jie nutriuse, as kas menesi pakerpu, tai va palengvino nasta.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Reda318 @ 2007 02 13, 16:57)
O kaip tos kapsules vadinasi? g.gif as tai geriu grozvita man jos labai geros  thumbup.gif

is Vokietijos atsiveziau, vadinasi "Haar Kraft". Geriau anksciau "Grozvita" nieko man jinai nedaro.
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2007 02 13, 09:51)
Sveikos merginos,
turiu klausimely. Turiu nakvisu kapsules permatomame maisiuky, ant kurio  neparasytas net dozavimas. Tad man ydomu, po kelias kapsu;es per diena geriate jus? Ar valgio metu ar po? Kiek cia eiktu gert, 1 ar 2 kazin g.gif



Pas mane 1000mg,tai raso gerti iki 3 kapsuliu per diena.As geriu 2 kapsules dabar,viena is ryto,o kita vakare po valgio. 4u.gif
Atsakyti
man daktaras del kitu problemu liepe gert nakvisu aliejaus kapsules , as jas turejau 1000mg tai sake butinai valgio metu ir tik viena nes kad gersi daugiau tai organizmas visgtiek pasalins nes perdaug
Atsakyti
o as esu girdejusi, bet pati neismeginau, kad labai gerai auga plaukai, jei saknis itrini su arbatmedzio aliejum...Aisku labai nedaug jo ten reikia, o tas aitrus kvapas greitai isgaruoja..Kiek zinau -pries plovima.. Pati vis uzmirstu nusipirkt, bet jau eisiu, nes noriu laaabaii ilgu plauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzozofin@ @ 2007 02 14, 00:14)
o as esu girdejusi, bet pati neismeginau, kad labai gerai auga plaukai, jei saknis itrini su arbatmedzio aliejum...Aisku labai nedaug jo ten reikia, o tas aitrus kvapas greitai isgaruoja..Kiek zinau -pries plovima.. Pati vis uzmirstu nusipirkt, bet jau eisiu, nes noriu laaabaii ilgu plauku ax.gif


dzintars aliejukas ir yra su arbatmedziu thumbup.gif
Atsakyti
[
as tai isbandau viska, va pasiskaitineju visokios info..taigi atradau sias priemones:
1nakvisu aliejaus kapsules (jau 5ta menesi geriu, plaukai, oda, nagai lb pagrazejo)
2 dzintars aliejuka (6.99lt smile.gif irgi apie ji cia pasiskaiciau...beje atradau, jie palieku ji per nakti , o galva ispalunu ryte jie buna labai purus ir daug geriau atrodo)
3dregnus plaukus tepu citre shine aliejuku, ypac galiukams lb gerai (kaina 20lt uztenka lb ilgam) thumbup.gif
4 siaip lb geri vitaminai fitoval (geriu karta i metus kursa) mirksiukas.gif
[/quote]
Metine,o kur tu perki ta citre shine aliejuka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reda318: 15 vasario 2007 - 13:43