Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Yulia @ 2007 02 11, 14:40)
o kokia ta prieziura jai ne paslaptis? blush2.gif parasykit jai netingit kokios priemones,kur rasti ir kokios kainos  smile.gif buciau laaabaaai dekinga wub.gif
Papildyta:

o kaip vadinasi tos kapsule ir kur ju rast?as tai geriu futura silica, tai po pakuotes sugerimo nagams ir odai kol kas poveikis 0, ziuresim po keliu menesiu kas plaukams bus smile.gif

aš kapsules tas perku turguje, kur bobutės stovi su vaistukais iš rusyno mirksiukas.gif kainytė 12 litukų bent jau mūsų Klaipėdos turguje, vadinasi Sofija - plaukams nagams vitaminai , tik aišku rusiškai blush2.gif poveikis yra ir odai ir plaukams ir nagams, man jie prilygsta super vitaminams Revalid, nagai atsistato, o plaukai bent jau man ir mano bendradarbėms atsistatė staigiai nustojo slinkti ir dauuug greičiau auga, bent jau man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Yulia,2007 02 11, 15:40]
o kokia ta prieziura jai ne paslaptis? blush2.gif parasykit jai netingit kokios priemones,kur rasti ir kokios kainos smile.gif buciau laaabaaai dekinga wub.gif
Papildyta:

as tai isbandau viska, va pasiskaitineju visokios info..taigi atradau sias priemones:
1nakvisu aliejaus kapsules (jau 5ta menesi geriu, plaukai, oda, nagai lb pagrazejo)
2 dzintars aliejuka (6.99lt smile.gif irgi apie ji cia pasiskaiciau...beje atradau, jie palieku ji per nakti , o galva ispalunu ryte jie buna labai purus ir daug geriau atrodo)
3dregnus plaukus tepu citre shine aliejuku, ypac galiukams lb gerai (kaina 20lt uztenka lb ilgam) thumbup.gif
4 siaip lb geri vitaminai fitoval (geriu karta i metus kursa) mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote

as tai isbandau viska, va pasiskaitineju visokios info..taigi atradau sias priemones:
1nakvisu aliejaus kapsules (jau 5ta menesi geriu, plaukai, oda, nagai lb pagrazejo)

[/quote]
Vakar ieškojau eurovaistinėj nakvišų aliejaus kapsulių ir atradau dviejų rūšių g.gif g.gif Vienos ružavoj bonkutėj, o kitos popierinėj dėžutėj ir užrašyta "nakv. aliejaus kapsulės moterims". Ar turi reikšmės kurias gerti, nes norėčiau, kad tiktų plaukams ir odai? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Prieš kelis metus turėjau labai ilgus juodus plaukus, tikra plaukų spalva yra pošviesė, na ir tai juodai spalvai atsibodus, nutariau grišt prie šviesių, bet norėdama kuo mažiau palukus balint pirmiausia bandžiau natūraliai kiek imanoma nuimti juoda spalva ir man patarė naudoti žibalą, naudojau netrumpai ir kadangi nebuvo aktualus plaukų auginimas neatkreipiau dėmesio kaip jie man paaugo.Tada pastojau ir nutariau nebebalint plaukų, o atsiaugint. Atsiauginau, bet aišku plaukai sutrumpėjo iki pečių, nes teko juodus galus nukirpti. Po kiek laiko vėl užsinorėjau ilgų plaukų ir numačiau, kad šį pavasarį jau turėsiu ilgutėlius, kaip tada juodus, bet va pavasaris jau ant nosies, o pažiūrėjus nuotraukas net liudna darosi, koks skirtumas, nors laiko tiek pat auginau, visdelto tas žibalas padeda ir labai tik manau reik naudoti ilgesnį laiką...naudodama žibalą, jokių priemonių daugiau nenaudojau, negėriau jokių vitaminų, netgi kaip tik prastai valgiau, visokios dietos, badavimai
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2007 02 11, 18:10)
aš kapsules tas perku turguje, kur bobutės stovi su vaistukais iš rusyno  mirksiukas.gif  kainytė 12 litukų bent jau mūsų Klaipėdos turguje, vadinasi Sofija - plaukams nagams vitaminai , tik aišku rusiškai  blush2.gif poveikis yra ir odai ir plaukams ir nagams, man jie prilygsta super vitaminams Revalid, nagai atsistato, o plaukai bent jau man ir mano bendradarbėms atsistatė staigiai nustojo slinkti ir dauuug greičiau auga, bent jau man labai patinka  thumbup.gif

na tikiuosi rasiu tas kapsules, nes lyg tai musu kauno turguje nemaciau bobuciu pardavinejanciu jas doh.gif na o kad rusiskai parasyta-ne problema, gimtoji kalba blush2.gif
Atsakyti
[quote=Zivilkaa,2007 02 12, 10:44]
[quote

as tai isbandau viska, va pasiskaitineju visokios info..taigi atradau sias priemones:
1nakvisu aliejaus kapsules (jau 5ta menesi geriu, plaukai, oda, nagai lb pagrazejo)

[/quote]
Vakar ieškojau eurovaistinėj nakvišų aliejaus kapsulių ir atradau dviejų rūšių g.gif g.gif Vienos ružavoj bonkutėj, o kitos popierinėj dėžutėj ir užrašyta "nakv. aliejaus kapsulės moterims". Ar turi reikšmės kurias gerti, nes norėčiau, kad tiktų plaukams ir odai? ax.gif ax.gif
[/quote]

Nemanau,kad yra didelis skirtumas,kurias pirkti.Pas mane ruzavoj bonkutej 180 kapsuliu po 1000mg.Kiek zinau jas labiau apsimokejo pirkti,nes daugiau kapsuliu ir pigiau smile.gif o pas anyta zalioj bonkutej irgi 1000mg,bet tik 100 kapsuliu smile.gif
Tai tiek ziniu,sekmes,parasyk kaip sekasi naudoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
turiu klausimely. Turiu nakvisu kapsules permatomame maisiuky, ant kurio neparasytas net dozavimas. Tad man ydomu, po kelias kapsu;es per diena geriate jus? Ar valgio metu ar po? Kiek cia eiktu gert, 1 ar 2 kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2007 02 13, 08:51)
Sveikos merginos,
turiu klausimely. Turiu nakvisu kapsules permatomame maisiuky, ant kurio  neparasytas net dozavimas. Tad man ydomu, po kelias kapsu;es per diena geriate jus? Ar valgio metu ar po? Kiek cia eiktu gert, 1 ar 2 kazin g.gif


Valgio metu po vieną kapsulę, o per dieną iš viso nedaugiau 6, čia bent jau manąsias taip reikia gert
Atsakyti
vakar nuzarino plaukus per sprindi, dabar drasiai galiu prie jusu jungtis..vakar pradejau kapsules gertti aktyvinancias plauku augima, paziuresim..
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 02 13, 13:21)
vakar nuzarino plaukus per sprindi, dabar drasiai galiu prie jusu jungtis..vakar pradejau kapsules gertti aktyvinancias plauku augima, paziuresim..



o kodel tiek nukirpai? g.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien ta Dzintars balzama..Jiezau, jis baigsis su reaktyviniu greiciu surrender.gif viena kart galva isploviau, o vos ne puse buteliuko dingo bigsmile.gif ir ne labai pigiai kainuoja.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 02 13, 12:21)
vakar nuzarino plaukus per sprindi, dabar drasiai galiu prie jusu jungtis..vakar pradejau kapsules gertti aktyvinancias plauku augima, paziuresim..

O kaip tos kapsules vadinasi? g.gif as tai geriu grozvita man jos labai geros thumbup.gif
Atsakyti