Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Ir as auginu, jau desimt metu, tik itariu kad maksimuma jau pasieke, nes kaip ties puse nugaros taip ties puse nugaros.
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2006 04 28, 17:31)
ant sausu.poto uzdedu maiseli ir ant virsaus sena brolio kepure lotuliukas.gif
ir vaikstau taip

as ir taip drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tik kepure mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 25, 12:51)
Nes i sita balzama ieina cesnakai, svogunai,.... na tai todel ir smirda  ax.gif


Na pirkau as siandien ta balzama - smirda, bet ne baisiai, kad negaleciau kentet mirksiukas.gif
Atsakyti
as vakar ji isbandziaa... niu smirda siaubingai blink.gif , maniau neiskentesiu jau... o dar ir issiplovus kvapas lieka... doh.gif na ziuresim kokis poveikis bus... dabar jau labai tokie glotini, plonuciai pasidare... bet gal cia dar ir nuo kaukes, nors anskciau taip nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Doroti @ 2006 04 30, 02:07)
as vakar ji isbandziaa... niu smirda siaubingai  blink.gif , maniau neiskentesiu jau... o dar ir issiplovus kvapas lieka...  doh.gif  na ziuresim kokis poveikis bus... dabar jau labai tokie glotini, plonuciai pasidare... bet gal cia dar ir nuo kaukes, nors anskciau taip nebuvo...



Niekaip nesuprantu, kodel kai kuriems kvapas lieka. Pas mane po plovimo dingsta. jau net prasiau ir mamos ir mylimojo pauostyt lotuliukas.gif plaukus. Visi pasakė, kad viskak tvarkoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2006 04 30, 06:38)
Niekaip nesuprantu, kodel kai kuriems kvapas lieka. Pas mane po plovimo dingsta. jau net prasiau ir mamos ir mylimojo pauostyt lotuliukas.gif plaukus. Visi pasakė, kad viskak tvarkoj tongue.gif


Man irgi nieko nelieka g.gif Jus gal po plovimo sampunu ji tepat, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 04 30, 09:18)
Man irgi nieko nelieka  g.gif Jus gal po plovimo sampunu ji tepat, ar kaip?



As ji naudojau pries plovima, matyt as labai jautri kvapams unsure.gif
Atsakyti
man ir jokio kvapo nelieka.. iš pradžių kolplaukai dar drėgni -kvapas dar jaučiasi, bet išdžiuvus -tikrai ne.. plaunu jau koki 4 kartą, lauksiu poveikio ax.gif t
Atsakyti
būtinai parašykit ar padeda tas balzamas smile.gif susigundžiau ir aš smile.gif noriu ilgu plaukučių smile.gif va ir dabar sužsidėjus naminę kaukę ant plaukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2006 05 01, 10:49)
būtinai parašykit ar padeda tas balzamas  smile.gif  susigundžiau ir aš  smile.gif  noriu ilgu plaukučių  smile.gif  va ir dabar sužsidėjus naminę kaukę ant plaukų  biggrin.gif



Bet manau efektas bus matomas ne anksciau nei per 1-2 menesius
Atsakyti
Gal kuri bandet babuski agafi (tikrai nezinau kaip rasosi blush2.gif ) ampoles skatinancias plauku augima? ju yra 5 gal ten ir kaina apie 10lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 01, 14:13)
Gal kuri bandet babuski agafi (tikrai nezinau kaip rasosi  blush2.gif  ) ampoles skatinancias plauku augima? ju yra 5 gal ten ir kaina apie 10lt  4u.gif
Ir man idomu butu suzinoti ax.gif
Atsakyti