Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

o stai koki receptuka is seno zurnaliuko radau ax.gif
SKATINA AUGIMA
Noretumete greiciau atsiauginti trumpai kirptus palukus?Rozmarinu nuoviru palukus skalaukite po kiekvieno trinkimo mazdaug menesi.100g dziovintu rozmarinu uzpilti 1 l vandens ir ant mazos ugnies virti,kol mazdaug puse skyscio isgaruos,po to atvesinti.
niu as labai noreciau isbandyti bet manau as tu rozmarinu airijoj nerasiu niekur g.gif o kazin LT kur ju gauti gal vaistinese yra?
as tai naudoju 7zoleliu purskala plaukams skatinanti augima tai jis man visai nieko tik plaukai baisiai smirda doh.gif
Atsakyti
As irgi Airijoj:) ir rozmarinas auga pas mane kieme:) tai tikiuosi tiks ir nedziovintas??? siaip tai geriu nakvisu aliejaus kapsules (cia apie ji jau buvo sneketa),tai rezultatas tikrai geras- pati gal ir nebuciau pastebejus,bet kirpeja buvo apstulbus,kad taip greit saknys ataugo.Geriu tas kapsules jau antra menesi po dvi i diena ir per menesi plaukai paauga apie 2,3cm-draugas ismatavo ataugusias saknis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2007 02 10, 00:25)
As irgi Airijoj:) ir rozmarinas auga pas mane kieme:) tai tikiuosi tiks ir nedziovintas??? siaip tai geriu nakvisu aliejaus kapsules (cia apie ji jau buvo sneketa),tai rezultatas tikrai geras- pati gal ir nebuciau pastebejus,bet kirpeja buvo apstulbus,kad taip greit saknys ataugo.Geriu tas kapsules jau antra menesi po dvi i diena ir per menesi plaukai paauga apie 2,3cm-draugas ismatavo ataugusias saknis  lotuliukas.gif

Kaip per vieną mėnesį, tai tikrai nemažai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2007 02 09, 22:25)
As irgi Airijoj:) ir rozmarinas auga pas mane kieme:) tai tikiuosi tiks ir nedziovintas??? siaip tai geriu nakvisu aliejaus kapsules (cia apie ji jau buvo sneketa),tai rezultatas tikrai geras- pati gal ir nebuciau pastebejus,bet kirpeja buvo apstulbus,kad taip greit saknys ataugo.Geriu tas kapsules jau antra menesi po dvi i diena ir per menesi plaukai paauga apie 2,3cm-draugas ismatavo ataugusias saknis  lotuliukas.gif

sveika o kokiam tu airijos mieste esi?niu tau pasiseke kad tas rozmarinas pas tave auga o as tai nezinau net kaip jis atrodo lotuliukas.gif blush2.gif o tu ateini i airiukiu foruma?mes tai ten dazniausiai bendrauju,beje as tai geriu high way firmos vitaminus ten odai,nagams ir palukams visai nieko patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2007 02 10, 00:25)
As irgi Airijoj:)  siaip tai geriu nakvisu aliejaus kapsules (cia apie ji jau buvo sneketa),tai rezultatas tikrai geras- pati gal ir nebuciau pastebejus,bet kirpeja buvo apstulbus,kad taip greit saknys ataugo.Geriu tas kapsules jau antra menesi po dvi i diena ir per menesi plaukai paauga apie 2,3cm-draugas ismatavo ataugusias saknis  lotuliukas.gif

Gal kas žino kurioje vaistinėje Kaune įsigyti nakvisu aliejaus kapsules? g.gif Kokia kaina? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 02 10, 12:07)
Gal kas žino kurioje vaistinėje Kaune įsigyti nakvisu aliejaus kapsules?  g.gif Kokia kaina? rolleyes.gif  rolleyes.gif

bet kurioje vaistinėje, kaina svyruoja priklausomai nuo gamintojo ir kapsulių kiekio, aš nusipirkau vienam mėnesiukui lietuviškas už 14 litukų mirksiukas.gif
Atsakyti
O labai brangios jusu priemones?Man tai laaaaaabaaaaai letai plaukai auga verysad.gif Patarkit ka nors...siaip dazais nedazau plaukus, tik chna..spalva atrodo naturaliai ir gan graziai, bet su augimu prastai verysad.gif
Papildyta:
Ir ar ilgai reikia laukt kol rezultatai matysis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yulia @ 2007 02 10, 22:09)
O labai brangios jusu priemones?Man tai laaaaaabaaaaai letai plaukai auga  verysad.gif Patarkit ka nors...siaip dazais nedazau plaukus, tik chna..spalva atrodo naturaliai ir gan graziai, bet su augimu prastai  verysad.gif
Papildyta:
Ir ar ilgai reikia laukt kol rezultatai matysis? blush2.gif


pas mane ta pati beda buvo...plaukai vietoj stovejo..o dar kai pasikirpdavau daznai tai net trumpedavo..emiausi prieziuros dabar kazkaip lb lb pfu pfu pfu gerai auga smile.gif bet rezultata pamaciau po 0,5 metu tongue.gif ir net tanketi pradejo (tai net mano kirpeja pastebejo pasikeitimus ) thumbup.gif
Atsakyti
o kur to rozmarino rasti? yra gal vaistineje pirkt? g.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yulia @ 2007 02 10, 21:09)
O labai brangios jusu priemones?Man tai laaaaaabaaaaai letai plaukai auga  verysad.gif Patarkit ka nors...siaip dazais nedazau plaukus, tik chna..spalva atrodo naturaliai ir gan graziai, bet su augimu prastai  verysad.gif
Papildyta:
Ir ar ilgai reikia laukt kol rezultatai matysis? blush2.gif

o aš nusipirkau ir geriu kapsules plaukams , nagams na tokias rusiškas kaina mėnesiukui išeina apie 12 litukų mirksiukas.gif bet plaukai nustojo slinkti ir daug greičiau auga, plius naudoju natūralius aliejus plaukų kaukėms, dar geriu nakvišų aliejų, ir viskas plaukai tikrai daug greičiau auga mirksiukas.gif super tiesiog wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 02 11, 11:24)
o kur to rozmarino rasti? yra gal vaistineje pirkt?  g.gif  biggrin.gif  4u.gif

rozmarinas yra prieskonis todel man atrodo kad jo reiktu pardese prie prieskoniu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 11, 00:22)
pas mane ta pati beda buvo...plaukai vietoj stovejo..o dar kai pasikirpdavau daznai tai net trumpedavo..emiausi prieziuros dabar kazkaip lb lb pfu pfu pfu gerai auga smile.gif bet rezultata pamaciau po 0,5 metu tongue.gif ir net tanketi pradejo (tai net mano kirpeja pastebejo pasikeitimus ) thumbup.gif


o kokia ta prieziura jai ne paslaptis? blush2.gif parasykit jai netingit kokios priemones,kur rasti ir kokios kainos smile.gif buciau laaabaaai dekinga wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Anandita @ 2007 02 11, 14:44)
o aš nusipirkau ir geriu kapsules plaukams , nagams na tokias rusiškas kaina mėnesiukui išeina apie 12 litukų  mirksiukas.gif  bet plaukai nustojo slinkti ir daug greičiau auga, plius naudoju natūralius aliejus plaukų kaukėms, dar geriu nakvišų aliejų, ir viskas plaukai tikrai daug greičiau auga  mirksiukas.gif  super tiesiog  wub.gif

o kaip vadinasi tos kapsule ir kur ju rast?as tai geriu futura silica, tai po pakuotes sugerimo nagams ir odai kol kas poveikis 0, ziuresim po keliu menesiu kas plaukams bus smile.gif
Atsakyti