Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Reda318 @ 2007 01 29, 11:58)
Tikra tiesa dilgeliu nuoviras geras dalykas,tik gaila kad mano plaukai sviesus,bet siaip tikrai labai gerai plaukams thumbup.gif



O kaip ta dilgeliu nuovira pasigamnti? kiek tu dilgeliu reikia?

Labai gaila bet pastebejau kad nuo ivairiu vitaminu plaukams nagams ir odai mane labai beria verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2007 01 29, 13:54)
O kaip ta dilgeliu nuovira pasigamnti? kiek tu dilgeliu reikia?

Labai gaila bet pastebejau kad nuo ivairiu vitaminu plaukams nagams ir odai mane labai beria verysad.gif .

2-3 šaukšts dilgėlių užplikai litru vandens.
Vadinas priklausai tai grupei žmonių kurių organizmas greitai "atpažysta" sintetiką, verčiau šviežių daržovių sultis gerk, plaukams, nagams ir odai įpatingai patinka morkų sultys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gekoniuke: 29 sausio 2007 - 13:19
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 01, 16:27)
Ilgai neturejau laiko uzsiimti plauku prieziura, tai dabar planuoju atsigriebti, nors plauku bukle ir ne tokia tragiska..noriu juos auginti sveikus ir grazius, taigi vel nusipirkau alyvuogiu aliejaus, dzintars aliejuka, is eurokos aliejaus maiselius (aktyvatoriu), vel pradesiu daryti kaukes ir lauksiu rezultatu  biggrin.gif


As irgi nusipirkau ta aktyvatoriu, tai ji palaikius kelis kart perploviau plaukus, bet isdziuvo ir vistiek labai riebaluoti atrode, tai dar kart isploviau...Kazkaip labai nenori jis nusiplauti, nors gal ir neblogas, plaukuciai daba labai zvilga:)
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 01 29, 17:34)
As irgi nusipirkau ta aktyvatoriu, tai ji palaikius kelis kart perploviau plaukus, bet isdziuvo ir vistiek labai riebaluoti atrode, tai dar kart isploviau...Kazkaip labai nenori jis nusiplauti, nors gal ir neblogas, plaukuciai daba labai zvilga:)

Kiek suprantu kalbate apie plaukų aktyvatorių "Zolotoj Šolk". Aš jį naudojau, dabar vėl nusipirkau, nes labai liuks daikčiukas thumbup.gif . O plaukai man išsiplauna gerai iš vieno karto, ir jokio riebumo nelieka smile.gif .
Atsakyti
O man jis nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
O ar bandėte chna?Ar turi gerą poveikį?
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2007 02 04, 18:49)
O ar bandėte chna?Ar turi gerą poveikį?

as bandziau smile.gif kazkada seniai. spalva ryza ryza budavo, o plaukai tapdavo kaip siaudai pasipute smile.gif
Papildyta:
beje, nuo vaikystes svajoju apie ilgus plaukus, bet tik neseniai uzsiemiau intencyvia prieziura smile.gif norejau paklausti, gal kas naudojo kosmetini zibala plaukams? ar skatina augima? ar apsimoka ji isbandyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 08, 22:26)
as bandziau smile.gif kazkada seniai. spalva ryza ryza budavo, o plaukai tapdavo kaip siaudai  pasipute smile.gif
Papildyta:
beje, nuo vaikystes svajoju apie ilgus plaukus, bet tik neseniai uzsiemiau  intencyvia prieziura smile.gif norejau paklausti, gal kas naudojo kosmetini zibala plaukams? ar skatina augima? ar apsimoka ji isbandyti?  ax.gif



merginos labai gyre kosmetini zibala, kad lengviau isiplautu reikia siek tiek naturaliu citrinu sulciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 08, 21:31)
merginos labai gyre kosmetini zibala, kad lengviau isiplautu reikia siek tiek naturaliu citrinu sulciu  mirksiukas.gif

nium as kazkur irgi skaiciau...va mamos paklausiau apie ji..sako seniau irgi juos naudodavo tik labai riebalindavo plaukus smile.gif bet pazejau vaistinese ivariu yra, su ivairiais priedais, gal isbandysiu, blogiau nebus tikiuosi..
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 08, 23:59)
nium as kazkur irgi skaiciau...va mamos paklausiau apie ji..sako seniau irgi juos naudodavo tik labai riebalindavo plaukus smile.gif bet pazejau vaistinese ivariu yra, su ivairiais priedais, gal isbandysiu, blogiau nebus tikiuosi..


as irgi pries pora metu turejau ta kosmetini zibala, na gal ir neblogas daikciukas, siaip sakyciau beveik tas pats kas ir tie nebrangus aliejukai plaukams, padaro plaukus minkstesnius, zvilgancius, tik nuplaut tai doh.gif ziauriai sunku, reikia kelis kart perplaudinet...
Atsakyti
ir as sutinku kad tas zibalas kosmetinis geras, bet sako lb atsargiai reikia del laiko, ta prasme kad per ilgai neuzlaikyt, nes nudegina plaukus
Atsakyti