Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Jurgutė @ 2007 01 13, 03:40)
Sveikos, as irgi jungiuosi prie jusu burio, noriu uzsiauginti ilgus plaukus.
Reikia jusu patarimo, ka geriausia naudoti plauku galiukams, mano plaukai normalus, bet galiukai linke sauseti, skylineti ir luzineti.
Neseniai pasikirpau, naudoju balzama, bet  reiketu kokio stebuklingo nebrangaus aliejuko ar kaukes.


pabandyk su saukshtuku ricinos aliejum ir shaukstuku shampuno ishtept plauku galiukus priesh plovima ir palaikyt apie 15min min 4u.gif padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 01 14, 14:12)
pabandyk su saukshtuku ricinos aliejum ir shaukstuku shampuno ishtept plauku galiukus priesh plovima ir palaikyt apie 15min min  4u.gif  padeda  thumbup.gif

sausus plaukus ištepti šiuo mišiniu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 14, 22:52)
sausus plaukus ištepti šiuo mišiniu?  blush2.gif


tajp smile.gif priesh plovima ir daugiausia tepti tik tuos plaukus kur paemus su ranka kai i uodega suemi nuo ten ir ypac galiukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 01 22, 14:27)
tajp  smile.gif  priesh plovima ir daugiausia tepti tik tuos plaukus kur paemus su ranka kai i uodega suemi nuo ten ir ypac galiukus  thumbup.gif

Dėkui 4u.gif Reikės išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 22, 17:45)
Dėkui  4u.gif Reikės išbandyt  bigsmile.gif



kai isbandysi parasyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 01 22, 16:14)
kai isbandysi parasyk  4u.gif

ok mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi auginu savo kasas tongue.gif tai apie vitaminus bent jau man labai geri yra grozvitos ten zalia bonkute jie yra su dilgelem ir asiukliu,nu man plaukai auga greiciau ir ne taip slenka,tikrai patariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 01 22, 16:14)
kai isbandysi parasyk  4u.gif

Jau išbandžiau, visai neblogai, bigsmile.gif nors kai išsiploviau galvą, labai šiurkštūs galiukai buvo doh.gif , bet kai išdžiūvo viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 01 26, 17:05)
As irgi auginu savo kasas  tongue.gif tai apie vitaminus bent jau man labai geri yra grozvitos ten zalia bonkute jie yra su dilgelem ir asiukliu,nu man plaukai auga greiciau ir ne taip slenka,tikrai patariu  thumbup.gif




Aš ir gėriau šiuos vitaminus, man patiko, padėjo ne tik plaukams, bet ir nagams- sustiprėjo. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 01 26, 20:11)
Aš ir gėriau šiuos vitaminus, man patiko, padėjo ne tik plaukams, bet ir nagams- sustiprėjo. tongue.gif

As irgi naudoju situs vitaminus, super thumbup.gif: Dar savo kasa plaunu 1 karta savaiteje su dilgeliu nuoviru, tai galiukai nustojo zinokit luzineti tongue.gif
Atsakyti
Gal kam pravers - natūralios priemonės įvairioms problemoms:

http://www.rojaussod...nis.php?id=1028
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 01 26, 20:40)
As irgi naudoju situs vitaminus, super thumbup.gif: Dar savo kasa plaunu 1 karta savaiteje su dilgeliu nuoviru, tai galiukai nustojo zinokit luzineti tongue.gif

Tikra tiesa dilgeliu nuoviras geras dalykas,tik gaila kad mano plaukai sviesus,bet siaip tikrai labai gerai plaukams thumbup.gif
Atsakyti