Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(creative @ 2007 01 08, 21:36)
Sudominai su ta procedura, o kur daro ja, ir kazi kaip visas procesas vyksta, nes ir as skausmo bijau labai blush-anim-cl.gif2:Beje, ar Eurovaistinese buna to "Lakme"?


Eurovaistineje as neziurejau ar yra Lakme, pirkau savo mieste privacioje vaistineje. Ta procedura daro grozio salonuose. Mano kirpeja daresi Vilniuje, nes sau juk nepasidarys. Kokiame salone as neklausiau. Pasakojo apie ja tiek, kad daro nemazai duriu trumpa adatele, skausmingiausia smilkiniu srityje. Bet po proceduru plaukai tapo daug tankesni, nustojo slinkti, paaugo. Pasakojo, kad "eziukas" kaip reikiant jautesi atauges smile.gif As galesiu jos tiksliai paklausi kur daresi t.y. salono pavadinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydi sodai @ 2007 01 08, 20:46)
Eurovaistineje as neziurejau ar yra Lakme, pirkau savo mieste privacioje vaistineje. Ta procedura daro grozio salonuose. Mano kirpeja daresi Vilniuje, nes sau juk nepasidarys. Kokiame salone as neklausiau. Pasakojo apie ja tiek, kad daro nemazai duriu trumpa adatele, skausmingiausia smilkiniu srityje. Bet po proceduru plaukai tapo daug tankesni, nustojo slinkti, paaugo. Pasakojo, kad "eziukas" kaip reikiant jautesi atauges  smile.gif As galesiu jos tiksliai paklausi kur daresi t.y. salono pavadinima  smile.gif

jei nesunku, butu labai idomu suzinoti ax.gif Bet kazin, ar as istverciau, jau labai tu adatu prisibijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 01 08, 21:51)
jei nesunku, butu labai idomu suzinoti ax.gif Bet kazin, ar as istverciau, jau labai tu adatu prisibijau blush2.gif


Man adatos, badymai schmoll.gif todel ir nebesigilinau. Gal tai ir nera taip baisu ir skausminga kaip atrodo g.gif
Atsakyti
noriu ilgu ilgu plauku iki zemes lotuliukas.gif cia juokauju bet noriu bent jau ilgesniu nei dabar biggrin.gif kokius witaminus labiausiai patariate gert jaunoms panelems?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 09, 02:13)
noriu ilgu ilgu plauku iki zemes  lotuliukas.gif  cia juokauju bet noriu bent jau ilgesniu nei dabar biggrin.gif kokius witaminus labiausiai patariate gert jaunoms panelems?

as tai geriu Nutra Style 4u.gif
Atsakyti
creative, ta procedura daro Vilniuje Kosmedijoje smile.gif Ir kaina apie 150 Lt vienos proceduros (buvo anksciau).
Atsakyti
QUOTE(žydi sodai @ 2007 01 09, 19:23)
creative, ta procedura daro Vilniuje Kosmedijoje  smile.gif Ir kaina apie 150 Lt vienos proceduros (buvo anksciau).

Aciu 4u.gif Reikes pasidometi, kai pinigeliu daugiau bus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi jungiuosi prie jusu burio, noriu uzsiauginti ilgus plaukus.
Reikia jusu patarimo, ka geriausia naudoti plauku galiukams, mano plaukai normalus, bet galiukai linke sauseti, skylineti ir luzineti.
Neseniai pasikirpau, naudoju balzama, bet reiketu kokio stebuklingo nebrangaus aliejuko ar kaukes.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2007 01 13, 01:10)
Sveikos, as irgi jungiuosi prie jusu burio, noriu uzsiauginti ilgus plaukus.
Reikia jusu patarimo, ka geriausia naudoti plauku galiukams, mano plaukai normalus, bet galiukai linke sauseti, skylineti ir luzineti.
Neseniai pasikirpau, naudoju balzama, bet  reiketu kokio stebuklingo nebrangaus aliejuko ar kaukes.


Sveika, as naudoju plauku galiukams Henna Plus serumo kapsules (raudonos spalvos). Man thumbup.gif Nesuriebaluoja plauku, jie labai lengvai sukuojasi. Tepu tik galiukus, dar dregnus plaukus pries dziovinima. Gali isbandyti, nes tos kapsules parduodamos ir po dvi, tai kaip tik bus tik pabandymui 4u.gif
Atsakyti
[quote=žydi sodai,2007 01 13, 00:23]
Sveika, as naudoju plauku galiukams Henna Plus serumo kapsules (raudonos spalvos).

O kokia ju kaina ir kur buna pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2007 01 13, 01:41)

O kokia ju kaina ir kur buna pirkt?


Henna Plus priemoniu yra pirkti Sarmoje, Droge. Anksciau pirkdavau po dvi kapsules dezuteje, tai ju kaina apie 4 Lt. Dabar turiu nusipirkusi didesne dezute (14 kapsuliu) ir mokejau 27,99 Lt smile.gif As naudoju tik plauku galiukams, tai net nereikia visos, man per daug butu smile.gif
Atsakyti
Aciu, reiks isbandyt tas kapsules.
Atsakyti