Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

MERZ SPEZIAL DRAGEES, kaina apie 40 lt menesiui,bet man tikrai padeda ,sustabdo ziauru slinkima 4u.gif ir nagus tik speju karpyti,nes nemegstu ilgu,o jie auga kaip ant mieliu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 02 sausio 2007 - 18:29
QUOTE(Juodaplaukė @ 2007 01 02, 19:28)
MERZ SPEZIAL DRAGEES, kaina apie 40 lt menesiui,bet man tikrai padeda ,sustabdo ziauru slinkima 4u.gif ir nagus tik speju karpyti,nes nemegstu ilgu,o jie auga kaip ant mieliu  blink.gif


as tai Perfectil geriu, bet apie rezultatus dar nieko negaliu sprest, nes tik trecia diena kaip geriu juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 02, 19:32)
as tai Perfectil geriu, bet apie rezultatus dar nieko negaliu sprest, nes tik trecia diena kaip geriu juos smile.gif

na jo po 3 dienu vargu ar rezultatas bus,man seka reikia 2 kursu kad kazka pajausti,nu bet man po 2.5 savaiciu padejo,o gal sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2007 01 02, 20:44)
na jo po 3 dienu vargu ar rezultatas bus,man seka reikia 2 kursu kad kazka pajausti,nu bet man po 2.5 savaiciu padejo,o gal sutapimas  g.gif

as tai geriu Nutra Style, taip pat plaukam nagam, panasiia kaip perfectil, tik tiek kad perfektilas brangesnis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 01 01, 18:26)
4u.gif  o wa snd uzhsidejau kauke....

saukstas medaus
du saukstai kefyro
du skaukstai gero brandzio
kiaushinio trinys
puses citrinos sultys

paskuij dar po plovimo ishskalavau su actu  biggrin.gif
thumbup.gif  plaukuciai lb zvilga  thumbup.gif  wub.gif  biggrin.gif  4u.gif


Niekada nesu dėjusi natūralių kaukių, tai kaip suprantu jas reikia dėti prieš galvos plovimą ar po to? 4u.gif Actą skiesti ar kaip? Ir ar nesijaučia kvapas? blink.gif

QUOTE(Lalaa @ 2007 01 01, 20:14)
firma Zolotoj Solk, ten 4 pakeliai po 15 ml, kaina gal ~8lt, turejau ir labai patiko  smile.gif  plaukuciai lengvai isisplauna ir toke mikstus, blizga, o taip pat skatina plauku augima  thumbup.gif


O čia kas balzamas ar kaukė, ar dar kas nors? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 03 sausio 2007 - 11:52

O čia kas balzamas ar kaukė, ar dar kas nors? ax.gif
[/quote]
cia aliejukas, reikia tepti ant sudrekintu neplautu plauku, stiprina plaukus ir skatina ju augima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 01 03, 16:21)
Niekada nesu dėjusi natūralių kaukių, tai kaip suprantu jas reikia dėti prieš galvos plovimą ar po to?  4u.gif Actą skiesti ar kaip? Ir ar nesijaučia kvapas?  blink.gif


priesh plovima... o acto reikia triju shaukstu litruij vandens, juos nuplaut ir tada perskalaut su vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE([COLOR=blue)
helena[/COLOR],2006 12 19, 21:29]buvau kirpykloje, tai kirpeja pripasakojo, kaip jos dukrai plaukai neaugo, kol nepradejo vienos priemones naudoti...tai ta stebuklingoji priemone yra tokia
as kaip reklamos auka ir nupirkau hihihi.gif naudoju jau kokias 2 savaites, plaukam patinka kol kas  rolleyes.gif ziuresim kas bus toliau, gal kasos uzaugs hihihi.gif



Labukas, na kaip plaukučiai? Ar yra rezultatas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvirbliukė: 05 sausio 2007 - 19:45
QUOTE(Juodaplaukė @ 2007 01 02, 18:28)
MERZ SPEZIAL DRAGEES, kaina apie 40 lt menesiui,bet man tikrai padeda ,sustabdo ziauru slinkima 4u.gif ir nagus tik speju karpyti,nes nemegstu ilgu,o jie auga kaip ant mieliu  blink.gif

Kiek buna tableciu ar kapsuliu dezuteje? Gal ir reiktu isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 01 05, 21:30)
Kiek buna tableciu ar kapsuliu dezuteje? Gal ir reiktu isbandyti ax.gif

60, po dvi kas diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 05, 20:45)
Labukas, na kaip plaukučiai? Ar yra rezultatas?

auga, bet tai nezinau ar nuo jo...siaip kazko ypatingo tane purskale nematau, jis nei svelnina plaukus, nei blizgina blink.gif bet is tiesu, auga dbr greiciau g.gif..
as gal kokius 2 menesius geriau tokias kapsules plaukam, tai gal dar nuo ju? ten kazkokios atgaivinacios plaukus, aktyvuojancios svogunelius ir bla bla bla bla...mama ish Vokietijos atveze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 06 sausio 2007 - 12:27
Esu isbandziusi nemazai ivairiu priemoniu skatinanciu plauku augima, bet labiausiai patenkinta Laktherapy Active. Tai priemone plauku saknims, skatina augima ir stabdo slinkima. Perku vaistineje, buteliukas nemazas (10 ml), pakanka dviems kartams itrinti i saknis. Gerai tai, kad ant buteliuko uzsideda kaip ir pipete tokia ir patogu paskirstyti priemone. Panaudojus tikrai matosi rezultatas, nes plaukus sviesinu ir matau kiek atauga. Karta naudojau sia priemone ir dar geriau vitaminus Merz spezial dragees, tai po menesio plaukai paaugo virs 3 cm. Plauku galiukams naudoju Hena plus seruma.
Atsakyti