Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(helena @ 2006 12 19, 21:29)
buvau kirpykloje, tai kirpeja pripasakojo, kaip jos dukrai plaukai neaugo, kol nepradejo vienos priemones naudoti...tai ta stebuklingoji priemone yra tokia http://www.indola.co...va.php?page=982
as kaip reklamos auka ir nupirkau hihihi.gif naudoju jau kokias 2 savaites, plaukam patinka kol kas  rolleyes.gif ziuresim kas bus toliau, gal kasos uzaugs hihihi.gif

kur uz kiek, kaip naudoti, prasom smulkiai..
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 12 19, 22:40)
kur uz kiek, kaip naudoti, prasom smulkiai..

pirkau kirpykloje Justiniskese, kainavo 27 Lt, purskiamas po plovimo arba kada nori ant sausu plauku. ant pakuotes raso , kad tai vitaminai plaukams mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 12 20, 22:55)
pirkau kirpykloje Justiniskese, kainavo 27 Lt, purskiamas po plovimo arba kada nori ant sausu plauku. ant pakuotes raso , kad tai vitaminai plaukams mastau.gif


laba,
o kur tiksliau ta kirpykla yra?
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2006 12 19, 19:50)
labai neblogas dalykas smile.gif kapsules kurias po plovimo sampunu uzdedi palaikai apie 5 min ir po to dar nuplauni. plaukuciai silkiniai buna  thumbup.gif


o kur ju isigyti ir kaip jos atrodo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 12 20, 21:55)
pirkau kirpykloje Justiniskese, kainavo 27 Lt, purskiamas po plovimo arba kada nori ant sausu plauku. ant pakuotes raso , kad tai vitaminai plaukams mastau.gif

vaje jau ir man dabar prisireike biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 12 20, 21:55)
pirkau kirpykloje Justiniskese, kainavo 27 Lt, purskiamas po plovimo arba kada nori ant sausu plauku. ant pakuotes raso , kad tai vitaminai plaukams mastau.gif

kuri cia kirpykla justiniskese? biggrin.gif as i koalu sala einu (taip pat justiniskese)bet ten tokio nemaciau g.gif
Atsakyti
HELENA - aūūū nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2006 12 20, 23:03)
laba,
o kur tiksliau ta kirpykla yra?
Papildyta:
o kur ju isigyti ir kaip jos atrodo?  mirksiukas.gif


??? g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, aš irgi bandau pasiauginti plaukučius, tik iškarpytus, nes kitaip labai jau aplimpa galvą jie man. neseniai sužinojau vieną l. gerą priemonę plaukų pagerinimui ir papurinimui- tik išplovus galvą, nusausinus reikia įtrinti alijošiaus natūraliomis sultimis ir neskalauti daugiau. Na man labai patiko, kai pabandžiau.
PS. 1 kartui užtenka 1 šakelės, net mažiau
pabandykit wink.gif
Atsakyti
matyt uzsvente mergaites... alc.gif

assa.gif
Atsakyti

Beja, man kilo toks klausimas. g.gif
Pradėjus naudoti įvairias priemones skatinančias tiek plaukų autimą, tiek nuo sinkimo, pradėjo šakotis galiukai, ko anksčiau nebuvo. Sakau gal tie plaukai pradėjo kaip ant mielių augti į visas puses: tiek į ilgį, tiek į šonus, t.y. ir pradėjo skilinėti? blush2.gif
[/quote]

kita karta zinok , kad naudojant priemones skatinancias plauku augima reikia naudoti ir priemones stiprinancias plaukus, tiek isoriskai tiek is vidaus,nes plaukas augdamas greiciau nei naturaliai negauna visu reikalingu medziagu, jis buna plonesnis ir silpnesnis
Atsakyti
QUOTE
kita karta zinok , kad naudojant priemones skatinancias plauku augima reikia naudoti ir priemones stiprinancias plaukus, tiek isoriskai tiek is vidaus,nes plaukas augdamas greiciau nei naturaliai negauna visu reikalingu medziagu, jis buna plonesnis ir silpnesnis


yahoo.gif taip taip - as va esisiu milk sheiko ieshkoti - ishsistudijavau kad geras dalykas... ziureim...
Atsakyti
plauku augimui itakos turi vitaminai bei kt. medziagos, naudojamos "is vidaus', labai abejoju, kad kokie balzamai, serumai ir kt. skatina plauku svoguneli, jie tik suteikia plaukams geresnia isvaizda, o ne augimo prideda smile.gif
Atsakyti