Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

man tai nivea aliejukas thumbup.gif kazkada naudojau tai labai atstate plaukus ax.gif beto labai skaniai kvepia..tik va vel neseniai nusibalinau plaukus, ir galiukai labai nusiuro, bei pradejo trupet galiukai nepadeda net kai pakerpu galiukus, po keliu dienu vel tas pats( patikslinsiu pries tai kai naudojau ta aliejuka, kazkada, tai buvo ta pati problema, atstate, ir nebetiek slinko) siandien vel nusipirkau ta aliejuka, tai sakau, gal vel pades ax.gif ax.gif beto reik naudot vitaminus, nes kai naudojau ta aliejuka, tai geriau ir vitaminus MERZ SPECIAL DRAGES, tik va nezinau gerai nuo ko tada plauku bukle taip pagerejo ar nuo vitaminu, ar nuo aliejuko ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti, kaip naudoti dzintars aliejuką ir balzamą? Ar balzamu visus plaukus tepti ar tik šaknis? Ir ar galima juos kartu naudoti? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(*dela* @ 2006 12 04, 16:00)
Gal kas galėtų patarti, kaip naudoti dzintars aliejuką ir balzamą? Ar balzamu visus plaukus tepti ar tik šaknis? Ir ar galima juos kartu naudoti? Ačiū.


Naudoju tik aliejuką tai jis skirtas tepti būtent šaknis, tačiau kartais šiek tiek patepu ir visus plaukus.O manau balzamą ir aliejuką kartu naudot galima.
Atsakyti
QUOTE(tulpia @ 2006 11 12, 20:09)
as dzintars aliejuku pries miega istepu saknis ir visus plaukus, nes mano plaukai silpni, slenka..tai ryte isplaunu sampunu, dar balzamu...plaukai labai lengvai issisukuoja, visai nesivelia ir nesiriebaluoja:) efektas superinis;)

o kaip pagalve? ar tiesi ka nors?
Atsakyti
cia gal as ne visai i tema, bet uzsidejau ant paluku to balzamu dzintars, besitepdama ji vos neaposivemaiu, tikrai sutampe net:) doh.gif tai greit isploviau, bet beda kad ploviau 2kartus ir kvapas lieka, mane pykina jau nzn ka daryt? kaip numust nuo plauku ta kvapa? jau puse bonkos geru kvepalu ispurskiau doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 12 04, 18:47)
cia gal as ne visai i tema, bet uzsidejau ant paluku to balzamu dzintars, besitepdama ji vos neaposivemaiu, tikrai sutampe net:) doh.gif  tai greit isploviau, bet beda kad ploviau 2kartus ir kvapas lieka, mane pykina jau nzn ka daryt? kaip numust nuo plauku ta kvapa? jau puse bonkos geru kvepalu ispurskiau doh.gif  schmoll.gif


na kvapas ir man nepatinka tačiau nesu tokia jautri kvapams tai kvepalų neprireiikia lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nzn ka daryt, tikrai pykina nuo to kvapo unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Su Dzintars balzamu šaknis įtryniau ir visus plaukus išsitepiau. Nuo kvapo galvojau kad uždusiu. Pabuvau apie pusvalandį, po to gerai išsiploviau. Ir vis dar jaučiau kvapą. Galvojau tikrai nebetrynsiu daugiau. Bet žinokit plaukai kokie buvo. Super. Ir atsigavę, ir krito puikiai. Manau, kad reikės kentėti tą kvapą.
Atsakyti
QUOTE(*dela* @ 2006 12 06, 12:02)
Su Dzintars balzamu šaknis įtryniau ir visus plaukus išsitepiau. Nuo kvapo galvojau kad uždusiu. Pabuvau apie pusvalandį, po to gerai išsiploviau. Ir vis dar jaučiau kvapą. Galvojau tikrai nebetrynsiu daugiau. Bet žinokit plaukai kokie buvo. Super. Ir atsigavę, ir krito puikiai. Manau, kad reikės kentėti tą kvapą.

Nu as jau nezinau kelinta bonkute naudoju..ir tinka ir patinka..kvapas man tos nei blogas nei geras..keistas..bet pvz. man jo issiplovus galva nelieka 4u.gif
Atsakyti
O jeigu mano plaukai iki puses nugaros ir as tepciau ju mazdaug puse tai kazin keliems kartams man jo uztektu,nes jis ten labai mazytis... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 06 gruodžio 2006 - 14:34
QUOTE(France;) @ 2006 12 06, 15:29)
O jeigu mano plaukai iki puses nugaros ir as tepciau ju mazdaug puse tai kazin keliems kartams man jo uztektu,nes jis ten labai mazytis... ax.gif



Balzamas buteliukas ne toks ir mažytis smile.gif . Pas mane plaukai ilgesni nei iki pusės nugaros, tai sunaudojau apie pusę buteliuko.
Atsakyti
QUOTE(*dela* @ 2006 12 06, 15:43)
Balzamas buteliukas ne toks ir mažytis smile.gif . Pas mane plaukai ilgesni nei iki pusės nugaros, tai sunaudojau apie pusę buteliuko.

Oj,turejau galvoj aliejuka blush2.gif
Atsakyti