Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Giselle @ 2006 10 26, 13:05)

na, o i koki sampuna ji deda tabletes? kazkodel abejoju  g.gif


Neparašyta buvo į kokį šampūną deda tabletes, bet įtariu kad tikrai ne į kokį nors Panten schmoll.gif , taigi ir žinok kad gudrus - nuo šampūno pas Jenifer tokie plaukai, ar nuo aspirino doh.gif

Čia kažkas klausė kuo skiriasi Dzintars balzamas nuo aliejuko. Aš aliejuko nenaudojau, tik balzamą, bet kadangi kiti naudoti aliejukai (Agafi, varnalėšų ir pan.) man nelabai patiko, nes mano plaukai į riebumą linkę, o panaudojus priemones aliejiniu pagrindu, jie visgi kitądien atrodo kaip neplauti, žodžiu man aliejinės netinka, nes riebina schmoll.gif . Bet pas ką sausi plaukai - tai gal ir visai nieko efektas. Sunaudojau jau visa pakuotę Dzintars balzamo ir nusipirkau dar, nes man jis thumbup.gif Plaukai purūs, blizga, plaunant galvą jų mažiau iškrenta, netgi kvapas man savotiškai patinka wub.gif , bet dėl kvao nesiginčyčiau - kvapai labai individualus dalykas, dėl to kitom gali ir visiškai nepatikti tas balzamas vien dėl kvapo.
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 10 27, 09:13)
Neparašyta buvo į kokį šampūną deda tabletes, bet įtariu kad tikrai ne į kokį nors Panten  schmoll.gif , taigi ir žinok kad gudrus - nuo šampūno pas Jenifer tokie plaukai, ar nuo aspirino  doh.gif

Čia kažkas klausė kuo skiriasi Dzintars balzamas nuo aliejuko. Aš aliejuko nenaudojau, tik balzamą, bet kadangi kiti naudoti aliejukai (Agafi, varnalėšų ir pan.) man nelabai patiko, nes mano plaukai į riebumą linkę, o panaudojus priemones aliejiniu pagrindu, jie visgi kitądien atrodo kaip neplauti, žodžiu man aliejinės netinka, nes riebina  schmoll.gif . Bet pas ką sausi plaukai - tai gal ir visai nieko efektas.  Sunaudojau jau visa pakuotę Dzintars balzamo ir nusipirkau dar, nes man jis  thumbup.gif Plaukai purūs, blizga, plaunant galvą jų mažiau iškrenta, netgi kvapas man savotiškai patinka  wub.gif , bet dėl kvao nesiginčyčiau - kvapai labai individualus dalykas, dėl to kitom gali ir visiškai nepatikti tas balzamas vien dėl kvapo.


Bet tą Dzintars aliejuką prieš plovimą galvos reikia užtepus ant plaukų palaikyt kokias 20min. ir po to nuplaut rolleyes.gif Tai neturėtų riebint plaukų g.gif
Atsakyti
pritariu Renaciukui, riebalines konsistensijos balzamai, aplamai, visokie skatinantys augima aliejukai, man labai riebino plaukus. Melana, netiki-pabandyk smile.gif ypac jei tavo plaukai riebus ir plauni juos kasdien..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 27 spalio 2006 - 11:16
QUOTE(Giselle @ 2006 10 27, 12:11)
pritariu Renaciukui, riebalines konsistensijos balzamai, aplamai, visokie skatinantys augima aliejukai, man labai riebino plaukus. Melana, netiki-pabandyk smile.gif ypac jei tavo plaukai riebus ir plauni juos kasdien..


Pas mane neriebūs gal sausoki...Tą aliejuką bandžiau, bet jį nuplauni ir viskas - ant plaukų jo nelieka g.gif
O tie Alfa Parf visokie aliejukai kur reikia tept ant plaukų ir nenuplaut tai man irgi netinka schmoll.gif Plaukai greit susiriebaluoja.
Atsakyti
Dėl to aspirino tai manau taip,jis ten kažkokio poveikio gali ir neturėti,bet kaip kitos moterys skalauja actu,citrina parūgštintu vandeniu,tai čia ga panašus poveikis,gal duoda blizgesio ar purumo.stebuklo manau neverta tikėtis nes tikrai netiku kad jos plaukai tokie gražūs tik dėl aspirino g.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2006 10 25, 14:20)
Na apie nakvisas anksciau zinojau kad jis sureguliuoja moteriskus ciklus ir kad didina kuno plaukuotuma  blush2.gif ir as kaip tik nutraukiau nakvisos gerima, kad nepairsciau bezdzioniuke apzelusia  doh.gif o pasirodo kad jis ir galvos plaukams padeda  lotuliukas.gif


o mano organizmas vis ne kaip visi:) pradejau gerti del ciklo, tai alergija didziausia buvo, ir berimai odos, ir savijauta.... gerai jum kad galit gert:))

Atsakyti
Isigijau ir as Dzintars aliejuka. Tik va iskilo klausimelis- kelis kartus i savaite ji reiketu naudoti?
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 10 28, 09:25)
Isigijau ir as Dzintars aliejuka. Tik va iskilo klausimelis- kelis kartus i savaite ji reiketu naudoti?



Gali pries kiekviena plovima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 10 28, 14:20)
Gali pries kiekviena plovima  smile.gif

Aisku. Tikiuos kasos prades augti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 10 28, 17:34)
Aisku. Tikiuos kasos prades augti lotuliukas.gif



Jei dar ir masazuosi galvos oda tai tikrai prades augti greiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
cia paskaitinejus supratau, kad ilgu ir graziu plauku paslaptis- nakvisu aliejus, dzintars aliejus ir balzamas plaukams. ryt begsiu isigyti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
as dzintars aliejuku pries miega istepu saknis ir visus plaukus, nes mano plaukai silpni, slenka..tai ryte isplaunu sampunu, dar balzamu...plaukai labai lengvai issisukuoja, visai nesivelia ir nesiriebaluoja:) efektas superinis;)
Atsakyti